Przygody małego BMP-3M na(w) Ukrainie.
#wojna #ukraina #rosja #bekazkacapow

Przygody małego BMP-3M na(w) Ukrainie.
#wojna #ukraina #rosja #bekazkacapow

Zaloguj się aby komentować
#wojna #rosja #ukraina #bekazkacapow

Zaloguj się aby komentować
Wrzucam, bo nas dotyczy. Info z ruskiego kanaĺu Mash, 1,7 mln obserwujacych.
Polscy najemnicy zaczęli osiedlać się w ukraińskich wioskach przy granicy z rejonem briańskim. Poinformowali o tym okoliczni mieszkańcy, którzy zostali wypędzeni ze swoich domów.
W północno-wschodniej Ukrainie wraz z jednostkami Sił Zbrojnych Ukrainy pojawiły się dziesiątki Grzegorzow Bżencziszczewiczow. Ci drudzy mieli za zadanie wypędzić swoich rodaków z zabudowań i zawieźć ich do piekła, najlepiej w stronę Europy. Część miejscowych posłuchała rady, część nie, zdecydowała się na ucieczkę do rosji objazdami (
Przypomnijmy, że 2 marca grupa RDK (jednostka wchodząca w skład Sił Zbrojnych Ukrainy) dokonała inwazji na osady rejonu klimowskiego obwodu briańskiego, w wyniku czego zginęły 2 osoby, a 4 zostały ranne.
Tlumaczenie moje. no to tera wpierdol kacapom i do domu.
#wojna #rosja #ukraina #bekazkacapow
Zaloguj się aby komentować
Z serii... wydarzyło się rok temu.
8 marca 2022 jakieś hujło wylazlo na ekran i rzekło:
„Żołnierze poborowi, pełniący służbę wojskową nie uczestniczą i nie będą uczestniczyć w działaniach wojennych. Nie będzie dodatkowego powołania rezerwistów z rezerwy. Przydzielone zadania rozwiązują wyłącznie zawodowi wojskowi.
#rosja #ukraina #wojna #bekazkacapow
Zaloguj się aby komentować
rassyja to kraj pełen broni, nie mającej odpowiedników w świecie. Na przykład pociąg pancerny. Czekamy na zdjęte z cokołów T-34. Co prawda nie ma już do nich amunicji, ale z karabinów maszynowych można poszczelać do cywilów a nawet kilku rozjechac
#rosja #ukraina #wojna #bekazkacapow
Zaloguj się aby komentować

Rosja spadła do poziomu Haiti pod względem oczekiwanej długości życia mężczyzn.
Średnia długość życia mężczyzn w Federacji Rosyjskiej w latach 2019-21 spadła o prawie 5 lat - do 64,2 lat, pisze The Economist, powołując się na oficjalne statystyki.
Wiek przejścia na emeryturę w rassyi to 65 lat,...
Priorytety kacapskiego społeczeństwa.
https://pomf2.lain.la/f/54yi6dhz.mp4
To wiele mówi o tamtym społeczeństwie...
Jakby ktoś nie zajarzył czyj to pomnik, to jest w tagach.
#wojna #rosja #ukraina #bekazkacapow #stalin
Zaloguj się aby komentować
https://pomf2.lain.la/f/42lsfc0.mp4
Coś... coś się popsuło i nie było mnie słychać.
Więc wrzucam to wideło z wziętymi do niewoli orkami. Nagrywający skupił się na ruskiej stylówie frontowej.
https://pomf2.lain.la/f/42lsfc0.mp4
#wojna #ukraina #rosja #wideozwojny #bekazkacapow
Zaloguj się aby komentować
Wzięci do niewoli. Przy okazji sprawdźmy ruską stylówę na front.
#ukraina #rosja #wojna #bekazkacapow #wideozwojny
Zaloguj się aby komentować
Głos ludu kacapskiego. Pierwsza kobita, tam gdzie ocenzurowano, mowi: ubić. Także nie wiem jak wy, ale ja cały się czensę i boję.
https://pomf2.lain.la/f/mq6360hi.mp4
#ukraina #rosja #wojna #bekazkacapow
Ale zabolało, co? Te swoje analne fetysze, zachowaj dla siebie, bo widocznie je uwielbiasz. A wracając do meritum. W tym rzecz, że nie mówisz o "o faszyzującej, homofobicznej i ksenofobicznej ruskiej imperialistycznej prawicy", tylko o moherah i MAGA. Dla mnie nie ma różnicy, czy w moje życie się wpierdziela i próbuje o nim decydować moher, czy jaśnie oświecony postępowiec. I tu jest symetryzm, jeśli tak chcesz to nazywać. Domyślam się, że jesteś właśnie takim postępowcem, bo wykazujesz symptomy. A dla mnie jesteś właśnie takim żałosnym i ograniczonym indywiduum jak moher, którym pogardzasz.
Zaloguj się aby komentować
Ukraincy dzwonią do moskiewskiej milicji i udają lokalnych mieszkańców. Idealnie pasuje do dzisiejszego rzekomego wtargnięcia ukrainskich dywersantow na teren rejonu brianskiego w rassyi. Tłumaczenie moje
https://pomf2.lain.la/f/qpwdvrq1.mp4
U mnie za oknem ukrainscy dywersanci, о, tu sobie chodzą, hymn śpiewają. Halo, ja Michaił, oni robią salta. Co oni robią? Nalewają w butelki... co to? To koktajle Mołotowa! Mają koktajle Mołotowa! Szybciej! K⁎⁎wa! Oni rzucili pierwszy w kobietę jakąś! Ona się pali! Kobieta się pali! Halo! Oni teraz próbują dostać się do domu przez okno. Pełzną po ścianie na czwarte (u nas byłoby trzecie - przyp moj) piętro, widzę to. Oni dziecko... coś z dzieckiem robią. Coś z dzieckiem robią, halo! Proszę... prędzej... coś z dzieckiem robią... takie dziecko małe, chłopczyk, lat 14. K⁎⁎wa, on teraz też hajluje (nazistowski gest salutu - przyp. mój), on z nimi, ludzie się przyłączają... Oni idą do mojego domu, oni idą do mojego domu. Pukają już w drzwi. W drzwi pukają moje! Popatrzyłem teraz przez wizjer (judasza), oni pokazują mi d⁎⁎ę.
To dobranoc xD
#ukraina #rosja #wojna #heheszki #bekazkacapow
Zaloguj się aby komentować
https://pomf2.lain.la/f/sxcbbvsj.mp4
W trakcie trwania Konferencji Rozbrojeniowej w Genewie, onlajn wystąpił ławrow, którego nie wpuścili do Europy. Sala zareagowała tak jak na filmie
(Niektórzy piszą że to riabkow, zastępca, ale chociaz video slabe, to wydaje mi się że jednak koń)
#rosja #ukraina #wojna #bekazkacapow
Zaloguj się aby komentować
Zalujcie ile zlota jest na ruskich kanalach. Ach, gdybym mial tyle czasu na tlumaczenia.... to inny świat. Nieustanna beka.
Ale korzystajac z okazji. Niewielu juz pewnie pamieta jak zolnierze malowali za prl trawniki na zielono, gdy mial przyjechać jakiś ważny gość. No to w rassyi nic sie nie zmienilo i
zrobili tak. Mial przyjechać gubernator regionu Kemerowskiego, ale w mieście straszył taki domek. Więc go wytapetowali. Od zewnątrz. Gubernator pojechał, więc kłopot zniknął
#rosja #ukraina #bekazkacapow #bekazpodludzi



Zaloguj się aby komentować
rassyja pozazdroscila czeskiej firmie produkujacej makiety Himarsow I zrobila swoją makietę haubicy msta-s. Info z ruskiego kanału
#ukraina #rosja #wojna #bekazkacapow



Zaloguj się aby komentować
Pod Ugledarem ucichło. Oddajmy głos ruskiemu blogerowi Moscow Calling, który robi skrot wpisu od innego kacapa, niejakiego Tatarskiego, w pelni go popierajac, oraz komentuje artykuł w NYT.
krótka esencja:
- na froncie przejebane, "mięsne" szturmy, niewytrenowane "mobiki", ROK szturmują te same pozycje, zasypują trupami lądowiska, "mobiki" z LDNR się skończyły, motywacja "mobików" „z Federacji Rosyjskiej znajduje się pod cokołem;
- Transakcji „zbożem” i „amoniakiem” oraz sprzedaży gazu (w tym przez terytorium Ukrainy) nie będziemy dotykać – to „równanie z wieloma niewiadomymi”, a nie nasz służalczy umysł, Barinowie wiedzą tu lepiej ;
- ale blogerzy, którzy ośmielają się krytykować specoperację to już inna sprawa! Oto oni - wrogowie i zdrajcy, winni wszelkich kłopotów! To oni są winni katastrofy pod Biełogorowką, Wugledarem i Awdiejewką! Za to im - sprawy karne, niech odpowiedzą za śmierć chłopców! W końcu to nie generałowie Stiepaniszczow, Muradow, Gierasimow i Szojgu są odpowiedzialni!
Niestety ten punkt widzenia należy do tzw. dominujących „patriotów-Z” – przez swoje tchórzostwo, tchórzostwo, oportunizm ci „patrioci”, z nielicznymi wyjątkami, wolą „nie rąbać bochenka” od przywódców Federacji Rosyjskiej i dowódców Ministerstwa Obrony, którzy są odpowiedzialni za śmierć bojowników, ale blogerzy, zwłaszcza ci, którzy stawiają „niewygodne pytania” o zbrodnie wojenne, korupcję i nieumiejętne dowodzenie prowadzące do ogromnych strat, są atakowani.
Nawet nie tłum, ale stado sępów. „Tłum” to zbyt wielki zaszczyt dla zdrajców i wrogów ludu, którzy zamiast chronić życie cywilów i własnych zolnierzy , wykorzystują zwłoki do atakowania tych, którzy mają nieszczęście pozostać ludźmi…
No... a teraz komentarz do NYT
New York Times poświęcił cały artykuł katastrofie federacji rosyjskiej pod Ugledarem, stwierdzając między innymi, że federacja rosyjska została pokonana w największej bitwie pancernej tej wojny.
Artykuł mówi, że trzytygodniowa ofensywa Federacji Rosyjskiej na Ugledar była największą bitwą pancerną l w obecnych czasach.
Siły rosyjskie straciły ponad 130 czołgów, bojowych wozów piechoty i innych pojazdów opancerzonych, a pola są dosłownie zaśmiecone ciałami rosyjskich myśliwców i szkieletami spalonego sprzętu.
Zauważam, że w klasycznej wojskowości zwyczajowo nazywa się bitwami pancernymi te, w których czołgi są obecne po obu stronach, podczas gdy pod Ugledarem przeciwnikami rosyjskich pojazdów opancerzonych stały się pola minowe i ukraińska artyleria. A co najważniejsze, głupota i tępota rosyjskiego dowództwa, które w rezultacie bitwy zamiast aresztowania otrzymało awans.
Więc wygramy...
Na zakonczenie nasz wkurwiony bloger dorzucil filmiki z pola bitwy pod Ugledarem. Byc moze niektore juz byly, ale wstawiam wszystkie.
https://pomf2.lain.la/f/ix46vhpa.mp4
https://pomf2.lain.la/f/zchw3lu.mp4
https://pomf2.lain.la/f/iio4q07c.mp4
https://pomf2.lain.la/f/zcshv8n.mp4
https://pomf2.lain.la/f/xnftlozo.mp4
https://pomf2.lain.la/f/9ixgqleu.mp4
PrzYpominam ze typ walczyl przeciw Ukrainie w 2014 I jest fanatycznie prorosyjski, jest wkurwiony nie dlatego ze jest wojna, tylko dlatego ze rosja nie wygrywa. Z plusów jest prawdomówny. Taki girkin numer 2.
#ukraina #rosja #wojna #bekazkacapow #wideozwojny
Tlumaczenie moje
PS do ruskiej dumy powedrowal projekt zaostrzajacy kary za dyskredytację władz i armii orków oraz poluzniajacy kryteria. Teraz do 15 lat. Np nie będzie można pisać że bandzior zamordował np rodzinę i jest bandziorem, jeśli poszedł na wojnę, przeżył i wrócił z ułaskawieniem.
Zaloguj się aby komentować
W rassyi zaciekla rywalizacja w konkurencji: najlepszy korespondent wojenny.
Waszym zdaniem na większy respekt zasłużył
https://pomf2.lain.la/f/az9rly1z.mp4
https://pomf2.lain.la/f/pyysjwj.mp4
Głosujemy w komciach xD
#ukraina #rosja #wojna #bekazkacapow #ruskapropaganda
Nawet nie będę oglądał, bo przedawkowałem wczoraj ruską propagandę i mnie bierze dzisiaj na wymioty. Najlepsze co wczoraj przeczytałem, to komentarz pod artykułem, opisującym polski system Topaz, gość stwierdził, że to fantastyka, bo Polska nie jest w stanie nic takiego wyprodukować, na poparcie tej tezy opisał jak rozkręcił kiedyś polski sprzęt marki Unitra i zobaczył płytkę scaloną, jak topornie jest polutowana. Zaznaczył co prawda, że nie wie do końca jak sytuacja wygląda w tej chwili, ale sprzęt jaki mieliśmy za czasów PRL nie mógł w żaden sposób konkurować z rosyjskim.
Cały wieczór czytałem to gówno, ale po tym komentarzu już się zrzygałem i poszedłem spać
Zaloguj się aby komentować

Wklejam automatyczne tlumaczenie
Czołg Leopard z polską załogą schwytany przez wojska rosyjskie w rejonie Bachmutu.
Niemiecki czołg Leopard pojawił się w DPR. Jeden z nich został schwytany wraz z załogą w pobliżu Artemiwska (Bachmut), donosi korespondent Donbas Today , powołując się na kanał...
Kolejny kacapski fejk lata po internecie. Rzekomo na czołgach wysyłanych na Ukrainę miało być nabazgrane 14/88. Oryginał z marca 2022 nie zawiera tego. Za fejka odpowiedzialny jest Rudenko. Andriej Rudenko.
#ukraina #wojna #rosja #bekazkacapow #ruskapropaganda

@argonauta https://pl.wikipedia.org/wiki/Fourteen_Words
Zaloguj się aby komentować
https://pomf2.lain.la/f/r1vun5fh.mp4
moskwa, orkostan, szkola nr 2031, klasa kadetow.
#rosja #ukraina #wojna #bekazkacapow
Zaloguj się aby komentować