Dzieło które można usłyszeć na 3:00
General Surgery - live at Obscene Extreme Festival OEF 2025
https://youtu.be/whGeXtFvJw0?feature=shared&t=180
#metal #goregrind #grindcore #ObsceneExtremeFestival #OEF
Dzieło które można usłyszeć na 3:00
General Surgery - live at Obscene Extreme Festival OEF 2025
https://youtu.be/whGeXtFvJw0?feature=shared&t=180
#metal #goregrind #grindcore #ObsceneExtremeFestival #OEF
Zaloguj się aby komentować
Ciekawostki z Obscene Extreme Festival OEF 2025 (° ͜ʖ °)
Inhumate - live at Obscene Extreme Festival OEF 2025 (Grindcore)
https://youtu.be/2fOWVn-jtPo?feature=shared&t=155
Dla niecierpliwych: 2:35
#metal #goregrind #grindcore #ObsceneExtremeFestival #OEF
Zaloguj się aby komentować
W ramach mojej pokoncertowej obsesji na punkcie Black Sabbath przesłuchuję sobie ich mniej znane albumy.
Na pierwszy ogień poszło Technical Ecstasy . Siódmy album, przedostatni nagrany w oryginalnym składzie.
Jest ciekawie. Zdecydowanie bardziej rockowo, niż metalowo, szczególnie za sprawą obecności klawiszy nagranych przez Jezza Woodroffe'a. Zaskoczył mnie wokal Billa Warda na It's Alright. Bardzo delikatny, czysty, bardziej w stylu Queen czy Beatelsów, niż starszego Black Sabbath.
Niemniej w całej płycie czuć ducha Sabbath. Słychać że na basie jest Butler, a riffy pisze Iommi. Gdyby nie wokal Ozzy'ego (chociaż też grzeczniejszy niż zwykle) powiedziałbym że to jakiś współczesny zespół grający oldschoolowego rocka. I piszę to jako komplement.
#rock #metal #muzyka #blacksabbath #70s
Zaloguj się aby komentować
#muzykawolfika #muzyka #500wolfika #metal#muzykaelektroniczna #electronica #ambient #vaporwave
500 najczęściej słuchanych przeze mnie płyt, według serwisu last.fm - od 2007 roku.
Dziś pomijam miejsce 382, ponieważ jest to płyta w edycji "remaster", więc pojawi się ona później
miejsce 381 (ilość scrobli. - 60):
Hong Kong Express - "This"
rok wydania: 01.06.2022
producent: Hong Kong Express
Zaloguj się aby komentować
Cześć,
przychodzę do was z nowym utworem muzycznym zainsipirowanym serią #halflife . Zapraszam do obejrzenia. Aktywność pod filmikiem mile widziana (algorytm YouTube bardzo nie lubi mój kanał).
#tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #muzykaelektroniczna #industrialmetal #argentmetal #gry #grykomputerowe #cyberpunk2077 #metal
Zaloguj się aby komentować
Od obejrzenia streamu z koncertu Back to the Beginning cały czas mam w głowie Black Sabbath. Tak się złożyło że w ostatni weekend nieco przypadkiem znalazłem się w UK. Wracając z Walii na lotnisko w Manchesterze uznałem że nadrobię kilkadziesiąt mil, żeby zajrzeć do Birmingham.
Spacer zacząłem od galerii handlowej Bullring, gdzie znalazłem 1:1 rzeźbę Ozziego wykonaną z #lego. Liczyłem że uda mi się kupić koszulkę na pamiątkę, ale zostały jedynie ze dwie sztuki z oficjalnego merchu za bodajże 175 funtów za sztukę. Zajrzałem też do sklepu HMV - niesamowicie nerdowe miejsce, w którym oprócz gadżetów i kolekcjoneriów związanych z grami komputerowymi, można dostać także płyty i zespołowe koszulki. Niestety wszystko co związane z Black Sabbath było nadal wyprzedane.
Z galerii handlowej przeszedłem na dworzec kolejowy, gdzie znajduje się instalacja artystyczna - mechaniczny byk nazwany Ozzy, na cześć Osbourna. Zdecydowanie robi wrażenie. Nie zwróciłem na to wcześniej uwagi na zdjęciach, ale byk ma spokojnie dwie-trzy kondygnacje wysokości.
Tuż obok dworca znajduje się bar The Crown. Aktualnie w stanie renowacji. W tym właśnie barze Black Sabbath, wtedy jeszcze pod nazwą Earth, zagrali swój pierwszy koncert. Historyczne miejsce narodzin heavy metalu.
Dalej skierowałem się na plac Victorii, gdzie znajduje się muzeum i galeria sztuki Birmingham. W muzeum jest darmowa, tymczasowa wystawa Working Class Hero poświęcona życiu Ozzy'ego Osbourna. Niestety muzeum jest otwarte od środy do niedzieli, a ja byłem tam w poniedziałek. Na otarcie łez pozostała mi zewnętrzna galeria zdjęć z opisami wszystkich płyt BS, na których śpiewa Ozzy.
Najdalszy punkt, jaki miałem czas odwiedzić to ławka na moście Black Sabbath. Na ławce znajduje się kod QR, dający dostęp do przemysłowej kamery znajdującej się w budynku na przeciwko. Można sobie zrobić screena ze swoim zdjęciem, co też uczyniłem.
A czego nie udało mi się odwiedzić poza wystawą? W okolicy mostu jest aleja gwiazd Birmingham. Gwiazda Ozzy'ego jest ponoć przeniesiona do muzeum na czas wystawy, ale Tony oraz Geezer również mają swoje gwiazdy. Nie udało mi się zlokalizować żadnej. Oprócz tego nie dotarłem do jeszcze jednego muralu, który nie był mi po drodze, ani do domu narodzin Ozzy'ego, który znajduje się na przedmieściach Birmingham i jest aktualnie zamieszkały. Będzie po co tam wrócić.
#metal #heavymetal #ozzyosbourne #blacksabbath #ciekawostki #uk #birmingham #zwiedzanie





Zaloguj się aby komentować
#muzyka #metal nawiązując do mieszanki elektronicznej od @Half_NEET_Half_Amazing , która była idealnym tłem do mojego wczorajszego hobby, które nazywa się praca.
https://www.hejto.pl/wpis/90s-techno-acid-trance-goa-from-poland-30-lat-polskiej-sceny-techno-mix-by-dj-du
to ja rzucę coś od siebie, skoro możemy się wymienić gustami, a praca sprawia nieopisaną przyjemność
Zaloguj się aby komentować
#muzykawolfika #muzyka #500wolfika #metal #thrashmetal #slayer
500 najczęściej słuchanych przeze mnie płyt, według serwisu last.fm - od 2007 roku.
miejsce 383 (ilość scrobli - 60):
Slayer - "Seasons In The Abyss"
rok wydania: 09.10.1990
producent: Rick Rubin, Andy Wallace, Slayer
Zaloguj się aby komentować
#muzykawolfika #muzyka #metal #alternativemetal #deftones
No witamy nowy singielek i czekamy na więcej!
Deftones są wieczni!
Deftones - "My Mind Is a Mountain"
Zaloguj się aby komentować
Ładne mi kółko wytoczyli?
Myślę że całkiem ładne. Sto lat wytrzyma.
Niestety firma się zwija bo już mało kto takie rzeczy zamawia, wszystko z marketów budowlanych biorą albo z Aliexpress.
#tokarka #metalurgia #metal #kolko #pracbaza #obrobkaskrawaniem #obrobkametali #mechanika


Zaloguj się aby komentować
Ale znalazłem po⁎⁎⁎⁎ny dżent z Australii (epilepsja łorning) https://www.youtube.com/watch?v=r-v9Aeb7Pr0
#muzyka #metal #rock #progmetal #djent
@MrGerwant Bardzo ich lubię i polecam ze swojej strony to https://www.youtube.com/watch?v=wojwq-xX9uM
Zaloguj się aby komentować
#muzykawolfika #muzyka #500wolfika #metal #groovemetal #thrashmetal
500 najczęściej słuchanych przeze mnie płyt, według serwisu last.fm - od 2007 roku.
miejce 389 (ilość scrobli - 59):
Testament - "Demonic"
rok wydania: 24.06.1997
producent: Eric Peterson, Chuck Billy, Douglas Hall
Zaloguj się aby komentować
Słyszeliście jakieś plotki czy wyjdzie koncert Back to beginning na blu-rey? Bo cały czas widzę filmiki, podobno też stream był i chciało by się zobaczyć pożegnanie Księcia Ciemności
#muzyka #metal
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#muzykawolfika #muzyka #500wolfika #metal #sludgemetal #stonerdoom
500 najczęściej słuchanych przeze mnie płyt, według serwisu last.fm - od 2007 roku.
miejsce 391 (ilość scrobli - 59):
Thou - "Magus"
rok wydania: 31.08.2018
producent: James Whitten, James Plotkin
Zaloguj się aby komentować
Witam wszystkich. Oto wyniki Jedenastej Edycji #kacikmelomana o tematyce muzyka #metal
Miejsce 1
9 pkt
Miejsce 2
7 pkt
Miejsce 3
6 pkt
--------------------------------------------
4.Pestilence - Resurrection Macabre |Odsłuch |
5.Amenra - Mass VI |Odsłuch |
Wołam uczestników i dziękuję za udział @LondoMollari @HerrJacuch @totengott @roadie @ZohanTSW @Onestone
@ZohanTSW gratuluję zwycięstwa i proszę o wybór gatunku przewodniego na trzynastą edycję z listy poniżej:
Blues
Folk/Country
Rock
Reggae
Jazz
muzyka elektroniczna żywsza (trance, house, techno, dnb, electro itp.)- tutaj do wyboru albo konkretny gatunek (do 3) bądź cały zbiór
Funk/Soul
Pop
Przypominam o trwającej edycji której tematem jest Hip-Hop/Rap
#kacikmelomana
#muzyka
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #metal na głośniczkach byle jakich, ale zawsze
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj nie mogłem spać i jakoś tak wyszło
https://app.freecords.com/song?id=1751907727506x688818720161176600
Most of people’s scariest day
From my dreams, I can’t get away
When I closed my eyes forever
I woke up like no one ever
Flesh is gone, I only see bones
Enchanted sword, endless worlds
Sunrise comes, I only feel pain
Memories flood through my head again
Your perfect smile, that curly hair
I can't go on without her there
Flesh is gone, I only see bones
Enchanted sword, endless worlds
Tell me, witch, is there a way
To be dead by end of day?
“Yes—but don’t you want to be a ghost,
And see the ones you miss the most?”
Flesh is gone, I only see bones
Enchanted sword, endless worlds
I crossed through mountains, lakes, and seas
To find the one who’ll pardon me
Kill the beast and take its horn—
That’s the price to be reborn
Flesh is gone, I only see bones
Enchanted sword, endless worlds
Now what? Is this the end of pain?
“Use the horn, it’s not in vain!”
She brought me back—I can't delay
I need my daughter, she's my way
My darling, my love, my only joy
I finally found you—let’s get you a toy
#muzyka #metal #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Cześć! Wybiera się ktoś może na koncert #judaspriest w Łodzi? Albo ma pomysł co można robić samemu pół dnia w tym mieście.
#metal #koncert #muzyka #lodz
Zaloguj się aby komentować
#muzykawolfika #muzyka #500wolfika #metal #stonermetal #stonerdoom
500 najczęściej słuchanych przeze mnie płyt, według serwisu last.fm - od 2007 roku.
miejsce 392 (ilość scrobli - 59):
Weedeater - "God Luck and Good Speed"
rok wydania: 25.04.2014
producent: Steve Albini
Zaloguj się aby komentować