Koreańska myśl planistyczna. Od tych miejsc postojowych zachodzących na siebie w rogu, lepsze jest chyba tylko to zlokalizowane dokładnie na wyjeździe z parkingu.
#2jednostkowe0integracyjnych

Koreańska myśl planistyczna. Od tych miejsc postojowych zachodzących na siebie w rogu, lepsze jest chyba tylko to zlokalizowane dokładnie na wyjeździe z parkingu.
#2jednostkowe0integracyjnych

Zaloguj się aby komentować
Ja ju z ten formularz w #airbnb robiłem X razy, to wiem co to jest ale jak ktoś pierwszy raz robi to może tylko przeczytać, bo nie ma tooltipów ani nic:
Elastyczne opcje... (zameldowania)
Można się tam poczuć jak... (w domu)
Można się łatwo do... (stać do środka)
Miejsce wyglądało jak na... (zdjęciach)
Dostępne były wszystkie... (udogodnienia)
Dobre miejsce do... (spacerowania)
Pewnie po angielsku się spina.
#2jednostkowe0integracyjnych



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Właśnie dostałem reklamę usługi, którą mam wykupioną od ponad tygodnia. Dodam jedynie, że usługa fatalna
#pysznepl #2jednostkowe0integracyjnych

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem szafę pod wymiar w łazience. Nic specjalnego, ale w miarę ładnie jest ukryty kocioł gazowy i pralka. Wszystko pięknie i ładnie jest tylko jeden szkopuł. Szuflada na proszek nie otwiera się do końca xDDD
#2jednostkowe0integracyjnych #ktorobidobrze


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ankieta na sto dwa!
#2jednostkowe0integracyjnych

Zaloguj się aby komentować
Za⁎⁎⁎⁎sta ankieta xD
#uxplakaljakuzywal #2jednostkowe0integracyjnych

@conradowl btw, ten sam remont
https://piasecznonews.pl/pl/773\_spoleczenstwo/104650\_walcza-o-zachowanie-krzyza.html
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Podoba się dla mnie! Autobus numer boczny 6229.
#2jednostkowe0integracyjnych #uxplakaljakuzywal #tosiezateguje #autobusy
Heeej @sireplama, lubisz zbiorkom, nie?

Zaloguj się aby komentować
6 to maks co mogę dać.
#outlook #microsoft #2jednostkowe0integracyjnych

Zaloguj się aby komentować