Czy ktoś z was żądał kiedyś od jakiejś firmy usunięcia swoich danych? Czytałem kiedyś o prawie do bycia zapomnianym. Obrzydza mnie firma Canal+, z końcem grudnia kończę umowę i chciałbym aby nie posiadali żadnych moich danych i nigdy się ze mną nie kontaktowali co obecnie robią z taką natarczywością, że zakrawa to o nękanie.
#pytanie #canalplus #telewizja #rodo
@IronFist dzwonią z działu utrzymania klienta. Wystarczy odmówić zgód marketingowych i nie będą dzwonić, ale to rachunek będzie większy bo na to jest zniżka
@Zapster @utede Dzwonią z działu utrzymania klienta. Ale nie, że raz na miesiąc. Raz w tygodniu jest mail, sms i przynajmniej dwa połączenia telefoniczne. Nieważne co mówię temu "konsultantowi", to i tak dzwonią dalej. Zgody marketingowe cofnąłem w październiku jak zaczęli dzwonić ale nic to nie dało. Kilka razy próbowałem rozmawiać z nimi, to mają bardzo agresywną retorykę, wręcz wmawiają mi, że potrzebuję telewizji i to jeszcze tej od nich. Nie wiem po prostu czego chce i oni mi to wyjaśnią. Gardzę z całego serca tą firmą.
@IronFist widocznie nie masz kontaktu z innymi dostawcami :) Orange potrafi wydzwaniać non stop i tylko z gorszą ofertą.
Ja tam c+ lubię, mam max zniżki i nastu lat trzymam ich dla sportu
W nawiązaniu do tego wpisu:
https://www.hejto.pl/wpis/wykop-reklama-canal-stara-sie-zachecic-ludzi-do-ogladania-na-ich-platformie-nazy?commentId=1c4fe7b3-dca1-4b81-b581-a84a64f7d502
No proszę. Jednak chyba reklama się nie sprawdziła...
@SST82 a może za mało pocisnęli, imho kierunek dobry.
Oglądam właśnie HBO, za który k⁎⁎wa płacę. Jak mnie to wkurwia (netflix, disney+ i appletv niewiele lepsze, właściwie aple jeszcze gorsze.)
1 że mi się reklamy wyświetlają
2 że narzucają jakieś gówna których nie chcę oglądać
3 że interfejs jest kompletnym gównem i nie mogę np. normalnie przełączać odcinków w serialu, a jak film skończę oglądać to go k⁎⁎wa potem nie mogę znaleźć
4 że interfejs jest kompletnym gównem
5 że narzuca pierdolony dubbing automatyczny polski, mimo że ciągle go k⁎⁎wa wyłączam, nie potrafi pierdolony preferencji użytkownika zapamiętać?
Gdyby Anal+ zrobił reklamę: pi⁎⁎⁎ol tych kretynów i ich ch⁎⁎⁎we interfejsy z d⁎⁎y zrobione, chodź do nas!
Ma ktoś #polsatbox ? Myślę o przesiadce z #canalplus na którego autorskich programach mocno się zawiodłem. Poza tym oferta mniej więcej taka sama, ceny pakietów też. Na 4K mi nie zależy. Widzę też że w dekoderze można ściągnąć apkę #skyshowtime by się nie musieć przełączać na telewizor.
Czy ktoś z Was ma dostęp do #canalplus i ogląda "Rycerzy Doliny Rozdupy"? Jak poziom? Bliżej #bogdanboneregzorcysta czy #blokekipa ? (o #kapitanbomba nawet nie pytam). Czy #otylypan dał z siebie całe 30%?
Jeśli inne walaszkowe produkcje nie wywołują u ciebie uśmiechu politowania tylko rozbawienia (lub oba rodzaje na zmianę) to będzie się podobać. Tym razem dał z siebie może nawet 35% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś premiera "Edukacja XD" na Canal+. Na premierę dostaliśmy dwa, odcinki, kolejne dwa będą udostępniane co piątek.
Planujecie oglądać? Jak wrażenia po dwóch odcinkach serialu?
#EdukacjaXD #EmigracjaXD #Seriale #CanalPlus
Miałem przyjemność obejrzeć serial przedpremierowo. „Edukacja XD” to dla mnie jeszcze lepszy powrót Malcolma i Stomila – bardziej absurdalny, bardziej zabawny i zdecydowanie bardziej rozpędzony niż „Emigracja XD”. Tym razem śmiałem się na głos tyle razy, że aż bolał mnie brzuch – dawno żaden serial nie dostarczył mi takiej czystej rozrywki. Chemia między głównymi bohaterami jest wciąż kapitalna, a nowe postacie, jak prezes Kobielak i notariusz Korytko, tylko podnoszą poziom. Widać, że twórcy dali aktorom dużo swobody, bo całość tętni naturalnością i energią – to szalona jazda bez trzymanki, w najlepszym wydaniu.
Dziś premiera nowego polskiego serialu na Canal+ - Czarne Stokrotki, czyli kryminalny serial z dreszczykiem rozgrywający się we Wałbrzychu. Zamierzacie oglądać? Widzieliście już pierwsze dwa odcinki? Jak opinia?
>Wygląda na to że mecze NBA będą trochę mniej zakodowane
@4pietrowydrapaczchmur chyba w USA, dla przeciętnego Europejczyka nie zmieni się za wiele, a jak już to raczej na minus, zwłaszcza że raczej pozbawią nas league passa z dostępem do wszystkiego w świetnej cenie, a zamiast niego dołożą jakiś/jakieś pakiet/y MAX
nie ma się z czego jeszcze cieszyć, nie po to wyłożyli ogromną kupę kasy żeby teraz to puszczać w kanałach otwartych
@TytusBomba W C+ wszystkie mecze były zakodowane a na Eurosporcie 1, 2 (które to są na wielu TV satelitarnych ogólnodostępne) czy nawet na TVN może się coś niecoś czasem pojawić.
@4pietrowydrapaczchmur były, jest to zdecydowanie słowo klucz, zmieniło się od tego czasu prawie wszystko, powstały platformy streamingowe, PPV przynosi rekordowe zyski, oraz pojawiły się pakiety obejmujące tylko konkretne ligi, podziwiam optymizm jeżeli liczysz że NBA będzie dostępne bez dodatkowych opłat, a korpo kupiło prawa żeby zrobić dobrze użytkownikom
Na Canal + Online wrzucili DB z japońskim dubbingiem i polskimi napisami. Jakość jest bardzo dobra. Na razie jest 7 pierwszych odcinków, a nowe mają wrzucać co tydzień.
Zapytanie odnośnie #canalplus i modułu na Common Interface.
To oni wciskają dekoder, bo zakładają, że jest łatwiejsze dla Janusza do obsługi plus mniej problemu z kompatybilnością?
Czy poza "kompaktowością", mniejszą ilością urządzeń (i watowością na standby) są jakieś dodatkowe zalety?
Gdzieś coś padło hasło, że na module CI może działać multiroom? Tzn. jak? Miałbym telewizor host z CI i udostępniam ekstra ekran na drugim telewizorze?
Czy te moduły na CI są hardware'owo dedykowane na operatora? Czy można na tym urządzeniu wymieniać między cyfra+ a polsat?
Jak z kompatybilnością wstecz? Drugi ze starszych telewizorów ma interfejs CI+
gówno straszne. mam z polsatu CI+, sami mówili w salonie jak oddawałem dekoder, że się różne rzeczy dzieją.
musiałem wyciągnąć listwę na mebel, żeby móc resetować telewizor, bo raz zadziała normalnie, a raz nie - nie dekoduje, czasem nie ma dźwięku, czasem nie reaguje na polecenia z pilota.
może mam ch⁎⁎⁎wy telewizor, może to CI+, a może to Hattric
Po kolejnej podwyżce Netflixa, końcu okresu promo Apple i Disney oraz po tym, że od 3mc chyba nie odpaliłem HBO, zaczynam poważnie się zastanawiać czy nie anulować wszystkich subskrypcji i wrócić do Streamio.
Ktoś by powiedział, że nie można być aż tak bardzo głupim, jak Agnieszka Holland i reszta tej wesołej kompanii, by wypuścić film o nielegalnej emigracji, tuż przed wyborami do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Prawda? Prawda?!
No to łapcie trailer. (-‸ლ)
Kaczyński powinien im sam pogratulować wyczucia czasu i podania rączki.
W rolach głównych Ostaszewska i jest też Stuhr, a jakże inaczej...
PS. Dystrybutor, aż z wrażenia wyłączył sekcję komentarzy pod trailerem.
Oni dobrze wiedząco co robią.¯\_(ツ)_/¯
Opis filmu.
Po przeprowadzce na Podlasie psycholożka Julia (Maja Ostaszewska) staje się mimowolnym świadkiem i uczestnikiem dramatycznych wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej. Świadoma ryzyka i konsekwencji prawnych, przyłącza się do grupy aktywistów pomagających uchodźcom, którzy koczują w lasach w strefie objętej stanem wyjątkowym. W tym samym czasie uciekająca przed wojną domową syryjska rodzina i towarzysząca jej nauczycielka z Afganistanu, nie wiedząc, że są narzędziem politycznego oszustwa białoruskich władz, próbują przedostać się do granic Unii Europejskiej. W Polsce los zetknie ich z Julią oraz młodym pogranicznikiem Janem (Tomasz Włosok). Rozgrywające się wokół wydarzenia zmuszą ich wszystkich do postawienia sobie na nowo pytania - czym jest człowieczeństwo?
@Rebe-Szewach tak będzie. Film Agnieszki Holland wstrząśnie wyborcami i wszyscy będą głosować na pis/konfę. Chociaż może też tak być, że ten film zupełnie na nic nie wpłynie, tylko TVP sobie na niego poszczeka, żeby przekonać dawno przekonanych. Albo wyborcy pis/konfy pójdą na film, oczy im się zaszklą i zostaną wyborcami opozycji.
Mam nadzieję, że udało mi się przedstawić problem jaki mają teorie z d⁎⁎y.
Ale w zasadzie dlaczego miałoby to być dobre dla PiSu? dochodziło i dochodzi do nadużyć ze strony SG co nie kłóci się z samą zasadnością postawienia tego dziurawego płotu za 2 mld bez przetargu, na którym dorobił się Obajtek
@Annually6411 Bo ponad 65% Polaków popiera wybudowanie podobnej na polsko-rosyjskiej granicy z obwodem królewieckim? I badania pokazują, że nie chce być inaczej?
Ale budowa muru a działaniami SG to są dwie odrębne sprawy, o to właśnie chodzi. Rozumiem, że jak ktoś popiera budowę muru, ale nie popiera niektórych działań SG to tym 65% przepalają się styki w mózgu?
Rozumiem i popieram wolność twórczą, ale to zalatuje klimatami political fiction co najmniej. W Afganistanie kobieta ma mniej praw niż szpotawy osioł, jaka niby "nauczycielka"?
Zaś pani Holland jak zwykle posługuje się pożółkłymi skryptami do pedagogiki wstydu z lat 90. XX wieku i w swoim oderwaniu od rzeczywistości nie zauważyła, że one już od dawna nie działają. Może poczucie misji nadal jest w niej silne albo sądzi, że jest autorytetem w jakiejkolwiek sprawie poza branżą filmową. Pogratulować pewności siebie lub wyśmiać arogancję, co kto woli.
uciekająca przed wojną domową syryjska rodzina
Z geografii nigdy nie byłem prymasem, bardziej lajkonikiem i może dlatego nie wiedziałem, że Polska graniczy z Syrią od wschodu.