Dlaczego oni wywalili zakładkę "nowe" w #pepper?! Jak niby teraz ma coś być zauważane


Społeczność
Dlaczego oni wywalili zakładkę "nowe" w #pepper?! Jak niby teraz ma coś być zauważane

Zaloguj się aby komentować
Dlaczego jak zwiększam ilość produktu do zakupu to za każdy kolejny nalicza się kolejna wysyłka. To jest małe i można wysłać w jednej paczce. Ktoś zamawia w aliexpress?
Bądź poleci ktoś inna stronę gdzie tanio mogę kupić właśnie taką gablotę z takimi wymiarami?
#aliexpress #modelarstwo #cebuladeals

Zaloguj się aby komentować
Macie do polecenia jakiś fajny sklep z pościelą, ręcznikami i podobnymi rzeczami do domu? Zależy mi na jakości, ale też nie chcę wydać fortuny. Bonusowe pioruny za polskie marki.
#pytanie #dom
@M_B_A Jeśli pościel, to polecam Burza.śnieg: https://burzasnieg.pl/ - znam właścicieli i ręczę za obsługę, a jakość jest naprawdę porządna.
Zaloguj się aby komentować
Jak wygląda sprawa korzystania za granicą z amazona z wykupioną subskrypcją w Polsce ? Działa ? Przesyłki są darmowe (np w Niemczech i Austrii )? Prime video ?
Geo zmiana asortymentu ?
Z góry dzięki za info .
Zaloguj się aby komentować
Na AliExpress można sobie kupić 3 laski w tym jedna mulatka z tego co widzę za 7 złotych. Oferta całkiem spoko się wydaje. #zakupy #aliexpress

Zaloguj się aby komentować
#revolut #pytaniedoeksperta
TL:DR Revolut - jak uniknąć opłaty za wysyłkę karty standard nadaną w okresie próbnym planu Plus, a przejść na standard? Oraz co się dzieje gdy nie ma środków na pokrycie pierwszego płatnego miesiąca?
Czy jest tu jakiś cwaniak?
Chodzi o program poleceń revolut, fajnie wyszło, ale gdy ostatnio wykorzystywałem okres próbny do darmowych wysyłek kart znajomym to udało się (jakoś) uniknąć opłaty za wysyłkę i zmienić plan na standard. Chyba zmienili regulamin, bo teraz życzą sobie 26 zł przy rezygnacji z trial. Czy ktoś jest z tym na bieżąco i ma swój "myk"?
I z innej beczki, krótko: przy płatności miesięcznej za plan co się dzieje przy braku środków na jego opłacenie?
Przeczytałem mnóstwo regulaminów i nie znalazłem odpowiedzi na powyższe pytanie.
#banki #lifehack #nierozdajo


Zaloguj się aby komentować
W nawiązaniu do poprzedniego wpisu:
https://www.hejto.pl/wpis/nowa-usluga-poczty-polskiej-gt-allegro-mini-przesylka-za-3-99-z-dostawa-do-skrzy
Tak, poczta doręczyła paczkę do skrzynki pocztowej za pomocą usługi: Allegro Mini Przesyłka za 3,99zł
Data nadania paczki w punkcie pocztowym:
2023-12-18
Data dostarczenia przesyłki do skrzynki pocztowej:
2024-01-08
Czas dostawy:
12 dni roboczych
edit 1: czy zostałem powiadomiony o dostarczeniu? Nie.
Trzeba zaglądać do skrzynki
#pocztapolska #allegro #zakupy #kurier #paczkomaty
Wołam:
@JF_Sebastian @ksl9 @Lubiepatrzec @VonTrupka @Naiken @twombolt @Hjuman @wonsz @Borsuk_z_boru @m-q @Pstronk @Ragnarokk
Zaloguj się aby komentować
Nowa usługa poczty polskiej > Allegro Mini Przesyłka za 3,99 z dostawą do skrzynki pocztowej, dostępna tylko dla kupujących na allegro.
Allegro Mini Przesyłka to odpowiedź na potrzeby klientów biznesowych i indywidualnych, którzy nadają drobne przesyłki i oczekują bardzo konkurencyjnej ceny oraz możliwości wygodnego sposobu wysyłki i odbioru. Nadanie paczki o wymiarach 32,5 cm x 23 cm x 2 cm i wadze do 500 g to koszt w wysokości 3,99 zł. To oferta stała, a nie czasowa promocja.
Allegro Mini Przesyłki można nadawać wyłącznie przez narzędzie Wysyłam z Allegro lub poprzez integrację zewnętrznych narzędzi z API Wysyłam z Allegro, a następnie przekazać w placówkach pocztowych, wcześniej naklejając na nie samodzielnie wygenerowaną i wydrukowaną etykietę. Adresaci odbiorą swoje przesyłki, w dogodnym dla siebie czasie, ze swoich skrzynek pocztowych.
Atutem usługi będzie możliwość śledzenia statusu przesyłki. Informacje na jakim etapie doręczenia znajduje się przesyłka, można będzie uzyskać na pośrednictwem strony internetowej Poczty Polskiej lub platformy Allegro.
Pierwszy mój zakup z dostawą @ Mini Przesyłka dokonał się dziś.
Towar za 15zł + 3,99zł dostawa.
Ryzykuję (° ͜ʖ °)
#pocztapolska #allegro #zakupy
Zaloguj się aby komentować
Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy chcemy obdarować bliskich prezentami, które sprawią im radość i wywołają uśmiech na twarzy. Jednak zakupy świąteczne mogą być również źródłem stresu i frustracji, gdy musimy zmierzyć się z ograniczonym budżetem, wysokimi cenami i tłumami w sklepach. Jak więc zrobić udane zakupy, nie narażając się na niepotrzebne wydatki i nerwy? Oto kilka porad, które pomogą ci maksymalizować oszczędności podczas świątecznych zakupów.
Planuj z wyprzedzeniem
Pierwszym krokiem do oszczędzania na zakupach jest zaplanowanie ich z wyprzedzeniem. Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę, gdyż wtedy możesz...
Zasłony to element dekoracji wnętrza, który zazwyczaj służy domownikom przez kilka sezonów. Stąd decyzji o zakupie lepiej nie podejmować pochopnie, lecz rozważnie przemyśleć swój wybór. Jakie kryteria wziąć pod uwagę, przeglądając oferty sklepów internetowych czy odwiedzając salony sprzedaży stacjonarnej?
Zasłony gotowe kontra szyte na wymiar
Podstawowe pytanie, na jakie musisz sobie odpowiedzieć, to, czy poszukujesz zasłon gotowych, czy też decydujesz się zainwestować w tekstylia szyte na zamówienie. Wybierając tę drugą opcję, musisz liczyć się z nieco większym nakładem finansowym.
Z uwagi na koszt usług krawieckich domowe tekstylia szyte...
Kody rabatowe są niewątpliwie atrakcyjnym narzędziem do oszczędzania pieniędzy podczas zakupów online. Jednak pojawia się pytanie o etykę korzystania z tych kodów i czy zawsze jest to uczciwe. W tym artykule przyjrzymy się aspektowi etycznemu korzystania z kodów rabatowych i omówimy, kiedy jest to odpowiednie, a kiedy może budzić wątpliwości.
Na pierwszy rzut oka korzystanie z kodów rabatowych wydaje się być czysto korzystne i ekonomiczne. Ostatecznie oszczędzamy pieniądze, a kto nie chciałby tego zrobić? Jednak etyka zakupów online może rodzić pewne pytania. Czy jest to uczciwe wobec sklepów, które oferują te kody? Czy korzystanie z kodów...
Te okazje na Aliexpress to inny świat xD #aliexpress #zakupy

Zaloguj się aby komentować
Już któryś raz mi się to zdarza. Dlaczego paczka od razu wraca do nadawcy? To jakieś wały robią majfrendy, czy o co chodzi? #aliexpress #pytanie #zakupy

Zaloguj się aby komentować
Szukam sobie Galaxy S22 na allegro, znalazłem w sumie nowy, nieużywany z lombardu, ale Orange mówi, że:
Dzień Dobry,
poprzez formularz internetowy na stronie www.orange.pl/zobacz/weryfikacja-imei otrzymaliśmy prośbę o sprawdzenie urządzenia o numerze 350361085276717
Wyjaśniamy, że jest ono własnością Orange, a jego użytkownik nie ma prawa go sprzedać.
Urządzenie nie posiada blokady IMEI.
lepiej nie brać? #pytanie #allegro #zakupy #galaxys22 #samsung

Zaloguj się aby komentować
Macie jakiś godny polecenia bidon? Byleby był wytrzymały bo dzisiaj taki plastikowy spadł mi i pęknął na górze i nie zamyka się. Pojemność to min. 700ml. Jutro raczej się przejde do martesa w galerii, ale uznałem, że też zapytam #sport #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Mamy tu jakiegoś specjalistę od AGD?
Poluję na jakąś suszarkę do ubrań i wpadłem na taką stronkę z recenzjami:
https://www.agdmaniak.pl/70514/suszarka-do-ubran-top-10/
chodzi mi dokładnie o model suszarki
Hisense MHD830
Cena regularne we wszystkich sklepach to ~2600zł a w Media Expert jest promka na 2000zł.
Na stronce z recenzjami polecają ale parametry techniczne, rodzaje silników itd. nic mi nie mówią bo się na tym nie znam
Teraz pytanie czy warto.
Chyba, że ma ktoś jakiś inny model godny polecenia budżet to około 2,5-3k.
#agd
#zakupy
#suszarka
#pytanie
#pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
#biedronka nową cole intense zero wrzuciła. No smakiem jak dawna szkolna kola z woreczków
#cocacola

Zaloguj się aby komentować
Dawno nie robiłem zakupów na #banggood Oplaca się teraz tam brać to ubezpieczenie paczki czy olać? Zamówienie w granicach 400 zł. Za czasów kiedy kupowałem nigdy się tego nie brało, ale może się coś zmieniło ¯\(ツ)/¯
#zakupyzchin #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie
Zaloguj się aby komentować