
Społeczność
Wybierz Społeczność
Wybierz społeczność aby wybrać społeczność

Społeczność
Wybierz społeczność aby wybrać społeczność
Zaloguj się aby komentować
Zguba oddana właścicielowi
#gownowpis #warszawa
Zaloguj się aby komentować
To jest napad, dawać pioruny!
#zyciewbetonie #beton #teselacja #geometria #nieboperfekcjonistow

Zaloguj się aby komentować
Gdybym ominął spłukiwanie na myjni to bym zdążył do domu xD
Dobrze, niech pada. Chociaż mogłoby częściej, a spokojniej
#myjnia #pogoda #ulewa #warszawa

Zaloguj się aby komentować
Ależ oni się mnożą.
A to na pewno nie wszyscy,bo @Taxidriver przyrósł d⁎⁎ą do auta, koci domek gabi ma swoją załogę, maszynista pociągu siedzi u siebie chyba, pewnie też kilku jest w miksie...
#lego

Zaloguj się aby komentować
-Tato możemy jechać na rajd offroad?
-Mamy offroad u siebie synu
#heheszki #offroad

Zaloguj się aby komentować
Może mi ktoś wytłumaczyć matematykę zachodzącą w procesach grupy #netia?
Miałem nadpłatę 50zł, wpłaciłem 90zł, fakturę wystaili na 130zł i według nich to daję niedopłatę 133zł xD
#matematyka #ciekawostki


@Felonious_Gru Z matematycznego punktu widzenia, nie ma znaczących ograniczeń jeśli chodzi o tworzenie specyficznych arytmetyk, w których operacje takie jak dodawanie i odejmowanie, będą wymagały odpowiedniej sekwencji by móc dać konkretny wynik.
Ale nie wgłębiając się w tę kwestię - prawdopodobnie mają zjebany system
Zaloguj się aby komentować
Przegiąłem, co?
2x pieczywo po 10zl i słodkie za 15zl.
Na zdjęciu brakuje jednej drożdżówki z jabłkiem (wielkości tej jagodzianki okrągłej) i jednej buły z makiem.
Cukiernia Olsza, 10/10, polecam.
Po degustacji stwierdzam, że w sobotę spokojnie jeszcze da radę
#toogoodtogo


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ej Maksi, widać po mnie?
#owcaspam #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Dobra bo mam godzinę na wyrobienie 80 za wpisy to wrzucam śmieszny obrazek
#humorobrazkowy #heheszki #hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować
Beeee, jestem owcom, beeeee
#owcaspam #heheszki

Zaloguj się aby komentować
@suseu miasta robisz, może pora na rzekę?
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
#test
Nauczyłem się robić naklejki xD

Zaloguj się aby komentować
Ale bym se pospał tak jeszcze z 8h
#dziendobry #wracajdolozka
Zaloguj się aby komentować
Z rzeczy oczywistych na najbliższe dni:
putler stwierdzi że to niedopuszczalne i zrobi odwet
Klasycznie cele wojskowe będą zbyt trudne więc przyjebie czym ma w cywili
Moje marzenie:
Ukraina przestanie się w tańcu pi⁎⁎⁎⁎lić i każdy taki rewanż przypieczetuje kolejnym atakiem aż się ruskim oczy otworzą
#wojna #rosja #ukraina
Ukraina przestanie się w tańcu pi⁎⁎⁎⁎lić i każdy taki rewanż przypieczetuje kolejnym atakiem aż się ruskim oczy otworza
Pisałem dzisiaj że w kontekście napierdalania orków w cele cywilne ani trochę mi nie szkoda moskiewskich bloków mieszkalnych, ale cały czas gdzieś z tyłu głowy krąży jak to będzie pijarowo odbierane. Bo nie chodzi o drugi policzek czy takie typowo polskie "zachowaliśmy honor ale wyjebali nas w d⁎⁎ę w kilku", ale orki zaczną krzyczeć, jeszcze się trumpinho w to zaangażuje i znowu wyjdzie na arenie międzynarodowej że to "ukraińscy faszyści źli".
Tak, wydaje mi się że w końcu używają dobrego lewara, tj. orki na samym dole drabiny biorą w d⁎⁎ę i w sumie chyba tędy droga, ale nie wiem - chyba wolałbym, jeśli brać pod uwagę straty w cywilach, żeby ukry zmietli cały ten sowiecki gnój z powierzchni ziemi w jedną chwilę, bo teraz będziemy mieli kolejne kampanie medialne o tym jakie to orki poszkodowane...
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Czy znacie coś takiego jak zupa śledziowa?
#ankieta #jedzzhejto #jedzenie
https://www.mojegotowanie.pl/przepis/zupa-sledziowa-lub-woda-sledziowa
Zaloguj się aby komentować
Ej, mordeczki, gdzie kupię w rozsądnej cenie dobry wegański ser na pizze?
Obiecałem dziecku a teraz trzeba kombinować...
#jedzzhejto #weganizm #wegetarianizm
Zaloguj się aby komentować