Salomonowe rozwiązanie - na wypadek problemów Wujek Dobra Rada ma sugestię:
#hydepark #wujekdobrarada

Salomonowe rozwiązanie - na wypadek problemów Wujek Dobra Rada ma sugestię:
#hydepark #wujekdobrarada

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=l69wC0S6h6Q
Moim zdaniem ta piosenka by nie przeszłaby obecnie #heheszki #gownowpis #hydepark
Zaloguj się aby komentować
Siedzę na #olx bo szukam dodatkowego etatu żeby kilka złotych wpadło i na połowie ogłoszeń jest "tester aplikacji", "praca z domu 2-3h dziennie". Kuźwa nic ciekawego. #zalesie #gownowpis #szukaniepracy #hydepark

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O, i to są prawdziwe problemy, a nie jakieś wydumane bzdury pokroju: nie mam środków na spłatę kolejnej raty kredytu, nie mam za co opłacić rachunków, nie stać mnie na wynajem mieszkania. Ogarnijcie się ludzie, są wśród nas prawdziwi desperaci, którzy chcą mieć gorzej niż mają.
#hydepark #problemy #heheszki

@kodyak W Drodze Mlecznej jest - nikt nie wie ile, ale załóżmy, że - coś pond 200 mld gwiazd. Ostrożnie licząc, przyjmijmy, że 0,01% z nich posiada planety na których istnieją istoty ogarniające obsługę pilota TV. Takich galaktyk jak Droga Mleczna są miliardy jak nie biliony. I teraz fakt, że ktoś na Ziemi kupił sobie pałac albo zegarek za 23 tys euro wobec tego wszystkiego - jest przecież absolutnie nieistotny. To, że żyjemy jest cudem, a gros ludzi skupia się na pierdołach bez żadnego znaczenia.
@4Sfor xD
Na wszystkie te problemy, jak i na ten z obrazka, można odpowiedzieć "Trzeba było myśleć".
Tylko przy tych z wpisu ludziom pękną d⁎⁎y bo im się mówi prawdę, a przy tym z obrazka, w sumie co najwyżej ktoś się zreflektuje że może mieć jakieś hobby/pasję i to realizować w tracie pracy xDDDDD
No i 12k netto to nie są jakieś kokosy, więc hipotetyczny typ z opowieści gazwybu siedzi na d⁎⁎ie, bo z jednej strony pewno coś tam odkłada, ale potem wpisuje "średnio odłożoną kasę co miesiąc" x 12 miesięcy i wychodzi mu śmieszna kwota, więc dalej wizja większej inwestycji to kilka lat w przód, za to "przecież nie głoduje" i nie będzie szedł do gorzej płatnej roboty, by "więcej popracować" xD
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #ciekawostki #hydepark #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Kreteng i Badung to dwa popularne rynki w Denpasarze na Bali.
Kreteng oferuje szeroki wybór świeżych produktów, rękodzieła i ubrań. Badung to największy rynek, gdzie można znaleźć praktycznie wszystko, od żywności po elektronikę. Oba rynki to dobre miejsca, aby spróbować lokalnej kuchni i kupić unikalne pamiątki.
Warto jednak pamiętać, że na rynkach w Denpasarze można spotkać natarczywych przewodników i sprzedawców, którzy mogą próbować narzucić swoje produkty lub usługi. Należy zachować ostrożność i unikać natarczywych sprzedawców, którzy mogą próbować wykorzystać nieznajomość języka lub brak doświadczenia w targowaniu się. Warto także...
Byliśmy śledzeni! Wizyta w markecie w mieście Denpasar. Bali vlog #11 (ENG)
Kreteng i Badung to dwa popularne rynki w Denpasarze na Bali.
Kreteng oferuje szeroki wybór świeżych produktów, rękodzieła i ubrań. Badung to największy rynek, gdzie można znaleźć praktycznie wszystko, od żywności po elektronikę. Oba rynki to dobre miejsca, aby spróbować lokalnej kuchni i kupić unikalne pamiątki.
Warto jednak pamiętać, że na rynkach w Denpasarze można spotkać natarczywych przewodników i sprzedawców, którzy mogą próbować narzucić swoje produkty lub usługi. Należy zachować ostrożność i unikać natarczywych sprzedawców, którzy mogą próbować wykorzystać nieznajomość języka lub brak doświadczenia w targowaniu się. Warto także zachować ostrożność podczas płacenia gotówką, ponieważ mogą wystąpić próby oszustwa.
LINK: https://www.youtube.com/watch?v=NTd1BOMQmVQ&t=339s&ab_channel=Christopher%27sTimelineVlog
#podroze #podrozujzhejto #ciekawostki #sztuka #zainteresowania #hydepark #indonezja

Zaloguj się aby komentować
Wykopałem minę. Pi⁎⁎⁎⁎le sprzedaje detektory.
Zgłosiłem jak coś...
#poszukiwacze #hydepark

@KKLKK tak twierdzili wszyscy którzy od wybuchu powojennych min stracili ręce, nogi albo życie.
W szczególności bodaj piątka dzieciaków, które niefortunnie rozpaliły ognisko w lesie, w miejscu gdzie znajdowała się zakopana mina. Wszyscy zginęli.
Dziwi mnie, że przy jakiejkolwiek próbie wyszukania artykułów nt konkretnych wypadków o których wiem, żadna wyszukiwarka nie pokazuje informacji nt wypadków dot. min.
Zaloguj się aby komentować
YOUTUBE POPIERDOLIŁO
DLACZEGO TO TAK C#UJOWO WYGLĄDA??
dlaczego sekcja komentarzy jest z boku, dlaczego nie widać od razu kto jest wrzucającym, trzeba wszystkiego szukać itd.
#youtube #afera #internet #facebook #google #pytanie #cotusieodpierdala #hydepark

@smutny_login
youtube bylo fajne do 2008. po co sie z nim mocowac w 2023?
https://docs.invidious.io/instances/
jest jeszcze jakies rosyjskie ale nie pamietam adresu
Zaloguj się aby komentować
Poznajcie proszę Dawida (imię zmienione). Dawid od małego był dzieckiem sprawiającym najwięcej problemów. Nie zmieniło się to także gdy poszedł do szkoły podstawowej i na wywiadówkach, był najczęściej na językach rodziców i nauczycieli, i to bynajmniej nie z powodu swoich ocen a bitek i problemów które wszczynał.
Ale przenieśmy się w przyszłość. Dawid ma około 20 lat lubi imprezować, ale dalej tam gdzie kłopoty, tam Nasz bohater. A do tego doszedł alkohol, który Dawidek bardzo lubiał ale po którego wypiciu kompletnie mu odbijało.
Podczas jednej z takich imprez Nasz łapserdak poznał Kasię, której to bardzo zaimponowało jak Dawid po alkoholu pobił do nieprzytomności jakieś gościa, tylko dlatego że ten tracił go niechcący ramieniem i nie przeprosił od razu.
Teraz parę słów o Kasi (imię także zmienione). Kasia była jedynaczką i oczkiem w głowie tatusia, który to był lokalnym biznesmenem i powiedzieć że spał na pieniądzach to jakby nic nie powiedzieć.
Anyway, Nasze gołąbeczki radośnie sobie gruchały, każdego dnia coraz głośniej a miłość rozkwitała aż pewnego dnia pod dom Naszego bohatera podjeżdża limuzyna.
Pamiętam ten dzień jak dziś, byłem małym brzdącem, który spędzał wakacje u babci na małym, podmiejskim osiedlu gdzie nie było nawet drogi asfaltowej, a tu nagle do domu kuzyna (mieszkał tuż przy domu mojej babci) podjezdża czarny, błyszczący Mercedes i wysiada z niego wysoki jegomość ubrany w skrojony na miarę garnitur, otwiera drzwi pasażera i moim oczom ukazuje się zgrabna Pani ubrana równie nie nagannie co jej mąż. Od razu skojarzyło mi się to z grą Mafia, która akurat grałem u kuzyna na komputerze.
To byli rodzice owej Kasi. Okazało się że Nasze gołąbki (g)ruchały tak mocno iż za niedługo z tego miało się wykluć małe pisklę. Ojciec Kasi sprawę postawił jasno. On i małżonka jego jako Katolicy nie mogą pozwolić by Kasia nieślubne dziecko urodziła. Więc albo Dawid zaweźmie Kasię za żonę albo Pan ojciec dopilnuje by Nasz bohater zgnił w Sztumie za gwałt na jego córce (ach to katolickie miłosierdzie).
Nie przedłużając, wesele się odbyło a Państwo Młodzi jako prezent od rodziców panny Młodej otrzymali klucze do nowego domu. Ponadto Pan Ojciec nie chciał by jego córka miała za męża jakiegoś robola, który jeździ betoniarką więc kazał mu zrezygnować i zatrudnił go w swojej firmie jako właściwie nie wiadomo kogo, wiadomo jedynie że wynagrodzenie, które otrzymywał za swoją "pracę" znaczenie przewyższało średnią krajową jak na tamte czasy.
Można by rzec że Dawid złapał Pana Bucka za nogi... Ale instynktu nie oszukasz i po pewnym czasie Dawidek znów zaczął imprezować, pić i wszczynać bójki a do tego doszła jeszcze zdrada po Nasz bohater po wypiciu zaczynał także myśleć swoim mniejszym mózgiem. Podczasz jednej z takiej eskapad został przyłapany na gorącym uczynku przez swoją żonę. Afera jaka wowczas z tego wynikła wydawało się że skończy się rozwodem, jednak jakąś tęga głową wymyśliła że nic tak nie spaja małżeństwa jak dziecko więc po pewnym, niedługim czasie Kasia znów chodziła z brzuchem.
Pół roku po urodzeniu się drugiego dziecka, historia zatoczyła koło. Dawid, znów został przyłapany na zdradzie, dodatkowo uderzył swoją żonę i miarka się przebrała.
ex Teść Naszego bohatera zatrudnił najlepszych prawników, którzy w sądzie zostawili go "w samych majtkach". Dawid by zarobić na zasądzone alimenty musiał udać się na emigrację za granice, gdzie przebywa do dziś mimo że ta sprawa ma już ładnych parę lat.
Ale to nie koniec przygód Dawida, co to to nie. Więc jeśli Wam się spodobało dajcie łapkę w górę i kliknijcie w dzwon... Kurła to nie jutub sorry. Jeśli chcecie drugą część to napiszcie w komentarzu.
#gownowpis #hydepark
Zaloguj się aby komentować
14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny liczy się od dnia odebraniu towaru od kuriera lub z paczkomatu czy w dniu złożenia zamówienia?
#pytanie #reklamacja #morele #xkom #hydepark
Zaloguj się aby komentować
Gra zręcznościowa dla dwojga – rzucanie obrączkami
Cena: od ~42 zł z wysyłką
Linki na naszej grupie na Facebooku:
i naszym kanale na Telegramie.
#aliexpress #prostozchin #zakupy #hydepark #cebuladeals


Zaloguj się aby komentować
Rozstrzygnijmy to raz na zawsze: Która lepsza? Prawdziwa czarna, czy biała z AI?
#disney #filmy #malasyrenka #hydepark #bekazlewactwa #glupiehejtozabawy #woke


Zaloguj się aby komentować
Od wielkich wytwórni Hollywoodzkich oczekuję, że wezmą sobie mój pomysł do serca. Wszyscy wiemy, że kolor skóry jest bez znaczenia, a każdy kto krytykuje moją kreatywną wizję artystyczną jest rasistą.
#bekazlewactwa #heheszki #hydepark #hollywood #filmy #remake
Czy jest coś gorszego niż moralne k⁎⁎wy, które "w imię zasad" będą postulować niszczenie swobód obywatelskich, gnojenie zwykłych ludzi i zwiększenia ucisku Państwa nad obywatelem? Wiecie o kim mowa.
#hydepark #dyskusje

Zaloguj się aby komentować
nk powie @JesteDiplodokie , żeby mnie odblokował xD bo mam memucha dla niego.
#hydepark
Zaloguj się aby komentować
Na wykopie pojawił się taki oto komentarz "kolejny dzień, kolejna konserwa nie odróżnia zarodka od człowieka." Ok, abstrahując od tej całej polityki, wytłumaczcie mi w jaki sposób na gruncie obecnej wiedzy fizycznej zarodek rożni się od dorosłego człowieka, bo w obu przypadkach jest to pakiet materii tzw. "organicznej". Mam nadzieje że nie wyjedzcie z tekstami o "świadomym", "niezależnym" umyśle, (choć nie neguję tego "zjawiska" jako istotnego elementu naszego świata) bo to na gruncie obecnej wiedzy o fizyce c⁎⁎ja znaczy. W moim odczuciu jest to nowoczesna religia "świadomości" która niczym się nie różni od pustynnych pasterzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #hydepark #bilogia #polityka
Mam nadzieje że nie wyjedzcie z tekstami o "świadomym", "niezależnym" umyśle, (choć nie neguję tego "zjawiska" jako istotnego elementu naszego świata)
@orzeszty Ten wątek świadomości jest ciekawy o tyle, że ludzie, którzy podnoszą ten argument z reguły nie potrafią zdefiniować tego pojęcia. Nie żeby naukowcy potrafili, ale wobec nich przejawiamy raczej większe oczekiwania.
Zaloguj się aby komentować
Jeden z lepszych momentów "Thor Love ans Thunder"
#filmy #hydepark

Zaloguj się aby komentować