Ej dobra, bo ja chyba rozwiązałem najtrudniejsze #hejtowyzwanie : znalazłem @UmytaPacha
O tu. Dawać moje #2137 piorunów o których tutaj kilka osób wspominało, za znalezienie Pachy
#heheszki


Ej dobra, bo ja chyba rozwiązałem najtrudniejsze #hejtowyzwanie : znalazłem @UmytaPacha
O tu. Dawać moje #2137 piorunów o których tutaj kilka osób wspominało, za znalezienie Pachy
#heheszki


Zaloguj się aby komentować
Lidl walczy o widzów Republiki
#2137 #lidl #heheszki

Zaloguj się aby komentować
5 002,78 + 10,51 + 11,25 + 10,10 + 10,21 + 14,67 + 21,37 = 5 080,89
"Twój charakter obciążenia jest wyższy niż optymalny. Spróbuj ograniczyć czas trwania i częstotliwość treningów."
https://www.youtube.com/watch?v=6-xYBL5ek3w
#sztafeta #bieganie #2137

Zaloguj się aby komentować
4 914,81 + 23,71 = 4 938,52
No to dzisiaj kolejna wariacja na temat #2137 - niby miał być jubileuszowy papaton, ale dzień był tak piękny że żal było kończyć :heart_eyes: Gdyby nie to, że dość późno wybiegłem (6:47, no ale w końcu niedziela to trochę więcej czasu z żoną spędziłem i tak wyszło) to bym pewnie dużo więcej zrobił, a tak to już wypadało na śniadanie wracać
Myślałem że w końcu zaliczę bieg z dwucyfrowym mrozem ale było tylko -9°C. Biegło mi się bardzo przyjemnie - nie czuć było specjalnie zimna, do tego z racji późnego startu nie potrzebowałem pasa odblaskowego. Jedynie grubsze rękawiczki i czapkę zabrałem :sweat_smile:
Nie wiem co myśleć o tętnie, tym razem było z kolei dość niskie ( średnio 140bpm) - no nie ma co uda`wać, czas kupić porządny pasek. Ale biegło mi się wyjątkowo przyjemnie - żadnego pośpiechu, promienie Słońca smagające twarz, lekka mroźna bryza i totalne pustki wszędzie. Spotkałem wszystkiego dwoje biegaczy - w sumie jak na taką temperaturę to pewnie i tak dużo
Nic to, kolejny tydzień zaliczony. Trochę słabo z krakowskim wyzwaniem biegowym - koleżanka chwilowo odpuściła, kolejna osoba jest 60 km za mną, słabo tak gdy nie czuć oddechu na karku ( ͡~ ͜ʖ ͡°) No ale biegnę, jakieś tam cele sobie wyznaczyłem i się staram dotrzymać
Miłej niedzieli!
#bieganie` #sztafeta



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
4 804,89 + 5,26 + 23,17 = 4 833,32
Dziś jednak nie będzie jubileuszowego #2137 - na razie poczeka
Ale że człowieka kusi, to poszła drobna wariacja na temat i w sumie mamy czeski papaton xD
Znowu mi wywaliło tętno - średnia 161. Mam wrażenie, że to skutek pomiaru z nadgarstka przy niskiej temperaturze (nie no, jakaś bardzo niska nie była bo tylko -3°C). Coś mi się wydaje, że i tak będę musiał kupić ten pasek
A poza tym to biegło się luzacko i beztrosko - w końcu sobota, nie?
No to miłej sobótki
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
4 713,61 + 13,67 = 4 727,28
Dziś na biegu doznałam objawienia! Chyba ukończyłam te całe bieganie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wpadło to podczas dzisiejszej progowej roboty
3.2km BS; 4.8 km w progu, 6x200m/200m; 3.2km BS
Trochę wymęczone, wiatrzysko z mrozem dają czadu
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie #2137

Zaloguj się aby komentować
4 681,65 + 21,37 = 4 703,02
A tak se klepe, bez polotu - ale w sumie trochę lenia miałem. Na dodatek oberwało mi się, bo trochę za późno wybiegłem i ledwo się wyrobiłem do domu żeby dopilnować dzieciaki do wyjścia - słusznie, kara za zamulanie xD
Może to pogoda mnie rozleniwiła, po wczorajszym -9°C dzisiejsze -1°C to było niczym środek lata. A z drugiej strony łapy przemarzły :face_with_rolling_eyes:
Miłego!
#sztafeta #bieganie #2137

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
4 525,94 - 21,37 = 4 504,57
Kto rano wstaje, ten czadu daje
Dzieci nie mają dzisiaj na 8, a ja wczoraj wieczorem przysnąłem na pół godziny usypiając młodego, do tego jeszcze położyłem się spać tuż po 23. Skutek taki, że obudziłem się jeszcze przed budzikiem, o 4:31. Trochę zamarudziłem, ale wyruszyłem o 5:06. Na termometrze -6°C i zauważalny wiatr, więc wypadało już założyć czapkę dla zwykłej przyzwoitości
Poleciałem sobie pozwiedzać plac budowy nowohuckiego odcinka S7, poszwendałem się po Nowej Hucie, śmignąłem obok Kopca Wandy (tym razem nie chciało mi się na niego wchodzić, obiecałem żonie że wrócę o rozsądnej porze). Do osiedla dobiegłem przez wiecznie zamknięty przejazd kolejowy, który fuksem był otwarty
Miłego poniedziałku!
#bieganie #sztafeta #2137

Zaloguj się aby komentować
Rzułtego więcej daj! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#papiezowki #papiezpolak #2137 #hejtoszkalujepapieza #hejtoobrazapapieza

Zaloguj się aby komentować
Leci nalot!
#2137 #codziennypapiez #papiezpolak #hejtoobrazapapieza #hejtoszkalujepapieza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować