grzyp-prawdziwek★Fenomenw Hydepark2023-07-21T00:15:03+02:003Dziękuję, chooy wam w doope zarówno via play jak i c+. Okradliście 11. #viaplay #canalplus https://www.ppe.pl/news/323423/viaplay-uratowane-canal-plus-przejmuje-czesc-udzialow-skandynawskiej-korporacji.html Viaplay uratowane! Canal+ przejmuje część udziałów skandynawskiej korporacjiNie musieliśmy długo czekać na kolejną wiadomość dotyczącą Viaplay. Canal+ wszedł do gry i zdecydował się nabyć pakiet akcji korporacji. Bardzo możliwe, że ta transakcja pozwoli uratować działania firmy posiadającej w Polsce prawa do po...Ppe31Udostępnij
utede2023-07-21T11:13:52+02:000@grzyp-prawdziwek yyy co? C+ to jedyna stacja która może przejąć prawa do ligi angielskiej. Nikogo więcej nie stać na to.