Poproszę 3 za komentarze, szypko!
#hejtowyzwanie

Poproszę 3 za komentarze, szypko!
#hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować
#hejtowyzwanie #glupiehejtozabawy
#mariannaschreiber

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Witam
I o pioruny pytam
Edit: zrobione, jesteście naj 🤝🏼
#hejtowyzwanie #zebropioruny
Zaloguj się aby komentować
Wakacje sie kończą i czas na #hejtowyzwanie też. Poratujecie pierunem?

Zaloguj się aby komentować
Komu 50⚡️⚡️ za wpisy?
#hejtowyzwanie
Zaloguj się aby komentować
Co jest z aplikacją #hejto, że nie nalicza na bieżąco postępu w #hejtowyzwanie?
@AdelbertVonBimberstein co z twoim zespołem?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hejtowyzwanie #zebropioruny #gownowpis
Here we go again...
Do końca 22
Zdobądź 100 piorunów za wpisy

Zaloguj się aby komentować
50 za byle co
#hejtowyzwanie
Edit dziękuję darczyńcy już wpadlo
Teraz 30 za wpisy

Zaloguj się aby komentować
Bry.
Wyzwanie+ 100
Do końca 23
Zdobądź 50 piorunów za wpisy
Znów gupi pomys.
#bry #dziendobry #hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Poszukuje 30 piorunów do wpisów, ma ktoś może na zbyciu?
#hejtowyzwanie #zebropioruny
Zaloguj się aby komentować
Czy lokomotywa 1F2h2t, potocznie zwana "Królewskim Bułgarem", o długości całkowitej 18,21 m, masie łącznej 150 t, z sześcioma kołami napędowy w układzie 1F2, minimalnym promieniu łuku 170 m, wyprodukowana w 1931 roku przez zakłady Hipolita Cegielskiego dla Bułgarii w łącznej ilości 12 sztuk, zasłuży na 60 piorunów?
Jedną z nich osobiście prowadził władca Bułgarii, car Borys III.
#kolej #lokomotywa #ciekawostkikolejowe #hejtowyzwanie
EDIT: Wyzwanie zakończone, dziękuję wszystkim!


Zaloguj się aby komentować
Pilne! Potrzeba 50 piorunów za wpisy.
#hejtowyzwanie
Zaloguj się aby komentować
50 za wpisy trza
#hejtowyzwanie
Edit już nie trza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Za komentarze 75 bo jak nie to pieselem bez głowy poszczuję
#hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować
#hejtowyzwanie
Otwieram wieczorną giełdę:
Potrzebuję 16 za komentarze, przewiduję rewanż
-----------------
weszło
Zaloguj się aby komentować
30 za komentarze
Bo ugryzę
Edit już wpadło
#hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować