TOM TAILOR Denim Męskie Bokserki - 3 szt
Cena: 41,00 zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon
#modameska #ubierajsiezhejto #promocje #bielizna #cebuladeals #hotshops

TOM TAILOR Denim Męskie Bokserki - 3 szt
Cena: 41,00 zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon
#modameska #ubierajsiezhejto #promocje #bielizna #cebuladeals #hotshops

Zaloguj się aby komentować
TOM TAILOR Denim Męskie T-shirty w dwupaku - 2 koszulki w cenie 1
https://hotshops.pl/okazje/tom-tailor-denim-meskie-t-shirty-w-dwupaku-25029
Cena: 36,91 zł
Okazja dostępna w sklepie Amazon.pl
#modameska #ubierajsiezhejto #promocja #hotshops #cebuladeals

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#buty #streetwear #modameska
jak temu zapobiec? każde moje buty tak wyglądają po jakimś czasie xD a może się nie da?

@KarlLagerfeld Miałem taki problem w trekkingach zimowych i kilka miesięcy temu zaniosłem do punktu z usługami szewskimi. Tam ładnie mi w tych miejscach przyszyli skórę meblarską i teraz nie ma uja we wsi, żeby w przeszłości prędko coś się z tyłu przetarło. Z tego co pamiętam zabieg kosztował 55zł w centrum Wrocławia i jeżeli ktoś ma podobny problem ze swoimi ulubionymi butami to polecam. Mogę podesłać później zdjęcie gdyby było ciekawe.
Zaloguj się aby komentować
Dostałem od teścia zegarek xD
Oczywiście przyjąłem z uśmiechem i od razu założyłem, ale jest totalnie nie w moim stylu.
Wygląda dość "bazarowo". Kojarzy ktoś markę Martyn Line?
Teraz się zastanawiam czy to tylko mój gust czy może jednak jest obiektywnie obrzydliwy.
Jak wasze opinie?
#zegarki #watchboners #modameska #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry! Timex Weekender kłania się i życzy miłego weekendu
#zegarki #modameska #dziendobry




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Muszę nabyć drogą zakupu jakieś bluzy/sweterki, tylko zawsze jak idę do sklepu, to nic mi się nie podoba. Macie jakieś sprawdzone sklepy online, gdzie zamawiacie takie odzienie?
#modameska
@Jason_Stafford wiesz co, ja od jakiegoś czasu korzystam z zamówień w croppie, ale to dlatego, że jestem fanem marvelowskich postaci i mają tam ciekawą dla mnie ofertę, jeśli chodzi o coś bardziej dojrzałego, to na allegro wyłaniałem zwycięzców, metodą prób i błędów. Jak mam być szczery, to z rzeczami, które mają mi jeszcze posłużyć i są dobrej jakości oraz mają ciekawy krój, chodzę do lumpexów w najdroższe dni. Dla porównania mam dwie pary spodni z diversa, które tanie nie były, a zaczęły im pękać kieszenie, o utracie kolorów po praniu nie wspomnę...
Zaloguj się aby komentować
Muszę sobie kupić dobrej jakości bieliznę męską typu bokserki. Co polecacie?
#modameska #bielizna
Zaloguj się aby komentować
Gdzie chłop kupi taką oskarkową koszule lnianą z krótkimi rękawkami?
Koniecznie 100% lnu żadnych domieszek i koniecznie kolor bardzo ciemny granat albo czarny (ta ze zdjęcie to o dziwo bardzo ciemny granat) No i powiedzmy do 250zł max bo ta ze zdjęcia to 740 zł to za drogo dla chłopa. Nawet jak zrobią 50% obniżkę to będzie 370zł więc nie będzie chłop czekał na obniżkę.
#moda #modameska #len

Zaloguj się aby komentować
Muszę uzupełnic zapas bokserek, bo ostatnio musiałem kilka wyrzucić. Jakie polecacie marki?
Miałem Levisy, były super, dobry materiał i dobrze się nosiły, ale teraz jedna para jest już po 40zł. Ostatnio kupiłem jack&jones to była porażka, kiepsko się nosiły i materiał na d⁎⁎ie zaczyna prześwitywać.
W dobrej cenie widzę lee cooper, nawet za 15zł para, ale nie wiem czy są dobrej jakości
#modameska
polecam sloggi (szczególnie z lyocellu)na wyprzedaży albo o jakakokolwiek marka premium na wyprzedaży czy to w zalando czy to w tk maxx - Lacoste ck armani boss D&G morza wyrwać za 120zł za 3-pak. Massimo dutti robi co sezon przeceny -50% a teraz wycofali wielopaki i 1 sztuka podrożała z 59zł na 69zł. Sloggi w 6-paku nie wychodzi tak drogo a jakość jest świetna.
https://www.zalando.pl/sloggi-6-pack-panty-blau-schwarz-dunkelblau-sl282o033-k11.html
https://www.zalando.pl/lacoste-panty-heidekraut-grau-la282o03l-c11.html
Zaloguj się aby komentować
chyba pora zszyć bokserki w których śpię
#heheszki #modameska

Zaloguj się aby komentować
Takie binokle sobie kupiłem, fitują czy odsyłać?
Dobrą cenę dostałem to szkoda odsyłać, rozmiarowo pasują, ale nie jestem pewien bo są strasznie "krzykliwe".
Zależało mi na okularach bez logo (teraz mam Persole 9649) Te praktycznie nie mają "loga" tej nazwy marki widocznej na bocznej ramce nie da się przeczytać z odległości 70-80cm, nawet nie mogłem jej dobrze sfotografować telefonem.
#modameska #moda #wychodzimyzprzegrywu



Zaloguj się aby komentować
#zeglarstwo #historia #ciekawostki #modameska
Kombinezon wielorybniczy z Grenlandii, wykonany przed 1834 rokiem, jest jedynym tego rodzaju kompletnym kombinezonem na świecie. Łowca wpełzał do skafandra z foczej skóry przez centralny właz, czyniąc go wodoszczelnym przez zawiązanie włazu. Obecnie znajduje się w Muzeum Narodowym Danii

Zaloguj się aby komentować
Anony, pomożecie skompletować zestaw do dbania o skórzane buty.
Dotychczas miałem to trochę w poważaniu, pasta kiwi jako tako szczotka i brogsy wyglądały jak nowe. Po czasie widzę, że skóra dostaje po d⁎⁎ie i trafiłem na kosmetyki z saphire. Renowatory, pasty - multum i przestałem ogarniac co ja potrzebuję.
Ktoś coś może rozjaśnić?
#modameska #dandy #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Nie zawsze się wygrywa. Dzisiaj ku przestrodze: Swiss Military Hanowa 06-5330.04.006 "Swiss Grenadier".
Trafił się w promocji za 108 EUR, a ja jestem słabym człowiekiem... Chciałem mieć zielony zegarek, a ten jest w wojskowym stylu, ma idealny dla mnie rozmiar 43 mm i szafirowe szkiełko, a do tego jest szwajcarem. Co może pójść nie tak? Zadowolony sobie zamówiłem.
Przyszedł, wyjąłem z pudełka i pierwsze rozczarowanie. Na szkiełku żadnej naklejki (tylko od spodu) i było ono zakurzone. WTF?
Wziąłem do ręki i drugie rozczarowanie: bransoletka brzęczy jak aluminiowe sztućce w zlewie, dekielek od spodu wydaje przy puknięciu jakieś dziwne dźwięki, a łączenie koperty z bransoletą wygląda jak uśmiech Tomasza Karolaka. WTF?
No dobra, ale rozmiarem pasuje, ładnie leży no i jest zielony, więc może nie będzie tak źle. W końcu to szwajcar.
Następnego dnia rano chciałem wziąć do roboty i zobaczyć jak się będzie nosił, zakładam na rękę i w tej chwili zdębiałem: która to godzina jest? Aha, zegarek stoi. Pochodził kilka godzin i po prostu bezczelnie sobie stanął. WTF?!
Ludzie. Casio za sto złotych to przy tym czymś kawał porządnego sikora, a Pagani czy Cadisen z Aliexpress wyglądają w porównaniu jak zegarki luksusowe. Ale flagą szwajcarską wali po oczach bez żadnej żenady i na opakowaniu dziesięć razy dumnie informuje, skąd pochodzi. Skomentować to mogę tylko w jeden sposób: https://www.youtube.com/watch?v=-L2o5OHTgKU
Na szczęście sklep porządny, nie będzie problemów ze zwrotem i odzyskaniem kasy. Ale omijajcie to gówno, dobrze radzę.
#zegarki #modameska #kontrolanadgarstkow



Zaloguj się aby komentować
Czołem mirki i mirabelki! Przychodzę do was z #pytaniedoeksperta odnośnie basiców: Jaki sklep z basicowymi bluzami polecicie? Może być sieciówka, może być coś innego. Chodzi mi o dobrej jakości bluzę, która nie zmechaci się i nie wyblaknie po czasie. Widziałem na necie, że te "essentials" z H&M są dobrej jakości. Ma ktoś z was? Jest w stanie polecić/odradzić? Jak z jakością bluz w zarze? #modameska #moda #ciuchy #pytanie #rada #ubrania #pomoc #porada
Zaloguj się aby komentować
Miałem sobie kupić nylonowy plecak na lato bo mój stary już poprzecierany, na zakupy na wycieczki piesze i i wypady weekendowe i na plaże. Ale patrze i za 100zł więcej mam skórzany i teraz nie wiem co kupić?
Nylonowy mogę zabrac nawet na kajak, z koleji skóra lepiej pasuje na na co dzień do miasta. W sumie tam gdzie się może zniszczyć mogę dalej brać stary.
#modameska #moda


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować