Felonious_Gru★2024-05-25T21:09:46+02:003@Deykun no zasadniczo można qr zeskanować przed tankowaniem, po tankowaniu, można przyjechać z rodziną albo w ogóle tylko po wódkę
bravenewworld632024-05-26T10:06:49+02:000Z tą wódką to już niedługo bo mają zakazać sprzedaży na stacjach
Felonious_Gru★2024-05-26T13:19:25+02:000@bravenewworld63 i dobrze. Alkohol powinien być tylko do mycia i do modeli rc.
Nemrod2024-05-25T21:10:15+02:0039@Deykun A po co ci telefon do tego? PKP jak wprowadziło qr-kody w biletach, to początkowo konduktorzy skanowali je oczami. Dopiero później wszystkich wyposażono w czytniki, żeby nie ujawniać ich tajnych zdolności.
Felonious_Gru★2024-05-25T21:11:51+02:001@Deykun swoją drogą u nas e10 było przedstawienie jako zagłada silników, a u nich (gdziekolwiek to jest, chyba usa) e15 cisną
rm-rf★2024-05-26T13:15:53+02:001@Felonious_Gru silników, które nie przyjmą E10 jest garstka i na prawdę E5 to tylko do klasyków może zostać niedługo.
Felonious_Gru★2024-05-26T13:18:32+02:002@rm-rf są już na stacjach uzdatniacze tak samo jak kiedyś do ruchu, co wymagały ołowiu