każdy ma jakiś sposób na zrozumienie różnych spraw
#bekazprawakow #polityka
każdy ma jakiś sposób na zrozumienie różnych spraw
#bekazprawakow #polityka
@festiwal_otwartego_parasola To jest refren z piosenki Łyda Grubasa- Gender
https://www.youtube.com/watch?v=2-UIz94xFMg
Oraz komentarz autorów tekstu i piosenki, po serii komentarzy pod teledyskiem.
A sam zespół Łyda Grubasa polecam

Zaloguj się aby komentować
#humor #polityka #humorobrazkowy #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Pomijając już fakt, że Mentzen pochodzący z bogatego, inteligenckiego domu w mieście wojewódzkim ma tyle samo wspólnego z Podlasiem co i Trzaskowski. To przy tego typu wpisach zawsze najbardziej rozbraja mnie kult biedy, dziadostwa, nieudacznictwa przedstawianych w Polsce jako cnotę i "znajomość życia". Jesteś sobie jakimś nieźle zarabiającym ziomkiem, który urodził się w normalnej rodzinie ogarniętych ludzi, skończył dobre studia albo założył własną działalność, bo miał pomysł na siebie i swoje życie. Przecież w takiej sytuacji powinieneś się wręcz wstydzić, że nie urodziłeś się w jakiejś patologii na zadupiu zabitym dechami, stary nie napieprzał Cię kablem i nie skończyłeś jako "fizol" z problemami alkoholowym. Albo wyśmiewanie, że np. ktoś dobrze zna języki obce czy też potrafi się dobrze ubrać. Komuna wiecznie żywa w mentalu nierozgarniętych intelektualnie i życiowo osobników do których adresuje się takie wpisy.
#bekazkonfederacji #gownowpis #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
A ja Wam powiem, że ogromne brawa dla ruskiego Grzesia za ogłoszenie startu w wyborach. Jego wylot z Konfy oznacza, że wszelkiej maści szury, foliarze oraz inni popierdoleńcy wracają do podziemia i odpalają protokół bycia planktonem z 2-3 % poparcia. Konfederacja pod przywództwem Sławomira "Chłopaki nie płaczą" Mentzena i Krzysia Bosaka to już nie jest ta sama siła rażenia spierdolenia umysłowego co połączenie Girgorija oraz Korwina.
O ile jeszcze Korwin jest nieszkodliwym pajacem po 80-tce., którego nikt nie traktuje poważnie. O tyle ta ruska świnia przemyciła do polityki i wyniosła na piedestał wiele spierdolin społecznych pokroju Pitonia, Majchera ( na szczęście odpad siedzi już w więzieniu), Sochy itp. A te spierdoliny miały szanse zaistnieć właśnie pod szyldem Konfederacji na którą głosowało wielu niezorientowanych małolatów, bo obejrzało Mentzena na Tik-Toku i nie zwracało uwagi kto kryje się za plecami doktora ekonomii.
Jednym słowem już lepsza Konfederacja mająca robić za przybudówkę PiS-u, która prędzej czy później zostanie wchłonięta przez nich, bo mimo wszystko PiS jakiś tam poziom cywilizacji i rozsądku reprezentuje (tak wiem, niewielki, ale jednak). Aniżeli partia realizująca jawnie kremlowską i anty-naukową agendę, zbierająca u siebie największe odpady jakie tylko chodzą po tej Ziemi.
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #braun
Brzmi to jak słodkie cytryny. Starasz się oczarować rzeczywistość, a prawda jest taka, że konfederacja to zbiór aspołecznych kretynów a utrata grzesia - który był magnesem na szurów-powoduje że znów będą walczyć, by nie wpaść pod próg wyborczy. Bo ich główny elektorat odejdzie, bo dla nich ostatnie parę lat się głównie skupiali.
A ci, co mają jeszcze jakieś szare komórki, przejrzeli konfę i nie będą już na nich nigdy głosować.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazprawakow #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
>większość zwolenników stanowią uzależnieni od internetu 14 latkowie i bezrobotni na garnuszku matki
>celem końcowym jest utopia, która nigdy się nie ziści, droga do niej będzie opłakana cierpieniem 99% społeczeństwa
>zwolennicy twierdzą, że na implementacji zasad w życie zyskają wszyscy, w rzeczywistości zyska garstka stojąca u władzy
>ateistyczny światopogląd
>uniwersalizm i sprzeciw wobec koncepcji narodu
>sekciarsko-rozłamowa mentalność członków i podatność na błędy logiczne jak 'no true Scotsman'
>nigdzie nie udało się jej pomyślnie zaimplementować w życie
>założyciele i ideologowie otaczani są niemalże boskim kultem jednostki
>oparta na myśleniu życzeniowym i logice cyrkularnej
>kładzie spory nacisk na 'wolność', przekształca się w autorytaryzm po przejęciu władzy
>ideologowie wypracowali całe kanony literatury poświęconej tej ideologii, większość zwolenników nawet ich nie czytała
pic unrelated, chodzi o lolbertarianizm xD
#revoltagainstmodernworld #antykapitalizm #bekazprawakow #bekazlibertarian #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
nie no, widzieliście, żeby tvpis i rubelklika kiedykolwiek na kogoś szczuły?
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
W związku z tym, że użytkownik @golden-skull regularnie, od dłuższego czasu wrzuca ostro zmanipulowane (oczywiście pod prawą stronę)treści a odpowiedzią adka na to jest "jeszcze nie nadszedł czas na ban, wystarczy nota", będę wrzucał raz w tygodniu manipulację polityczną. Proszę mnie nie ruszać przez 3 lata (tyle ma konto).
#hejto #bekazprawakow #polityka

Problem z notami moderatorskimi jest taki, że ich nie widać bez rozwinięcia lub kliknięcia wpisu lub znaleziska. A te zmanipulowane treści są tak skonstruowane, że przekaz jest w pierwszych kilku linijkach plus zdjęcie. A że większość czyta tylko nagłówki, bo nie każdemu chce się klikać, to przekaz i tak idzie w świat. I im o to chodzi. Nawet się nie silą potem w dyskusji ma argumenty. Wrzucają wpis i tyle. I wrzucają następny. Tyle im wystarczy, cel osiągnięty. Takich ludzi, po trzech manipulacjach, powinno się banować IMO.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jade wlasnie autostrada przez Niemcy i minelismy zjeba na niemieckich tablicach z polska flaga ze znakiem Polski walczacej, naklejka “RUS” na szybie a pod spodem naklejka z logiem (czy jak to sie nazywa) jakiegos ruskiego oddzialu wojskowego. Skad sie takie umyslowe spierdoliny biora? A co jeszcze ciekawsze, z czego bierze sie potrzeba, zeby tak tym spierdoleniem epatowac?
#bekazprawakow #emigracja #niemcy
Zaloguj się aby komentować
#polityka #usa #niemcy #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Konserwatyzm stracił sens bycia w chwili gdy zaczęły go reprezentować osoby pokroju wielokrotnie żonatego Trumpa, uwikłanego w seksualne niewolnictwo, Andrew Tate'a, rządzącego krajem z największą liczbą rozwodów i aborcji, Putina, czy wcześniej liberalnego Muska. O rodzimej konfie nawet nie ma co wspominać. Martwa ideologia.
#polityka #neuropa #4konserwy #bekazprawakow

@Al-3_x To "konserwatyzm" polegający nie na tradycyjnych wartościach, tylko na podtrzymywaniu tego co jest, stawanie okoniem do wszelkich zmian, bogaci żeby nadal pozostali obrzydliwie bogaci, biedni pozostali biedni i tyrali na bogatych, ale mogli palić w piecu oponami czy bić dzieci, jak do tej pory...
Nie zgodzę się, że on stracił sens. Moim zdaniem nigdy go nie miał. Daj przykład funkcjonującego konserwatyzmu na skalę państwową gdzie nie było takich kontrowersji. Tak jak nie ma i nie było komunizmu gdzie najwyżsi przywódcy nie ociekali w bogactwa w porównaniu do pospólstwa. Skrajna prawica i skrajna lewica to dwie strony tego samego medalu, change my mind.
Konserwatyzm nigdy nie stracił sensu. Po prostu został zawłaszczony przez takie ameby intelektualnej. Rozsądny konserwatyzm jest potrzebny do nieustannego dialogu z liberalizmem i lewicowością, by wypracowywać rozwiązania nie powodujące rewolucji i nie wykluczające znaczniej części społeczeństwa, często tej najstarszej, już nie samodzielnej. Żadna skrajność nie jest dobra.
Zaloguj się aby komentować
#humor #humorobrazkowy #polityka #bekazprawakow #bekazpisu

Wytłumaczenie video dla młodzieży i Amerykanów: https://m.youtube.com/playlist?list=PLAiqGv6Q_R6LN0pbjlyk9k4-pxmxRVWZk
@Heheszki
Zaloguj się aby komentować
podczas oglądania nowego trailera nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że ktoś może się tam o coś takiego zesrać. Ale zapomniałem, że mamy w społeczeństwie konfiarzy
#polityka #bekazprawakow #wiedzmin

@festiwal_otwartego_parasola A mi się to nie podoba i nie głosuję na konfederację, zawsze lubiłem grać typem czyli wiedźminem jak sama nazwa wskazuje. Ta gra jest robiona w klimacie takim jak setki innych gier obecnie, prawdopodobnie zatracony zostanie wcześniejszy styl bo teraz cd project to globalny producent. Dostaliśmy gówno z netflixa i pewnie dostaniemy następne gówno od cdp.
To już rockstar lepiej to rozegrał bo w nowym gta będzie chyba para głównych bohaterów. Tu mi nawet nie chodzi o wygląd tej postaci tylko tak po prostu nie czuję tego tak jak W3 czy gothica kiedyś. Ta postać mnie trochę męczyła już w W3 niczym frodo w Lotr
Zaloguj się aby komentować
AfD nie ma powiązań z rosja. Powtarzam, nie ma takiego dowodu.
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
#polityka #4konserwy #neuropa #memy #heheszki #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka #heheszkipolityczne

Dodam tutaj, że problem aktywistów blokujących drogi jest tak na prawdę marginalny. To co najwyżej wydarzenia lokalne, gdyby nie media to 99% ludzi nawet nie wiedziałoby, że coś takiego się dzieje. A jak rolnicy blokowali to paraliżowali pół kraju. Przez strajk rolników kilka razy nie miałem jak do pracy dojechać. Rolnicy powinni być traktowani jak aktywiści. Prawo do strajku i protestu oczywiście szanuję, ale wszelkie akcje typu blokowanie dróg publicznych czy przejść granicznych powinny być kategorycznie zakazane. A tak swoją drogą rozwala mnie to, że rolnicy protestujący przeciw importowi produktów rolnych z Ukrainy nie mają nic przeciw importowanym z Rosji tanim nawozom dobijającym nasz przemysł nawozów sztucznych. Ogólnie Polacy mają być solidarni z rolnikami ale rolnicy już nie mają najmniejszego zamiaru być solidarni z pracownikami zakładów typu Grupa Azoty (gdzie obecnie jest na prawdę krucho i pracownicy drżą o zatrudnienie)
Nikt się już nie cacka.
Jak jesteś politykiem i idziesz kłapać jęzorem do mediów to istnieja 2 grupy których nie wolno dotykać. Rolnicy i górnicy. To wie każda partia od lewa do prawa.
Jego gadanie jest śmieszne bo mówiąc a nie zostawił sobie miejsca na b i wygląda to śmiesznie ale zaradniejsi politycy mówią totalnie nic siedząc godz w studio.
Jednak takich polityków już nikt nie chce oglądać. Wszystko jest ciągle podsycane skrajnościami żeby się przebiło do ucha bo ludzie są przebodzcowani.
Zaloguj się aby komentować
Lektura na wieczór. Przygotowana podobno przez tą cześć PiSowiecckiej organizacji przestępczej, która sprzeciwia się kandydaturze Nawrockiego, analiza zagrożeń wizerunkowych w kontekście startu wyjątkowo obywatelskiego kandydata kaczystowskiego na prezydenta.
https://static.im-g.pl/im/9/31509/m31509909,PREZENTACJA-2.pdf
#polityka #jebacpis #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi
@DirtDiver Ten materiał to wyciek kontrolowany, za wiedzą Kaczyńskiego.
Nie warto się podniecać tym co tam jest napisane wprost. Warto poszukać w treści drugiego dna. Ten materiał niby obciąża, niby pisowskiego kandydata. Ale czy naprawdę tak jest?
W PiSie teraz obowiązuje hasło - Wszystkie ręce na pokład. Zatrudniają najlepszych fachowców od marketingu społecznego. Tu nie ma przypadku.
Zaloguj się aby komentować
Twierdza musi być oblężona XD
#bekazprawakow #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować