#2jednostkowe0integracyjnych
#2jednostkowe0integracyjnych
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://maps.app.goo.gl/vgbEXLzxeBo4s21j8
#niemcy #heheszki #googlemaps #2jednostkowe0integracyjnych


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

W "Faktach" TVN wielokrotnie informowaliśmy o problemach z wystawianiem e-recept po tym, jak ministerstwo zdrowia 2 sierpnia zmieniło przepisy dotyczące przepisywania leków odurzających i psychotropowych. Problem miał zostać rozwiązany, ale okazuje się, że ten, kto ma dostęp do strony...
@gaz_doskonaly najlepiej jak walidacja jest tylko na froncie xD kiedyś w pewnym dużym sklepie z elektroniką można było sobie wziąć dodatkowe ubezpieczenie czy coś, były pakiety A B i C, przy każdym ukryty input z ceną. Można było w Dev tools wstawić ujemna i przechodziło dalej, podsumowując koszyk na dowolną kwotę. Ale nie próbowałam co się stanie po złożeniu zamówienia na złotówkę z lodówką, co wrzuciłam do koszyka
Zaloguj się aby komentować
Dobra. Najbardziej wkurwiająca rzecz w Hejto obecnie - wylogowywanie. Gdybym nie miał menadżera haseł w telefonie, już dawno bym tym j⁎⁎⁎ął.
To jest top1 rzeczy do załatania. Nic nie zniechęca do korzystania ze strony jak wymóg wklepywania co chwila hasła
#hejto #2jednostkowe0integracyjnych #oswiadczeniezdupy
Zaloguj się aby komentować
xD
hurr durr wszystko przecież jest okej, wystarczy się przyzwyczaić do nowej szaty graficznej hehe
#2jednostkowe0integracyjnych #wykop
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe jaka różnica w zasięgach tu a na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W jednym z produktów Cisco umieściło przycisk do zmieniania trybu urządzenia (które resetuje cały sprzęt) zaraz nad jednym z wejść, reszta - pic rel xD
No i wpół oficjalnie otwieram tag #2jednostkowe0integracyjnych (oficjalnie to jak @hejto aktywuje mi konto @rabusek xD)

Zaloguj się aby komentować
Hejka,
Jak to ja, popsułem coś na koncie @Rabusek i nie mogę się za nic zalogować, konto niby aktywowane, ale coś nie bangla xD
Tym samym oficjalnie otwieram #2jednostkowe0integracyjnych i jak mi odblokują prawilne konto to pod @Rabusek będę pisał, tymczasowo będzie mnie można tu złapać
Wrzuciłbym jakiś śmieszny obrazek, ale tego też nie mogę zrobić:
_app-b17d629c9397068a.js:1 POST https://api.hejto.pl/uploads?target=post 403
Peace & love ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hejto #witam #wykop
Zaloguj się aby komentować