Zaloguj się aby komentować
#polityka #polexit #bekazprawakow
Na prawo bez zmian.Tylko polexit..J⁎⁎ac Tuska,UE i Ukraińców.Sami damy sobie radę.Ale przynajmniej będzie wolność słowa i życia.
Czy jest na sali lekarz?

Zaloguj się aby komentować
Nie pokonał go niedźwiedź, pokonała go zakrętka
#rafałotokafrąckiewicz #bekazprawakow #bekazpodludzi #heheszkipolityczne #heheszki #humorobrazkowy #memy #polityka

Zaloguj się aby komentować
Brauniarz łączy kropki
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki #heheszkipolityczne #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Większość idei, w które wierzę, nie mają obecnie żadnego zastosowania w praktyce w tym głupim społeczeństwie, a jeszcze niedawno była iskierka nadziei. Nawet głupio mi się do nich przyznać, żeby nie zostać zaszufladkowanym. Nazwanym jakimś braunistą, konfederatą, pisowcem czy c⁎⁎j wie kim.
XXI wiek w polityce to upartyjnienie, kult influencerów internetowych i patostreamerów i całkowity zanik idei i wartości. Dziś ciężko mówić o tym, że ktoś ma jakiekolwiek poglądy, ideały i czy potrafi pragmatycznie patrzeć na politykę. Jest za to tuskizm, kaczyzm, braunizm i kucyzm (w wersji Mentzenowej) i do tego masa grania na emocjach jak babie co wystrzeliły hormony xD
Polaczki sobie zrobiły k⁎⁎wa bożków z ludzi, którzy chcą tylko dopchać do koryta i czerpać korzyści z władzy xD
Korwin, choć szur i rusofil, miał cakowitą rację. Zdecydowana większość społeczeństwa to debile, a demokracja to ch⁎⁎⁎wy ustrój i dobitnie się o tym przekonacie w 2027, jak Braun zdobędzie z 15 % i wprowadzi Jaszczura do sejmu xD
Wiecie czemu takie cyrki się nie dzieją za granicą? Bo tam nie było tylu politycznych zawirowań co w Polsce i społeczeństwo dalej ma jebla na punkcie radykalizmów po tym jak przeszli nazizm, ale u nas w sumie wrzucanie społeczeństwa na rollercoaster to norma.
Braun, kamraci, ruskie trolle, antyszczepionkowcy, z drugiej strony tuskoboty z silnych razem, jeszcze z innej moherowe berety z PiSu i wanna be biznesmeni wolnoryneczkowi od Mentzena.
Jestem ideowym nacjonalistą i konserwą, ale mimo moich poglądów mam czasem ochotę powiedzieć coś w stylu: to właśnie k⁎⁎wa my, głupie Polaczki i rozbiory tego kraju nie wzięły się z d⁎⁎y, bo jedyne na co zasługujemy jako naród to złapanie nas za pysk i bycie pod batem oby litościwego Pana.
Najlepsze co spotkało w ostatnich 150-200 latach ten naród, a raczej jego część (północno-zachodnią), to bycie pod Panowaniem Cesarza Niemieckiego i mówię to jako wręcz germanofob, ale taka jest k⁎⁎wa prawda xD
Jestem tak k⁎⁎wa rozczarowany tym wszystkim co się tu odpierdala, że przestałem się interesować polityką (mam 29 lat), która przez ostatnie lata się dość mocno interesowałem, bo absoltunie każdy mnie zawiódł, ale to jest jeszcze c⁎⁎j, bo zawiedli to mnie najbardziej ludzie, zwykli obywatele tacy jak ja. Co jest z wami, ehh.
#polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #takaprawda #przemyslenia #gownowpis
@Lopez_ Chleba i igrzysk chciało pewne społeczeństwo, nasze chyba wolało wódkę i chleb, ale zmiany ustrojowe poprawiły nasz status, potem weszło 500+ i już to mają. Więc na nudę trzeba igrzysk, a że społeczeństwo nasze lubi brać sprawy w swoje ręce w kwestii rozrywki, to zorganizowali sobie sami swoje obozy i tak to obecnie wygląda.
a demokracja to ch⁎⁎⁎wy ustrój
Tak, tylko jako alternatywę masz rządy skupione wokół mniejszej ilości osób, np. jednej, która jeśli będzie mądra to państwo wyjdzie na tym lepiej niż na demokracji, ale największe prawdopodobieństwo jest że będzie rządziła dbając jedynie o interesy swoje i swoich ziomków (np. partii), co widać obecnie dosłownie w każdym niedemokratycznym systemie na świecie. Ograniczenie praw wyborczych jest nierealne, a gdyby wprowadzone to skończy się niestety tak, że TY będziesz j⁎⁎⁎ny w d⁎⁎ę jeszcze bardziej i pożałujesz tego wpisu.
Wiecie czemu takie cyrki się nie dzieją za granicą? Bo tam nie było tylu politycznych zawirowań co w Polsce i społeczeństwo dalej ma jebla na punkcie radykalizmów po tym jak przeszli nazizm, ale u nas w sumie wrzucanie społeczeństwa na rollercoaster to norma.
Słyszałeś o takiej partii jak AfD?
to właśnie k⁎⁎wa my, głupie Polaczki i rozbiory tego kraju nie wzięły się z d⁎⁎y, bo jedyne na co zasługujemy jako naród to złapanie nas za pysk i bycie pod batem oby litościwego Pana.
Sorry, powielasz starą ruską propagandę. Schyłek I RP to rzeczywiście głupota naszych elit, ale późniejsze zmiany w społeczeństwie to efekt zaborów, wojen i PRLu. Potrzeba czasu, żeby zmienić mentalność społeczeństwa. Prawda jest taka że trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie płotu i gdybyś śledził politykę zagranicznych państw z takim zainteresowaniem jak śledzisz polską politykę, to miałbyś inne zdanie na ten temat.
Najlepsze co spotkało w ostatnich 150-200 latach ten naród, a raczej jego część (północno-zachodnią), to bycie pod Panowaniem Cesarza Niemieckiego i mówię to jako wręcz germanofob, ale taka jest k⁎⁎wa prawda xD
Jeszcze powiedz że za Gierka PRL był super, kraina mlekiem i miodem płynąca ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co z zaborem austriackim? Te tereny również są nieźle rozwinięte.
Za dużo emocji w tobie, na które sam narzekasz w tym wpisie. Twój wpis jest efektem właśnie grania na emocjach przez wszystkie tematy związane z polityką. Nawet jak sam przyznałeś, nie dajesz sobie z tym rady. A tak silne emocje zaciemniają racjonalne myślenie. Według ciebie jesteśmy na nieodwracalnym kursie na górę lodową, a za granicą to jest rozum i godność człowieka, tylko u nas same małpiszony. Naprawdę w to wierzysz? Jasne, że mamy pewne problemy, ale świat nie jest tak czarno biały jak to przedstawiasz w tym wpisie.
Zaloguj się aby komentować
Krzysiu znawca kolei
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpodludzi #heheszki #heheszkipolityczne #humorobrazkowy

@nietzsche weź pod uwagę, że mogliby spytać naszych producentów czy będą w stanie ogarnąć technologię i wyprodukować takie pociągi, a nie od razu zamówić za granicą. Jak ma być dobrze w tym naszym grajdołku skoro dla władz nie liczą się rodzimi producenci? Nawet jakby mieli dopłacić nie wiem 10% więcej za te pociągi względem konkurencji to i tak warto bo know-how pozostaje w PL i później można z tego czerpać korzyści
Zaloguj się aby komentować
ale narzekanie cały czas to samo
#polityka #bekazprawakow

Dzisiaj widziałem ich protest na wiaduktach, które przebiegają nad S7. Poustawiali traktory (same John Deere) z przyczepami. Pozawieszali na nich banery, które miały przypominać flagę Polski, na których nasmarował "STOP MERCOSUR". Nie widziałem tam ludzi przy tych maszynach. Dzisiaj wkurwili mnie mniej niż zwykle bo chociaż nie zablokowali ruchu. Mimo to, gdybym miał czas to chętnie sprawdziłbym, czy te traktory nie zostały na chodzie bez nadzoru i zadzwonił gdzie trzeba.
Wychowywałem się na wsi. Mimo tego, że rodzice nie byli rolnikami to ojciec weterynarz, a dziadek od strony matki rolnik, jeden z większych wówczas. W związku z tym nie wiem jakbym nie próbował to i tak się obracałem wśród "rolingstołnsów". Oni są jak górnicy, tylko naziemni. Wszyscy są przeciwko nim, żadna sytuacja na rynku nie jest odpowiednia. Wszystko byłoby lepsze niż w tym roku akurat do zbiorów. C⁎⁎j z tym, że teraz gospodarstwo to tak na prawdę segment MŚP, a rolnik to prezes takiej firmy. Jak to z firmami bywa, najczęściej szefuje im w małych miejscowościach Janusz.
Zanim jakiś obrońca rolników wyjedzie mi z leasingami na traktory I kredytami - każda firma ich potrzebuje do rozwoju takiego finansowania. Cykle kuniunkturalne też występują poza rolnictwem. Ciężko mi jednak przypomnieć sobie branże, która ma gwarantowane, co miesięczne dopłaty dla podmiotów prywatnych.
Zaloguj się aby komentować
#antykapitalizm #bekazprawakow https://youtu.be/NGO1FDsq_ac
Zaloguj się aby komentować
to będzie ciekawie
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Karp, choinka i gotowanie to chrześcijańskie symbole
#heheszki #heheszkipolityczne #humorobrazkowy #bekazkatoli #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
hrabia przemówił
#bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
#polityka #heheszkipolityczne #memy #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekaztransa #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

Zaloguj się aby komentować
Audyt KAS ws. pieniędzy dla Fundacji Advocata Nostra
Portal tvn24.pl dotarł do wyników audytu Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzonego w Fundacji Advocata Nostra. W raporcie KAS przeanalizowano dwie dotacje na łączną kwotę 840 tys. zł. Przyznano je w latach 2021-2022 ze środków powołanego za rządów PiS Funduszu Patriotycznego. W konkursie "Wolność po polsku Priorytet I" fundacja dostała 390 tys. zł na realizację filmów o żywotach świętych w dziejach Polski. Z kolei w ramach konkursu "Wolność po polsku Priorytet II" przyznano 450 tys. zł na utworzenie Centrum Patriotycznego w zakupionej przez fundację nieruchomości.
Ustalenia Krajowej Administracji Skarbowej
KAS ustaliła, że środki pochodzące z obu dotacji wydano niezgodnie z przeznaczeniem i w sposób niegospodarny. Fundacja Advocata Nostra nie utworzyła w zakupionym mieszkaniu Centrum Patriotycznego. Poinformowano również, że przy tworzeniu filmów wielokrotnie złamała regulamin konkursu i zapisy umowy. Audyt KAS wykazał też, że fundacja nie prowadziła statutowej działalności, a do Krajowego Rejestru Sądowego podała niepełny adres, więc nie dochodziła do niej żadna korespondencja. Fundacja Advocata Nostra, która funkcjonuje pod aktualną nazwą od 2019 roku, przez kilka lat nie miała żadnych pracowników. Dopiero w kwietniu 2022 roku zaczęła dla niej pracować jedna osoba. Zatrudniono mężczyznę na stanowisku "dozorca-stajenny".
#bekazprawakow #jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka


Zaloguj się aby komentować
Lokalny Patriota w ramach wyrażenia swojej miłości do Ojczyzny zdecydował się na:
-Wandalizm na czymś za co zapłacili Polacy
-Naklejenie symbolu pierdolonego SS na słupie w Polsce
-Okazazanie poparcia mordercom Polaków
-Podżeganie do nienawiści w kierunku innych Polaków
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazkorwina

Zaloguj się aby komentować
Braun już 11 %. Jestem przerażony. Miałem ogromną nadzieję, że wraz ze zmianą pokoleniową w Polsce się coś ruszy. Nie liczyłem na wybitnych specjalistów z rozmaitych dziedzin, ale chociaż na średnio rozgarnięte osoby, którzy mentalnie nie zatrzymali się w latach 80. Po prostu rzygam już Państwem rządzonym przez wąsatych januszy urodzonych w latach 50 i 60, którzy na niczym się nie znają, ale ustawili się na X lat dzięki systemowi.
Wiecie, drukowanie internetu Kaczyńskiemu (XD), Telus odpowiadający "Kto to jest bitcoin", posłowie nie znający stawek VAT i masa przygłupów, która na rynku pracy by zginęła, ale trzyma się stołków (to zaobserwowałem także w samorządach).
I wtedy cały na biało wchodzi ruski szpicel i zaczyna zgarniać rekordowe poparcie xD Członkowie jego partii to szury wierzące w planetę nibiru, chemtrails, annuaki, leczenie moczem i inne cuda.
Nienawidzę stereotypów, bo naprawdę były one piłowane do przesady, gdyż wyborcy poszczególnych partii to byli zawsze różni ludzie, ale w przypadku Braunistów to trzeba to jasno podkreślić, że to po prostu margines społeczeństwa i największa ciemnota. Taki PRLowski mental z pogardą do ludzi, którzy coś wiedza i się wykształcili, mariusze z sortowni gówna i fabryk kurzu albo wiejskie głupki spod sklepu, patola, która wyjechała do Reichu w latach masowej emigracji + karyńska i grażyniska, które jeszcze kilka lat temu obcowały w towarzystwie astrologów i okultystów, a teraz im się radykalny katolik wymarzył xD
Najbardziej mnie boli, że to wszystko pod płaszczykiem prawicy. Jestem osobą o poglądach raczej konserwatywnych, jestem nacjonalistą, jestem realistą gospodarczym (nie jestem ani libertariańskim kucem, ani socjalistą czy etatystą), ale jestem też ewolucjonistą, a nie tradycjonalistycznym amiszem. Poza tym staram się patrzeć na politykę pragmatycznie, a nie romantycznie.
Przez tego klauna będą mnie wytykać palcami, kiedy będę mówić o sobie, że jestem prawicowcem. A jestem, byłem i będę niezależnie od tego szurskiego aferzysty i jego armii przygłupów. Niech weźmie ze sobą Korwina i spada do Moskwy.
Tutaj też dla mnie pojawia się ideologiczny dylemat między założeniami nacjonalizmu o równości narodu, a konserwatywnym podejściem do hierarchii w społeczeństwie. I pod kątem czysto społecznym, rację mieli ci drudzy. Większość ludzi to po prostu motłoch. Pozostaje idealistyczne dążenie do poprawy kształcenia narodu, co w praktyce jest warte tyle co monarchistów tęsknota za tronem.
#polityka #konfederacja #takaprawda i niestety wychodzi, że też #bekazprawakow
Ma 11% bo jest to wygodne dla wielu osób. Hodują chwasta który później narobi wiele szkód. W następnych wyborach wiele osób zaciśnie zęby i pójdzie głosować na KO byleby Braun miał gorszy wynik.
Część ludzi głosuje na Brauna jako sprzeciw przeciwko dupolowi, od dłuższego czasu mamy albo PiS albo PO lub ich odmiany z jakimiś przystawkami.
PiS musi skręcać w prawo by konkurować o wyborców z Konfą i Koroną co też jest wygodne dla niektórych stronnictw w partii.
Podsumowując - takie House of cards tyle że zamiast "cards" jest szambo.
również dorosłem z taką myślą, że wraz ze zmianą pokoleniową klasa polityczna się bardziej sprofesjonalizuje, pewne nieistotne z punktu widzeniu rozwoju kraju rzeczy odejdą w zapomnienie i w ogóle skupimy się na pracy, na rozwoju i dobrobycie naszym i przyszłych pokoleń.
To wszystko były mrzonki. Po tym co robił pis przed pandemią już wiedziałem, że mój pogląd był bzdurą. W czasie pandemii się tylko co do tego utwierdziłem i od tego czasu jest tylko coraz gorzej. Uważam, że nie ma szans aby jakość polityki się poprawiła - i najlepszym dowodem na to jest właśnie 20%+ w sondażach dla brauna+konfa.
Podsumowując - lecimy w dół na ryj, katastrofa będzie bolesna, trzymam kciuki aby doszło do niej jak najpóźniej.
I wtedy cały na biało wchodzi ruski szpicel i zaczyna zgarniać rekordowe poparcie xD Członkowie jego partii to szury wierzące w planetę nibiru, chemtrails, annuaki, leczenie moczem i inne cuda.
Opisujesz bardziej jego wyborców, niż członków partii. Ich publicznie głoszone poglądy wynikają z koniunkturalizmu, natomiast wyborcy, to o wiele poważniejsza kwestia.
Zaloguj się aby komentować
Iks. K⁎⁎wa. De. #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazkomuchow

Zaloguj się aby komentować
niech tuska szlag trafi!!
jeszcze jakieś pytania bo ide do kościoła
od razu czuć że święta się zbliżają
#polityka #bekazprawakow #bekazkatoli
Zaloguj się aby komentować
ale metalową puszką 800km/h (rządowym samolotem) już jest okej?
kolejny dowód na to, że konserwatyzm to choroba psychiczna i hamulec rozwoju
#polityka #bekazprawakow #pociagi #kolej

Kiedy w XIX wieku pojawiły się pierwsze pociągi, wielu ludzi wierzyło, że prędkość może być niebezpieczna dla ludzkiego ciała. Lekarze ostrzegali, że jazda trzydziestoma czy czterdziestoma milami na godzinę może powodować duszności, dezorientację, a nawet uszkodzenia układu nerwowego. Obawiano się, że tak szybki ruch zaburzy pracę serca, wywoła utratę przytomności albo trwałe „rozregulowanie organizmu”. Kobietom szczególnie odradzano podróże, bo uważano, że ich ciała są zbyt delikatne i wrażliwe, by znieść „nienaturalne” tempo maszyn.
Zaloguj się aby komentować