O TANNENBAUM ! O TANNENBAUM !
https://www.youtube.com/watch?v=9lIHKyYmWGU
Zaloguj się aby komentować
xD
Tego nie da się inaczej skomentować
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow

Warto jednak te twierdzenia, ale i komentarze pod określoną tezę trochę sprostować. W poście przedstawiono ceny dwóch produktów "premium", o obniżonej emisyjności. W praktyce powinniśmy dążyć do tego, by jeśli palić węglem (bądźmy realistami tu i teraz), to palić tym co najlepsze na rynku. Eliminuje się z rynku miały, gorsze sorty węgli, wymienia się piece. Jest lepiej i to będzie kosztować. Po 200/tonę to może palono kaloszami i oponami, ale to się kończy, system kontroli jest i będzie coraz lepszy. Kary powinny wyeliminować niedozwolone materiały energetyczne w całości. W praktyce można nawet niedługo calkowicie wyeliminować tani węgiel z importu, zostawiając np. antracyt. Tak, bedzie drożej, ekologia kosztuje, ale akurat tę najgorszą, niską emisję ze spalania w domowych piecach powinnismy ograniczać za wszelką cenę i to można zrobić względnie szybko
Zaloguj się aby komentować
ślub z byłą sekretarką po zostawieniu żony i dwójki dzieci? w hotelu, bo poprzedni był kościelny i nie udało się unieważnić?
konserwatywne wartości w najleszym wydaniu
#bekazprawakow #polityka

I do końca życia w grzechu będą żyli?
I na każdej spowiedzi będzie się tłumaczyć, że może owszem, nadal ma żonę według praw kościelnych, ale cudzołoży?
I do komunii będzie dopuszczony?
Nie może być. Taki katolik, taki dobry chłopak, tak walczył za naszymi małżeństwami. Kto go sprowadził na złą drogę?
Tyle pytań...
Zaloguj się aby komentować
#bekazprawakow #polityka #bekazpisu
no idź porozmawiaj z sąsiadem, nie jest taki zjebany
sąsiad:

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
wygląda na to, że kacapy już się nie pi⁎⁎⁎⁎lą w tańcu i lecą z kampaniami skierowanymi do największych przygłupów
#bekazprawakow #polityka #wegry #bekazkacapow #ukraina

@Opornik czy wieszanie takich plakatów z politykiem opozycji przez ugrupowanie protegowane przez wodza partii rządzącej w kraju w środku Europy to normalne mechanizmy demokratyczne? czy już jednak można nieśmiało orbana nazywać faszystowską k⁎⁎wą?
czy ktoś w 2025 chce dalej z pisem budować w Polsce "drugi budapeszt"? czy teraz przyjmujemy wersję że pisowcy to tego orbana to nie znają? czy może nasi faszyści jeszcze liczą że uda im się przeczekać, a jak już wrócą do władzy i razem z orbanem i resztą faszystowskiej śmietanki eurpejskiej będą realizować trumpowskie międzymorze, to w swoich faszystowskich mediach (bo innych nie będzie) wytłumaczą narodowi że to wcale nie jest faszyzm, tylko demokracja w najczystszej formie?
Zaloguj się aby komentować

Robert Bąkiewicz ma zwrócić prawie 400 tys. zł. Liczne nieprawidłowości Rzecznik rządu Adam Szłapka poinformował w czwartek (11 grudnia), że dyrektor Narodowego Instytutu Wolności wezwał Roberta Bąkiewicza i jego stowarzyszenie "Rota Marszu Niepodległości" do zwrotu ponad 383 tys. zł. W...
-mam plan
-jaki?
-k⁎⁎wa sprytny
#wegry #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
sztuczna inteligencja vs. prawicowa inteligencja odc. 2137
#bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #heheszkipolityczne #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #elonmusk

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazprawakow #bekazkonfederacji #humorobrazkowy #memy

@Alembik Z ta zaściankowa szlachtą to generalnie lipa. Kiedyś czytałem wywiad z badaczem powiązań genealogicznych i historycznych, który za pieniądze znajdował korzenie ludzi z małym fiutkiem i dużym ego. Jego motto brzmiało: dajcie mi człowieka, a znajdę mu przodków szlachetnie urodzonych. Zawsze się trafi albo naciągnie przodek w 15 pokoleniu, który szabelkę mógł nosić mimo, że miał walącą się chałupę i był biedniejszy od okolicznych chłopów.
Zaloguj się aby komentować
jak myślicie, czy pisowcy, konfiarze i rubelklikarze zdają sobie sprawę, że ubierając choinkę na święta praktykują tradycję wywodzącą się z NIEMIEC???
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazprawakow
Co to jest za uniwersum to ja nie mam pytań XD

Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki #heheszkipolityczne #humorobrazkowy #bekazpodludzi

No ja to bym na 25% też mówił aż. No bez jaj że AŻ 1/4 polaków chce wyjść z UE xD. Powiedzcie mi, że to badanie było chujowo przeprowadzone, albo oni to liczyli jakoś głupio np. na podstawie popierania danych partii itp. No bo wiele osłów (głównie młodych) jest za Braunem, Mentzenami i innymi bo robią "fajne" filmiki na tiktoka a tak naprawdę nie znają większości ich postulatów i ich konsekwencji.
Zaloguj się aby komentować
XD
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki #heheszkipolityczne #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #heheszki #heheszkipolityczne #bekazprawakow #humorobrazkowy #patostreamy

Zaloguj się aby komentować
i tak się powoli żyje na tym prawicowym twitterze
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Go home, Grok, you're drunk
#bekazkonfederacji #heheszki #heheszkipolityczne #humorobrazkowy #bekazpodludzi #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Kontekst w komentarzu
#heheszki #humorobrazkowy #heheszkipolityczne #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #memy

Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka

@festiwal_otwartego_parasola
Gdzieś ludzie żyją w nędzy. Giną przez bananowców na drogach. Potężne korupcje i defraudacje. Dzieci są wykorzystywane seksualnie. Zaraz za granicą giną na frontach. Cała mas swoistych plag.
Ale nie, to gejusy i elgiebety są winne całemu zło.
Mam wrażenie, że to jest jakiś taktyczny dramat dymny.
Podsumowując:
"Jak mówią o gejach, to znaczy, że nie mają nic ciekawego w programie."
Zaloguj się aby komentować