Moda potrafi być dziwna i może pokazać więcej niż widać z początku.
#modameska #dziwniesatysfakcjonujace #swiat #ciekawostki



Moda potrafi być dziwna i może pokazać więcej niż widać z początku.
#modameska #dziwniesatysfakcjonujace #swiat #ciekawostki



Zaloguj się aby komentować
Chciałbym polecić przede wszystkim osobom wysokim firme odzieżową Bytom. Bo chyba każdy kto ma koło 190 cm wie jakim bólem w d⁎⁎ie jest dobranie bluzy czy swetra przy takim wzroście. A tutaj nie dość, że dobre jakościowo ciuchy robione w Polsce to jeszcze XL pasuje na 95 kg byczka jak ja i rękawy nie są do łokci xD
Ogólnie polecam wszystkim bo 3 t-shirty mam rok czasu i się za⁎⁎⁎⁎ście trzymają, zero defektów, a dałem za nie 33 zł w promocji. Ceny mają średnie, ale ciągle jest jakaś promocja na coś i idzie coś fajnego kupić. Teraz zamówiłem sobie sweterek i jest za⁎⁎⁎⁎sty
A i chyba najważniejsze. Na ich ubraniach nie ma oczojebnych logosów marki
#ubierajsiezhejto #modameska
Zaloguj się aby komentować
Wie ktoś może gdzie mogę kupić bardzo wysokie zakolanówki? W sensie takie co mają nawet ze 100 centymetrów długości. Mam 179cm więc większość ledwo wchodzi za kolano :c
#femboy #modadamska #modameska #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Nurtuje mnie taka kwestia. Dlaczego u większosci fryzjerów/barberów, facetom nie proponuje się mycia głowy po strzyżeniu. Może jestem dziwny ale mało co mnie tak irytuje jak sypiące się z głowy włosy. Zimą wrócisz od fryzjera to dodatkowo masz czapkę, bluzę i koszulkę do prania, bo całe uwalone włosami. Tymczasem o ile się o to nie upomnę to ledwie kilka razy, zostało mi to zaproponowane. Dodatkowo zawsze jak poproszę to, robią to w cenie strzyżenia, więc de facto pakiet to obejmuje tylko czemu to nie jest proponowane to już zagadka. Gadałem z żoną to mówi, ze u kobiet to standard i zawsze ma myte włosy po strzyzeniu, więc mam wrażenie, ze to po prostu kwestia nie wymagajacej klienteli i lenistwa, bo po co wspominac, skoro 90% się o to nawet nie upomni.
#fryzjer #modameska #moda #wlosy
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
(c)hułop
Jak się dla was podoba outfit dla Jego na dzisiejsze wyjście? Który szalik założyć?
Teraz (c)hułop
PS. cielencinka mielona w Auchan już po 17zł za 300g czyli 56,66/kg importowana z Holandi pomimo że pakowana przez Sokołów S.A. Tak jak by w Polsce nie dało się wyprodukować??? Ostatnio płaciłem chyba po 13,99 albo 14,99 j⁎⁎ać PIS.
#wychodzimyzprzegrywu #gotujzhejto #jebacpis #modameska #inflacja


Zaloguj się aby komentować
Jakieś dresy rowerowe i bluzy? Chodzi mi o takie luźne bawełniane. Typowo rowerowa odzież do mnie nie przemawia, tym bardziej że będę głównie kręcić się rekreacyjnie po mieście. Chce już zacząć a pogoda jest jaka jest… No i kurtka jaka? Do Decathlona iść obczajać czy jakieś inne sklepy?
#rower #modameska #pytanie
@Szczurek_87 może piłkarskie dresy? są zwężane od kolan w dół więc idealne na rower ale nadal są luźne, nike ma fajne, minimalistyczne z małym logo ( DRES DRY PARK 20 NIKE) i do tego bluzę rowerową bo ma super kieszenie zrobione ze nic nie przeszkadza na rowerze. Na temperatury od 5 w górę biorę taką bluze z deca Triban RC500 Shield + bielizna termincza z dlugim rękawem i jest ok.
Zaloguj się aby komentować
chyba Walaszek projektował ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#heheszki #modameska

@Frus Już nie takie rzeczy przechodziły. Jeden gość sprzedawał swoje odchody w cenie złota i ludzie to kupowali. https://pl.wikipedia.org/wiki/Gówno_artysty
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze tylko białe skarpety muszę dokupić
#modameska
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Brązowy zamsz, czy czarny nylon?
#zegarki #modameska




Zaloguj się aby komentować
podoba mi się ten powrót męskiej przedwojennej mody na ulicach, classy #modameska #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
R i K oraz S w deltoidzie, to jest HUWDU święty znak!
Dostałem na walentynki
#heheszki #kapitanbomba no i oczywiście - #modameska

Zaloguj się aby komentować
Są takie kraje gdzie pewnych rzeczy się po prostu nie nosi, we Francji oxfordów (tylko richelieu, nie będą nam Brytole nazywać ani butów ani kanału La Manche) w Anglii nie maja wzięcia koszule a la Słowacki i w ogóle nosi się tylko to co kiedyś gdzieś tam nosiła taki czy inny król albo chociaż jego koń. We Włoszech słabo stoją z kożuchami itd.
W Polsce takim nie, ni c⁎⁎ja, po moim trupie jest... kapelusz. Nieważne, fedora, panama, trilby, kowbojski, nie i już.
Ja rozumiem, nie mamy żadnej historycznej tradycji kapelusza, w żadnej epoce, w żadnej warstwie społecznej, w żadnej kilku fal importu kulturowego kapelusz się nie wybił na niepodległość. Bona przekonała nas do włoszczyzny i tyle, krótkotrwały atak francuskiego lifestyle'u po którym zostało parę modowych drobiazgów jak haft Richelieu kapelusza nie wylansował. Potop szwedzki dzięki któremu pół Rzeczypospolitej miało okazję zobaczyć i ocenić wady i zalety też przełomu nie dokonał.
Kapalin, czapka z piórkiem, przyłbica, czako, rogatywka, legionówka, hełm wzór 31, bejsbolówka z logo NY Knicks. kaszkiet w kratkę, fullcap Supreme (podjebany z murzyńskiego getta w Chicago) masz wybieraj Polaku rodaku, bierz co chcesz, byle nie miało ronda.
Najśmieszniejsze że Polak nie tylko kapelusza nie założy to jeszcze inny Polak w kapeluszu go w sposób naturalny i niewymuszony wkurwia. Idźcie w kapelusz z grupą 10 innych bez to samotny i chuderlawy sebix na waszej drodze przyjebie się do was właśnie, nawet jakbyście mieli 2 mety wzrostu, Zerwikaptur przewieszony przez plecy i desert eagle u pasa. To chyba jakiś gen jest, a gena wiadomo, nie wydłubiesz.
Wniosek: j⁎⁎ać to.
Albowiem ponieważ gdyż kapelusz jako nakrycie głowy jest jednym z lepszych wynalazków ludzkości. W słońcu ocienia oczy, chroni twarz i kark przed nadmiarem UV. W deszczu twarz i okulary pozostają suche a żaden strumyk zimnej deszczówki nie spłynie po karku i dalej do miejsca gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Spora przestrzeń nad głową zabezpiecza przed przegrzaniem i zapewnia wentylację samej głowie.
Dobrze dobrany rozmiar kapelusza czyli 2 cm nad linią brwi i tyle samo nad uszami jest całkiem odporny na wiatr.
A przede wszystkim kapelusz jest nakryciem głowy bardzo twarzowym, po prostu, z jakiegoś powodu 99,99 % facetów w kapeluszu wygląda lepiej niż bez.
Jakby było mało kapelusz posiada jedną ukrytą funkcję ważną dla pewnej grupy w naszych dość instagramowych i niskogatunkowych czasach: dodaje wzrostu. Owszem jak już zdejmiemy to nie dodaje ale liczy się pierwsze wrażenie.
Kapelusz ma tylko jedna wadę: jak jest bardzo zimno to jest zimno w uszy a jak jeszcze wieje wiater...
Kapelusz ma też swoją specyfikę społeczną, jak gdzieś idziecie na imprezę to każdy chce przymierzyć.
Jeśli tylko macie wystarczająco pewności siebie żeby się ubrać inaczej niż reszta (bo jak napisał Remarque: nawet w futrze z soboli można wyglądać biednie) kupcie sobie kapelusz.
Załączam foto żeby nie było że kupiłem jeden i od razu Szalony Kapelusznik.
Gx
#modameska
#modameska

@Callow Nie prowadziłem bardzo szczegółowych badań, zapewne są różnice regionalne, różne wpływy itd.
No i zupełnie zapomniałem o jednej grupie zadeklarowanych "kapeluśników" czyli góralach, hej!
Tu akurat jedna rzecz z mojej koncepcji się zgadza, żadna grupa etniczna nie wkurwia tak reszty Polaków jak górale
Ale ogółem tak to jest jak się pisze pod tezę w oparciu o bogate pokłady ignorancji
Gx
@GazelkaFarelka A, mi się przypomniało, określenie kapelusznik dotyczyło pewnej grupy kierowców którzy jednocześnie nosili kapelusz (naszą słowiańską odmianę Trilby, bardzo wąskie rondo i materiał w kratkę, jedyny typ kapelusza którego osobiście nie trawię, taki kapelusz co wstydzi się być kapeluszem) i prowadzili samochód tak że miałeś ochotę pojechać za gościem, spuścić mu łomot i powietrze w kołach a nawet w kierownicy. Może niektórzy stosowali je szerzej: gość który wkurwia już wyglądem a sposobem bycia wkurwia do białości
Funkcjonowało w połowie lat 90tych i na początku nowej ery, dawno nie słyszałem.
Gx
Zaloguj się aby komentować
Dżentelmeni,
mam do Was pytanie. Zbiłem trochę kilogramów w ostatnim roku, trochę więcej niż trochę. W związku z tym, muszę zaopatrzyć się w nowy garnitur, gdyż czasem jest mi on potrzebny. Z racji wieku sądzę, że będę również częstszym gościem na uroczystościach pogrzebowych xD. Nie planuję również zwiększać swojej masy ciała w najbliższym czasie. W związku z tym, moje pytanie brzmi. Czy jest sens kupować garnitur robiony idealnie na wymiar? Jak patrzyłem ile taki kosztuje to kilka kafli spokojnie. Z drugiej strony, nie chcę przepłacać ani też mierzyć po sklepach, bo boję się, że mi wcisną kit, że ten, który się nie sprzedaje jest akurat fantastyczny dla mnie i idealnie leży xD Nabieram się na takie rzeczy.
#modameska #pytanie


Zaloguj się aby komentować
Chłop konia nie ma a sobie kapelusz kupił.
Dobrze że Ci idioci...
Gx
#modameska
#pokazmorde

Zaloguj się aby komentować
Nie znam się na zegarkach stąd pytanie.
Podobają mi się klasyczne zegarki na bransolecie w stylu:
Casio Classic MTP-1302PD-7A1VEF - kosztuje 260zł - kwarc, koperta z mosiądzu średnica 38,5mm
Rolex Datejust - Kosztuje od 7 750 Eur (wersja ze zdjęcia 9 500E) - mechaniczny, koperta ze stali nierdzewnej, średnica do wyboru 36 lub 41mm
Pytanie czy znacie jakiś droższy odpowiednik Casio? Kupił bym casio bo nic nie mam do tej firmy, am jednego G-shocka (super zegarek) ale odrzuca mnie koperta z mosiądzu.
Nie musi być mechaniczny, może być kwarc, ale koperta ze stali nierdzewnej bardzo dobrej jakości oczywiście i dobrze wykonana tarcza.
Jakieś modele firm w stylu epos, edox, oris, longines??? za 2 500 do 4 000zł?
Ktoś się zna?
#zegarki #modameska #moderacja


@SiostraNieZdradziDziewczynaTak jeśli tolerujesz chińczyki to
Cronos:
https://a.aliexpress.com/_EGNVffX
San Martin:
https://a.aliexpress.com/_EHXMvUZ
Na reddicie jest sporo o tych zegarkach
ale ten model SRPG23J1 też ma szkiełko mineralne więc odpada chyba
@SiostraNieZdradziDziewczynaTak Zrobisz jak uważasz, ale ja akurat dla odmiany nie uważam żeby szkiełko mineralne (czy też hardlex, jak je określają marketingowcy od Seiko) dyskwalifikowało ten zegarek; jest ładnie zaokrąglone i przyjemnie podkreśla tę śliczną tarczę. A już że maskownica pusta w środku, albo że pasek niewygodny i tym podobne, to już jest czepianie się (sorry @Domingo
Ten Seiko ma rozstaw uszu 20 mm, na rynku masz sto tysięcy pasków i bransolet do wyboru, a jak będziesz chciał sprzedać zegarek, to sobie fajny pasek zostawisz, a puścisz go z niezniszczonym fabrycznym i po harapie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chuułop by chciał sobie szelki kupić, do jeansów i do garnituru ale takie przwdziwe tzn, na guziki nie na klamerki.
Kupić czy nie kupić???
Juleczki nie będą się z chułopa na rankach śmiały???
https://macaronitomato.com/produkt/granatowe-szelki-elastyczne-z-brazowa-skora/
#modameska #moda #ankieta

Zaloguj się aby komentować