#mentzen #bekazkonfederacji #heheszkipolityczne #konfederacja

#mentzen #bekazkonfederacji #heheszkipolityczne #konfederacja

Zaloguj się aby komentować

Małżeństwo z przymusu? Lider Konfederacji już nie wyklucza koalicji z PiS. Co dostanie w zamian? https://youtu.be/0WqTDybRPbE
#polityka #partiamem #bekazmemcena #mentzen #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazpisu #jebacpis #jebackonfe #koalicja
>głosowanie na konfę
Primo:
Rozumiem i zgadzam się z wieloma tezami, że głosowanie na konfedrację jest złym pomysłem "bo X i Y"
Ale zastanawiam się czy będą tak skurpulatnym w jebaniu konfy to czy idąc tym samym szablonem czy istnieje jakakolwiek partia do głosowania na inne partie?
Secundo:
W dyskusjach "z wujkami przy alkoholu" niektórzy ocenili, że być może koncepcja redukcji do dwupartyjnego systemu "PO i PiS" może mieć nawet dobre strony, a argumentowali to rozpierdolonymi rządami na początku III RP. Nie byłem w stanie ani potwierdzić ani zaprzeczyć temu.... Cholera
#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka
@wielkaberta Nie trzeba być szczególnie skrupulatnym.
Wystarczy popatrzeć na treść Konfederacji Gietrzwałdzkiej - i każdy, kto nie znosi fanatyków religijnych nie będzie chciał mieć z tą partią nic wspólnego.
Wystarczy posłuchać wypowiedzi Brauna czy Korwina o wojnie na Ukrainie - i ludzie, którym nie podoba się kacapska inwazja nie będą chcieli na nich głosować.
Wystarczy posłuchać o ostatnim pomyśle Mentzena na organizację służby zdrowia - i każdy, kto zdaje sobie sprawę, jak skrajnie nieefektywny jest amerykański system opieki zdrowotnej, spuści tę partię na drzewo. Na debacie z Petru Mentzen też się „popisał” - stwierdził, że jego pomysł zniesienia PITu to był żart, i nie potrafił nawet odpowiedzieć, czy Polska powinna zostać w UE, czy z niej wyjść
Takich rzeczy to chyba żadna inna partia nie odwaliła.
Tego jest znacznie więcej. Oni są dużo bardziej niebezpieczni, niż PiS. Co do „na kogo głosować” - obecnie zostaje, niestety, tylko KO; dopóki Polacy nie zmądrzeją i nie przestaną tolerować wyciągania „dziadków z Wermahtu” nikt naprawdę rozsądny nie pójdzie do polityki.
To NARÓD MUSI DOROSNĄĆ, żeby w kraju było dobrze - a nie politycy zmądrzeć.
@wielkaberta
"Ale zastanawiam się czy będą tak skurpulatnym w jebaniu konfy to czy idąc tym samym szablonem czy istnieje jakakolwiek partia do głosowania na inne partie?"
Tak debilu. Oprócz Konfederacji jest PiS, PO itd.
Jak masz kartę do głosowania to tam są też inne opcje niż k0nfederosja, a w Polsce jest chyba 88 partii, z czego do wyborów wystartuje kilka, ty głąbie kapuściany.
Masz jeszcze jakieś pytanie?
Zaloguj się aby komentować
Konfederacja to nie jest żaden faszyzm, tylko pseudo-anarchoindywidualizm z polską charakterystyką, który wynika z braku wiary w zdolność państwa do rządzenia. Skoro rząd jest kartonowy, to karton trzeba wyrzucić i pozwolić na to, by każdy mógł mieć swoją cegłę.
Wszelkie próby nazwania kucy "szurami", "faszystami" czy "mizoginami" jedynie utwierdza ich w swoich racjach, bo są nietrafionymi ocenami. Konfederata chce jedynie by państwo się nie wtrącało, wyznaje, że jedyna kradzież to podatki, socjal jest zły, a społeczeństwo jest ślepe.
Infantylizacja i wychodzenie z pozycji wyższości moralnej jedynie buduje siłę Konfy. Coraz głupsze wybryki Berkowiczów i przegrane debaty Mentzenów chyba nijak nie działają na elektorat. "Uuu, dzięki za darmową reklamę" - pisze konfederata.
Wracając do państwa kartonowego. Gdy Konfederacja proponuje w prostacki sposób cegłę dla każdego, to jakakolwiek lewicowa partia, by zaszkodzić Konfederacji musi nie bać się zrobić tego samego. Zaproponować w równie chłopski i pozbawiony nowomowy cegłę zawiedzionym kartonem zwanym Polską ludziom. Tym razem, dzięki braku bezmyślnego oddaniu wolnemu rynku ta cegła nie będzie cegłą ale pustakiem.
Ale lewica parlamentarna i jej elektorat nie chce pobrudzić sobie rąk. Nie ma siły by podnieść tego pustaka, chyba że z pomocą liberałów od Tuska w zamian za prawa dla LGBT i aborcję. "Nowoczesne queer państwo" nie wygra z obietnicą "przewrócimy wam ten stolik".
Przeklejka mojego wpisu na twitterze:
https://twitter.com/ziemniakomat/status/1674480857849929740
#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #polityka #antykapitalizm

To oczywiście wina Konfederacji, że Lewica nie ma wiele do zaoferowania poza jakimś kalkowaniem problemów z Zachodu i doduszaniem wszystkiego co się rusza podatkami, by rozpieszczać nierobów, meneli i patologię. Klasie robotniczej już od lat nie mają w ogóle niczego do zaoferowania, całkowicie o tej warstwie zapomnieli.
Logiczne jak posiadanie komunistycznych poglądów w XXI wieku.
Zaloguj się aby komentować

— Jeśli obie partie, czy to PiS, czy PO zgodzą się realizować nasz program, to wszystko jest na stole — powiedział lider Konferedracji Sławomir Mentzen w rozmowie z "Super Expressem". Czy to oznacza, że w obliczu najnowszych sondaży, gdzie Konfederacja staje się trzecią siłą w Sejmie,...
#bekazprawakow #konfederacja #polityka #medycyna
(przeklejone z wykopu, link na dole)
Ochrona zdrowia według Konfederacji to totalna ściema
Właściwie całe założenia Konfederacji na reformę ochrony zdrowia to tylko jeden punkt:
1. Likwidacja monopolu NFZ naprawi wszystko
TOTALNA NIEPRAWDA Wyjście z założenia, że sama likwidacja monopolu NFZ - wprowadzenie m. in. prywatnych ubezpieczycieli, bez zwiększenia wydatków - naprawi sytuację w ochronie zdrowia jest kuriozalne. Widać, że Konfederacja nieudolnie wzorowała się na Czecha, gdzie 80% obywateli jest zadowolonych z opieki zdrowotnej. Ludzie Konfederacji z całego czeskiego złożonego systemu skopiowali tylko pomysł wielu ubezpieczycieli i błędnie uznali, że to wystarczy. Nasz system jest mocno niedofinansowany, Polska jest w ogonie stawki europejskich państw, które wydają na ochronę zdrowia względem PKB - około 6% - patrz dołączony wykres. Z pustego Salomon nie naleje. Wróćmy do Czech, które wydają na system zdrowotny 9% PKB i tym samym są w czołówce państw europejskich. Składka zdrowotna w Cechach to 13,5%, w Polsce jest to 9% albo i w niektórych przepadkach jeszcze mniej. Dane, czyste dane świadczą o wszystkim!
1.1. To zmniejszy biurokrację
NIEPRAWDA To zwiększy biurokrację. Wielu ubezpieczycieli oznacza, że jedna placówka medyczna (np. przychodnia) będzie musiała podpisać umowy i wymieniać na bieżąco dokumenty z wieloma ubezpieczycielami. Ponadto ci ostatni będą często kontrolować placówki medyczne z wykonanych świadczeń oraz z jakość usług. Prywatni ubezpieczyciele będą nastawieni na zysk, będą często kontrolować zasadność wypłacanych świadczeń na rzecz podmiotów leczniczych, podobnie jak aktualnie dzieje się w przypadku szkód komunikacyjnych. To wszystko tylko zwiększy biurokrację.
1.2. To da duże oszczędności
NIEPRAWDA Wielu ubezpieczycieli oznacza, że w tych instytucjach trzeba będzie zatrudnić wiele dodatkowych osób do obsługi - wspominanych przeze mnie już - umów ze szpitalami/przychodniami czy też do przeprowadzania kontroli. W przypadku nowych instytucji pełniących rolę ubezpieczycieli zdrowotnych powstaną nowe sowicie opłacane stanowiska dla prezesów, dyrektorów, rad nadzorczych itp. Nie można wykluczyć, że najczęściej będą to wielkie zagraniczne korporacje nastawione na duże zyski, istnieje ryzyko wytransferowania naszych składek zdrowotnych za granicę. W przypadku, gdy system nie będzie wydolny finansowo (a już nie jest) te firmy będą lobbować za zwiększeniem składki zdrowotnej lub za celowymi dopłatami z budżetu państwa.
1.3. Bez zwiększenia wydatków
NIEPRAWDA Już udowodniłem, że propozycja Konfederacji zwiększy biurokrację, zwiększy zatrudnienie w administracji, nie da oszczędności, a wręcz przeciwnie. Równolegle Polska wciąż wydaje za mało na ochronę zdrowia i tak według Konfederacji ma pozostać, z niedofinansowanym systemem niewiele da się zrobić. Ładnie to wytłumaczyłem w jednym z komentarzy: teraz za 5 zł nie możesz kupić piwa + czipsów, lecz Konfederacja obiecuje, że jak wprowadzą kilka banków, żeby była konkurencja na rynku płatności to już będzie cię za te 5 zł stać na piwo + chipsy. To jest tak rażąco głupie...
Wisienka na torcie - propozycja Konfederacji w ogóle nie rozwiązuje problemu:
- braku lekarzy
- przepracowania lekarzy
- kolejek do specjalistów i na SORach
- patologii wizyt prywatnych
Te wszystkie kwestie rozwiązuje komplementarny system czeski, polecam przeczytać o ich systemie - link na samym końcu.
Najlepsze, że Berkowicz z Konfederacji nie znał założeń programu swojej partii i rozpowszechniał jakieś bzdury, a później Konfederacja zwala winę na Niedzielskiego. Ta partia to jakiś żart i to nieśmieszny.
Szwajcaria ma niskie publiczne wydatki na zdrowie w odniesieniu do PKB, ponieważ w ich systemie to pacjenci płacą za usługi medyczny, a państwo dokłada do płatności dopiero od określonej kwoty.
https://politykazdrowotna.com/artykul/czeski-system-opieki/915221
#konfederacja #zdrowie #takaprawda #bekazkonfederacji #neuropa #polska #polityka
Zaloguj się aby komentować

Co to jest ćwierć miliona "zgonów nadmiarowych"? To jest Zbrodnia Wołyńska Plus, to jest Powstanie Warszawskie Turbo, to jest akcja polska NKWD lat 37'-38' i to nie był dopust boży, to się nie stało tak samo od ze siebie - mówił podczas konferencji swojej partii Grzegorz Braun. #covid...
Nigdy nie będziemy szczęśliwi - w ramach lewicowej wizji w której niczego nie mamy a tyrani i mądrzy inaczej pokroju towarzysza kapeli mieliby urządzać nam życie ?
Nooo to pasuje i dlatego tym chętniej zagłosuję na #konfederacja
#jaskapela #heheszkipolityczne #tfulewaki #lewakowje***pradem
PS: Jest to niewątpliwie powód,dlaczego ostatnio #hejto tak zostało zasrane postami przeciw konfederacji. #neuropa się zesrała,że dostanie bilet na darmowe przeloty helikopterem

@dsol17 Jesteś nieuleczalnym fanatykiem opornym na argumenty, a twoją jedyną odpowiedzią na krytykę ukochanej partii jest hasło "wina lewaków; a lewacy, neuropa itd" każdy kto nie bije pokłonów Memcenowi musi być lewakiem (° ͜ʖ °) A może odpowiedź jest znacznie prostsza; ludzie reagują ponieważ Twój guru pi⁎⁎⁎⁎li glupoty, tam poza obniżeniem podatków - w co sam zresztą nie wierzy - nie ma nic wartościowego. Lewacy i Memcen to podobny poziom odklejenia, ale po innej stronie sceny. Już sam fakt, że gość próbuje tworzyć prawo w oparciu o biblie odbiera mu całą powagę.
Zaloguj się aby komentować
D⁎⁎a jest do srania, Konfa do jebania.
#heheszki #heheszkipolityczne #jebackonfe #konfederacja #bekazkonfederacji #ryszardpetru #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Memcen będzie zmuszał zgwałcone kobiety do urodzenia - gwałt mega niefajny, ale urodzić trzeba
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1641768366741258242/pu/vid/1280x720/goMf9PV9NOHOvPAW.mp4?tag=12
wolnościowe podejście katotaliba (° ͜ʖ °)
#memcen #konfederacja #bekazprawakow #polityka #polska #ciekawostki #ostatnichujtagu
@senpai To by miało sens gdyby za każdym razem dało się rodzić siłami natury czyli bez cięcia cesarskiego, bez utraty atrakcyjności ciała (rozstępy) i bez komplikacji a kobieta byłaby pod opieką lekarską i finansową od państwa do urodzenia skoro państwo zmusza do donoszenia i urodzenia. Niestety czasem zdarza się, że po urodzeniu pierwszego dziecka pojawia się jakiś problem przy porodzie i już nie da się zajść w kolejną ciążę tym razem już z odpowiednim facetem. Co wtedy, czyja wina? Tego co zgwałcił czy państwa które zmusiło do urodzenia niechcianego dziecka. Trudny temat.
Zaloguj się aby komentować
Hehe co to TVN odpierdolił XD
Konfederacja to partia młodych, nowoczesnych, prowadzących firmy ludzi.
Czas na sudo apt update i jazda z hasłami że to paria burżuji i wykształciuchów nierozumiejących biedy polskiego robotnika XD
#polityka #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Ej, weźcie zejdzie już z tego Memcena. On jest biedny, bo teraz się puszy, ale przy byle okazji pójdzie do utylizacji jako kozioł ofiarny. Poniżej prawdziwa i jedyna twarz Konfy.
#polityka #konfederacja #niesmiejesiezkonfy #nozostrze

Zaloguj się aby komentować
Jutro o 18 debata wokół książki "Świat w cieniu wojny" w ciekawym gronie. Jutro też rusza wysyłka tej książki.
A dla Warszawiaków informacja, że wstęp wolny!
Robert Kuraszkiewicz - były prezes Banku, autor, prof. Antoni Dudek - politolog i historyk, Krzysztof Bosak - poseł na Sejm, Paweł Zalewski - historyk i przedsiębiorca, Marek Jurek - były polityk i Marszałek
#wojna #ukraina #ksiazki #nowosciksiazkowe
#konfederacja i #nowakonfederacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Mam jakieś dziwne przeczucie, że te opowiastki połączy ten sam finał...
#polityka #konfederacja

Jedyne co zrealizują to jakieś nierozerwalne małżeństwa (oczywiście nie dla rządzących bo tam są same szczególne sytuację) bo trzymanie za mordę Polaków się PiSowi podoba. Ale PiS im nie pozwoli realizować żadnych reform finansowych które uderza w uzależniony od państw silny elektorat. Już był taki jeden co szedł wywracać stolik a teraz jest pieskiem karakana i startuje z jednej listy. Nie przewiduję innego scenariusza.
Zaloguj się aby komentować
Mam szybkie pytanko do ekonomistów z konfy. Czy jesli dziś nie kupię sobie Ferrari za milionów złotych, to będę musiał od tego miliona odprowadzić podatek dochodowy?
#konfederacja #partiamem
Zaloguj się aby komentować
Człowiek się zarejestrował na Hejto, aby poczytać o ciekawostkach i ograniczyć czytanie polityki i neuropejskich spazmów o Konfederacji, a tu od co najmniej kilku dni "dyskusje" zawalone atakiem na Konfederację i amebami piszącymi "Memcem". ¯\_(ツ)_/¯
#polityka #konfederacja #hejto #wykop
Zaloguj się aby komentować
Od krótkiego czasu możemy obserwować Sławomira Mentzena…
Po tym czasie stwierdzam, że on jest po prostu głupi. To taki Janusz Kowalski 2, tylko z krótkim stażem.
-dostał kontrole z inspekcji pracy bo oferowana pensja minimalna była mniejsza o 10 złotych. (4 piwa) Facet doradza zawodowo z tego zakresu.
-rozjechał go w debacie Petru, a pytania były proste i do przewidzenia
-w kółko powtarza brednie o stoliku
-i ten filmik…
#polityka #bekazpisu #konfederacja
Zaloguj się aby komentować

PiS i PO "do likwidacji" - mówił kilka miesięcy temu Sławomir Mentzen. Dziś lider Konfederacji mówi, że jeśli któraś z tych partii będzie chciała realizować jego pomysłu, to koalicji "jest na stole". #mentzen #konfederacja #wybory #platformaobywatelska #pis
Zapraszam do zapoznania się lub przypomnienia sobie wywiadu Sławka Mentzena ze Stanowskim sprzed około roku. Przekaz dla ogółu jest taki, że pan Sławek za nic ma ludzkie życie (miłościwy katolik) i dowody naukowe (zdroworozsądkowa opcja) na dany temat. Z kolei przekaz dla jego wyborców jest taki, że ma ich za idiotów, którym po prostu trzeba sprzedawać populistyczną papkę.
- W pewien sposób naznaczacie tą grupę społeczną i sprawiacie, że musi się wstydzić tego, jakimi są ludźmi, a nie wiem czy to tak powinno wyglądać.
- Rozumiem ten pogląd, natomiast rzeczywistość wygląda inaczej.
- Czyli jak?
- W ten sposób wygląda, że politycy mówią rzeczy, które zyskują wyborców i teraz można oczywiście unikać całkowicie tematów kontrowersyjnych i wtedy się kończy z wynikiem 0.17%. My skończyliśmy z 6% z hakiem-
- No dobrze, i wy powiedzieliście, wasz ekspert od homoseksualizmu powiedział, że trzeba batożyć homoseksualistów, i zdobyliście 6%. Nasz widz pytał czy to jest powód do dumy i że to go trochę odrzuca od głosowania.
- Ja rozumiem, nigdy nie przekonamy wszystkich wyborców, to zawsze ma się jakiś tam elektorat. Trzeba tylko zdawać sobie sprawę z istnienia różnych elektoratów.
- A nie mieliście kiedyś takiej burzy mózgów, że ktoś powiedział: "Słuchajcie, a może gdybyśmy zajęli się tylko tym, żeby państwo jak najmniej ingerowało w nasze życie, żeby usprawnić system podatkowy, żeby postawić to wszystko na nogi, ale jednocześnie żeby dać ludziom żyć tak jak chcą i być kim chcą we własnych sypialniach" i żeby nie zdobywać głosów, szczerze mówiąc, od prostaków, którym gej kojarzy się z kimś, kogo trzeba gonić z kosą i może wtedy byście mieli 20%, a nie 6%. Nie było takiej burzy mózgów?
- Myślę, że wtedy byśmy mieli 1%, a nie 20%.
- A wolisz mieć 6% z gejem gonionym gdzieś na wsi z kosą czy 1% bez?
- Nie bardzo widzę tego geja gonionego z kosą.
- Czytałeś taki artykuł na Onecie, świetny moim zdaniem, Janusza Schwertnera, "Miłość w czasach zarazy"? Polecam ci. To jest historia dzieci tak naprawdę, nastolatków, którzy mie- które miały problem z własną płcią i trafiły do szpitala psychiatrycznego. Jest to wstrząsająca historia, która kończy się samobójstwem. I się zastanawiam, jak czytasz takie historie, a naprawdę polecam ci ten tekst, bo jest fantastycznie napisany, Janusz dostał za niego kilka nagród. Czy jak czytasz taki tekst, to sobie nie myślisz "Kurcze, może my jako politycy jesteśmy odpowiedzialni za to, żeby takie historie się nie zdarzały." Żeby takie dzieci były otoczone troską. Żeby nie były na ulicy wytykane palcami, że o to wszystko my musimy dbać, jako ludzie, którzy biorą odpowiedzialność za swoje słowo. Że gdzieś ta granica wolności słowa jednak przebiega. Przebiega tam, gdzie są jakieś grupy społeczne, nawet dzieci, które mogą ucierpieć, po prostu.
- Nie, taka myśl w mojej głowie się nie pojawiła. Widzisz, problem jest taki, że – jak spojrzysz nawet na kraje Zachodu, na USA – to niestety homoseksualiści tam również popełniają samobójstwa, również są nieszczęśliwi, mają depresję i różne innego rodzaju problemy. To jest niezależne od tego jak wygląda prawo w danym państwie, jak wygląda debata publiczna, to się po prostu dzieje. Za to widzimy inny wpływ polityki państwa, właśnie na homoseksualizm. Taki, że im robisz większe przyzwolenie, w sensie taką większą propagandę homoseksualną, tym homoseksualistów jest w danym kraju po prostu więcej. Obecnie w najmłodszych pokoleniach w USA ich jest naprawdę dużo. Teraz jeżeli z jednej strony zauważysz, że to jak wygląda debata publiczna wpływa na liczbę homoseksualistów, bo ewidentnie wpływa, a z drugiej strony na to, że ci ludzie niestety, z różnych przyczyn, są często nieszczęśliwi, to jedno prowadzi do drugiego. Czyli gdybyśmy robili tak jak ty chcesz, to wg mnie to zwiększy liczbę nieszczęśliwych ludzi.
- Widziałeś kiedyś paradę gejów?
- Nooo tak.
- I miałeś ochotę po tej paradzie zostać gejem?
- To jest nieuczciwy argument. Nie, to tak nie działa.
- No właśnie ja też nie.
- No ale tutaj dane są takie jak ci powiedziałem, tak? I być może jest inny ciąg przyczynowo-skutkowy.
- Naukowcy się z nim nie zgadzają, wiesz?
- Tak, a czemu?
- No uważają, że orientacja seksualna kształtuje się trochę wcześniej, niż ty uważasz. Mam wrażenie, że geje wychowali się w rodzinach heteroseksualnych, znaczy mieli mamę i tatę, i patrzyli na mamę i tatę, a jednak zostali gejami. Czyli jednak nie dlatego, że patrzyli na dwóch całujących się facetów i pomyśleli sobie "Kurczę, ja też tak chcę".
- Nie.
- Wiesz gdzie nie ma w ogóle gejów? W Iranie. Bo w Iranie jest kara śmierci za bycie gejem. Tam w ogóle nie ma gejów, tam sobie poradzili.
- Oczywiście nie popieram kary śmierci, chodzi mi o to, że-
- Popierasz, tylko akurat nie za to.
- Czy zaprzeczasz temu, że w USA wśród młodego pokolenia jest większy odsetek homoseksualistów niż dajmy na to w Polsce?
- Bierzesz pod uwagę, że im bardziej społeczeństwo jest otwarte, tym ludziom łatwiej się przyznawać do swojej orientacji seksualnej?
- Nie. Częściowo tak, ale co innego przyznawanie się publicznie, a co innego praktykowanie. Jeszcze raz, w USA jest znacznie więcej niż w Polsce. I teraz można się zastanawiać czemu ich jest znacznie więcej.
- Może dlatego, że nie ma partii KORWIN, która mówi, że precz z gejami.
- Wątpię, żeby akurat pod naszym wpływem takie procesy zachodziły. Jeszcze raz, z różnych przyczyn, ich tam jest więcej, a u nas jest mniej. Wg mnie jest to pochodną polityki państwa oraz kształtu debaty publicznej. Jeżeli młodym ludziom mówisz, że w sumie to może oni są homoseksualistami, albo może żeby się jeszcze raz nad tym zastanowili, albo że dzieci małe się wręcz nakłania, żeby zastanowili się czy może nie są homoseksualistami, to część tych dzieci się nad tym zastanowi i dojdzie do takich wniosków.
- Erekcja wystąpi na widok mężczyzny, a nie kobiety, jak porozmawiasz?
- Kształt debaty publicznej i kultura, jaka się buduje w danym państwie, ma wpływ na odsetek homoseksualistów.
- Chciałbym cię bardzo prosić, żebyś przeczytał ten tekst "Miłość w czasach zarazy". Jestem ciekaw czy jakaś refleksja się pojawi wówczas.
#polityka #konfederacja #partiamem #bekazprawakow #bekazkonfederacji
@Sahelantrop Czytać nie mogłeś, bo to było w formie live'a na YT u Stanowskiego:
https://www.youtube.com/watch?v=Bd9hjFOulI8
Myślę, że wyborców konfy, jak i powagę sytuacji, znakomicie opisuje jeden z komentarzy pod tym filmem na YT:
Panie Sławku Królu Złoty twoje słowa to poprostu poezja,jak Pana słucham odnośnie tych prostych rzeczy które rozumiem to jakbyś mówił moimi slowami
Zaloguj się aby komentować