Gdyby streścić wszystko w jednym memie XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Gdyby streścić wszystko w jednym memie XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Wspomnień czar XDDD
Mam nadzieję, że nie okażecie się takimi fujarami
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Dla przypomnienia:
tłum: - Będziesz siedział!
zero: - Liczę na was! Mam nadzieję, że nie okażecie się takimi fujarami jak za czasów trybunału stanu!
A tymczasem jak szczur spierdolę w obawie przed byciem ŚWIADKIEM, nie oskarżonym (jeszcze) xD
https://youtu.be/cDTicp17i84?t=28
#jebacpis #polityka
Zaloguj się aby komentować
Dudek ostatnio wybiera przemoc.
A wygrać dyskusję z pisowcem, to i pies by dał radę.
#polityka #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Nie rozliczą ich, ręka rękę myje to ta sama kasta. Zaufaj mi ziom.
XD
Ale się zacznie pogrom jak Rafałek oswobodzi karzącą rękę sprawiedliwości:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Pozwoliłem sobie wykorzystać wrzut @maximilianan do przygotowania takiego niepoprawnego memika
#politka #jebacpis #starebabyjebacpradem

Zaloguj się aby komentować
Tymczasem Lidl wytoczył właśnie ciężką artylerię przeciwko pisowcom XD
To będzie zażarta walka.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
A na widowni sam kwiat, crème de la crème polskiego narodu XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Bo Babcia Kasia powiedziała czaskoskiemu żeby pobił swojego przeciwnika politycznego po czym on jej podziękował… a nie czekaj, to u nałrokiego się zdarzyło XD
Tymczasem klecha już zdążył przeprosić za swoje fantazje a ten jak na rasowego pisowca przystało dalej brnie w zaparte. Kabaret XD
#jebacpis #bekazpisu #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni #polityka

Zaloguj się aby komentować
Lidl się nie podniesie
#polityka #heheszki #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Chcecie stracić Al ludzików, czy nie?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Kto by się oparł takiej pokusie niech pierwszy rzuci kamieniem
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zmiana kandydata obywatelskiego i N I E Z A L E Ż N E G O coraz bliżej XD
czarnek pakuj mandżur, będzie podmianka
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

PiS grał latami i gra dalej na pełne obrzydzenie PO, niezdecydowani to ludzie bez orientacji politycznej, mają pamięć złotej rybki i po roku już nie kojarzą, że inflacja i turbulencje gospodarcze to skutki rządów PiSu. Uwierzą, że "wina Tuska i zaraz zła unia nam zabierze..." - więc zagłosują za kandydatem antyPO
Zaloguj się aby komentować
Ojoj, to musi być jakaś pomyłka.
XD
#polityka #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Zadanie: Niejaki ssakiewicz ze spółek Skarbu Państwa w latach 2017-2023 wyciągnął 150 milionów polskich złotych.
Posiadając takie dane oblicz ile knur zeżarł za to ośmiorniczek, że obecnie musi żebrać u fanatyków o każdą złotówkę na utrzymanie szczujni ZaRublika.
Możesz pomylić się o 3 tony.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

25 mln rocznie, 2 mln miesięcznie. Dla mnie duża suma, ale na szczekaczkę pisowską to nie tak dużo. Więc dla PISu był to dobry deal.
Patrząc na TVP, to w tym roku 295mln miesięcznie pójdzie... czyli 10mln dziennie
Dlatego zlikwidować wszystkie media w pizdu, zakaz dotowania mediów przez państwo.
Zaloguj się aby komentować
możemy doprowadzić do sytuacji, w której będziecie zmuszeni wycofać się z Polski
XDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Wściekli pisowcy nie znają litości XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Najczęściej występujący w krzyżówkach polityk?
#polityka #heheszkipolityczne #jebacpis #krzyzowkasasina <- tu będę dodawał okazy Sasinów

Zaloguj się aby komentować
Bezczelności pisowców ciąg dalszy. Glos na nowogrodzkiego to głos na upadek państwa polskiego
#polityka #telewizja #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Dobry wieczór.
Tak tylko przypominam, że przejęzyczenie karakana kosztowało Polaków 8 miliardów polskich złotych.
Ale to pikuś przy „polskich nazistach” Nowackiej.
Miłej nocy i smacznej herbatki.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować