Majówka na działce, trochę z krzyża, trochę czilowania.
Wpadł stek z kimczi, kibaski, a gadzine mleczyk.
#majowka #heheszki #gownowpis #dzialka #grill #gotujzhejto #festerpichci



Majówka na działce, trochę z krzyża, trochę czilowania.
Wpadł stek z kimczi, kibaski, a gadzine mleczyk.
#majowka #heheszki #gownowpis #dzialka #grill #gotujzhejto #festerpichci



Zaloguj się aby komentować
Pewnie zastanawiacie się co robię.
No więc szarpię druta.
W teorii, te pionowo wbite druciki miały powstrzymywać kotki (kochane słodziaki) przed używaniem donic jako kuwety. Bo taka przyjemna, minięciutka ziemia.
W praktyce, oczywiście, gówno to dało.
Na szczęście, coraz częściej, srają u sąsiadów.
#koty #chlopakizdzialeczek #dzialka #ogrodnictwo


Zaloguj się aby komentować
Za. Każdym. Je#$%. Razem.
A jak tam wasze sadzony? Nie zmarzły przez noc?
#heheszki #ogrodnictwo #komiksy #tworczoscwlasna #chlopakizdzialeczek #sadzonki #komiks #dzialka

Zaloguj się aby komentować
Moje dziecinki :)
@wombatDaiquiri co prawda nie Francja i nie zamek ale cóż ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
#winogron #dzialka #ogrodnictwo





Zaloguj się aby komentować
No nie wytrzymie.
Jeż się wprowadził do jednej z budek dla kotów, które zrobiłem im przed zimą w altance żeby nie marzły.
Dopiero teraz zauważyłem, bo jestem akurat na działce, a wiadomo, jeże się budzą po zmroku.
#koty #jez #dzialka #chlopakizdzialeczek #dziwnypiesek




Zaloguj się aby komentować
Na #dzialka spokojnie, sąsiadowi jedna wiśnie złamało aby (hyhyhy co tam somsiedzie...).
Tulipany, bób, czosnek, groszek
#ogrodnictwo





Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
ty suko kanciasta
ty mendo zielona
przez dzieci dmuchana
przez ludzi pielona
paskudo plugawa
nożem cię wykroję
takie Rzeczogrody
jak Randapem stoję
#mlecz #ogrodnictwo #dzialka #poezja #chwasty #wiersze


Zaloguj się aby komentować
Szóstego kleszcza dzisiaj zdejmuję z kota. Są zakroplone, więc nic im nie grozi, ale mimo wszystko, kurna.
Nawet biorąc poprawkę na to, że koty leżą w trawie i się wygrzewają, więc kleszcze je obłażą, to i tak...
Pilnujcie swoje zwierzaczki.
#koty #psy #kleszcze #dzialka


Zaloguj się aby komentować
Again?
Akurwagain....
Ech.
#sadzonki #ogrodnictwo #dzialka#gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Zgadnijcie co przyjechało na palecie w dwóch małych paczkach, a starożytne zwoje mówią o dwóch dzielnych wojach, którzy uwiną się w sztuce montażu w 3-4 h
Dokładnie tak. Blaszany garaż.
Bardziej może blaszana szopa. Z drewutnią
Wymiary tego ustrojstwa 3,5 x 2,5 liczone w metrach oczywiście.
Jakoś samych elementów do składania, tragiczna. Blacha jak papier wygina się od samego patrzenia. Profile cieniutkie w sam raz do spawania elektrodą.
A te wkręty, to już wyższa sztuka, której nawet najstarsi Chińczycy nie rozumieją.
Plastikowe podkładki, a wkręty złote a skromne.
Nam montaż zajął 5,5 godziny. Bez złożenia jeszcze drzwi oraz zakotwienia.
Gdzie w miarę potrafimy czytać, No przynajmniej ja, robota bez przerwy i cały czas coś dłubiąc oraz skręcając.
#ogrodnictwo
#ogrod
#dzialka
#diy





Zaloguj się aby komentować
Mały update, co tam #pomidory
Chyba wymagają już przepikowania. Ale za to jaki ładny i zielone. Podgrzewane wkładki do butów zrobiły dobrą robotę.
#papryka trochę słabsza jak to papryka.
#warzywa
#ogrodnictwo
#dzialka

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj posiałem/posadziłem cebulę, pora, pasternak, pietruszkę korzeniowa i naciową.
#ogrodnictwo #dzialka

Zaloguj się aby komentować

Ogródki działkowe na ROD są coraz popularniejsze. Samorządy je wspierają. Można zgłaszać wnioski w najnowszym programie „Pomorskie dla działkowców 2025”. Do zdobycia jest nawet 20 tys. zł. Swój program ma także Mazowsze. [...]
Zrealizowane już inwestycje można zobaczyć m.in. w Czersku, Redzie czy...
Dotarły upragnione sosny pinia, jaram się jak małe dziecko
#las #dzialka #ogrod

Zaloguj się aby komentować
Ukorzeniam bluszcz i hortensję
#ogrodnictwo #dzialka

Zaloguj się aby komentować
W tym roku do bobu, groszku i czosnku (które już posadziłem) dołączy cukinia, słonecznik, fasolka szparagowa (których nie umieściłem na zdjęciach) i to co na zdjęciu właśnie.
W tym roku postawiłem na nasiona na taśmie bo to jednak zawsze jeden zabieg mniej w i tak już napiętym sezonie który mnie czeka.
Blitwe przywiozłem sobie z Chorwacji a pomidory przywiozła mi mama z Bułgarii (za⁎⁎⁎⁎ste są te ich pomidory zajadałem się jak tam byłem :D).
Chciałem też w tym roku założyć mała szparagarnie bo bardzo je lubię, zobaczymy, muszę kupić karpy.
Papryki, pomidorów i ziemniaków nie uprawiam bo mam dojścia po rodzinie to się nie opłaca w to bawić, w sumie z dyni też mogłem zrezygnować bo i teściowej co roku się sadzi ale niech będzie :D
#ogrodnictwo #dzialka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj trasa, podcinanie czereśni, ale już 17:00 więc czas na polaraksę!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam sekator teleskopowy z lidla - daje radę.
#dzialka
#kujawskopomorskie
#kujawy
#wiosnonapierdalaj



Zaloguj się aby komentować
Ehhh k⁎⁎wa pompa mi pękła...
Nie, wody w niej nie było
#ogrodnictwo #dzialka

Zaloguj się aby komentować