Lol, 45 za wpisy do 6:30, bez szans xD
Zapomniałem, że odpaliłem wyzwanie.
#owcaspam #hejtowyzwanie #dziendobry


Społeczność
Wybierz społeczność aby wybrać społeczność
Lol, 45 za wpisy do 6:30, bez szans xD
Zapomniałem, że odpaliłem wyzwanie.
#owcaspam #hejtowyzwanie #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Jaki koszt zabawogodziny uważacie za graniczny? To znaczy ile maksymalnie macie chęć zapłacić za godzinę rozrywki i czy ta kwota zależy od rodzaju aktywności?
#ankieta otwarta, odpowiedzi w komentarzach, proszę o podawanie waluty i kraju jeśli jest inny niż Polska.
#rozrywka
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe kto mi odda za niewykorzystany rogal i za zepsute wyzwanie
#hejto #afera
Zaloguj się aby komentować
Jestem pewny, że właśnie słyszałem za oknem strzały z pistoletu ಠ_ಠ
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Trochę się naszukałem
30.05.2026 – #diffle #diffleen #grywebowe
22 letters in 4 words
30.05.2026 – #diffle #diffleen
26 letters in 3 words 🟢 8 🟡 1 ⚪ 17 🔴 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/en?r=hkiYz0SZl5CNyETL1F3cuEmYtIXZk5CMucTMuEjL44CM1ETLrVWZzhSI
Zaloguj się aby komentować
Czy kupno #69 piorunów za wpisy jest legalne?
#hejtowyzwanie
Od razu mówię, że ewentualna zaplata możliwa będzie jutro rano
Zaloguj się aby komentować
19h na nogach, mam dość
#starosc #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Głowa pełna. Trzeba nie robić przez sen.
28.05.2026 –
49 liter w 7 słowach
Zaloguj się aby komentować
Głowa pusta
28.05.2026 – #diffle #diffleen #grywebowe
58 letters in 10 words
28.05.2026 – #diffle #diffleen
20 letters in 2 words 🟢 10 🟡 1 ⚪ 9 🔴 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/en?r=hkiZyETLkVmcugTOtA3bj5CMukjLx4CMx4CO0ETLkFWZoRWZyhSI
Zaloguj się aby komentować
KEBSON Z TUGUDTUGO XD
32 zamiast niby 64zł. Maly kebab i pinsa.
2/10 nie powtórzę.
#toogoodtogo



Zaloguj się aby komentować
#toogoodtogo i kolejny raz Olsza za 10zł
To będzie zdecydowanie moja ulubiona firma z TGTG. Paczka za 10zł starcza na 3-4 dni, a i tak część idzie w suszenie albo rozdawnictwo.

Zaloguj się aby komentować
#toogoodtogo wiedziony doświadczeniem z cukiernią Olsza wziąłem jedną paczkę za 10zł. Teraz to już przegieli xD

Zaloguj się aby komentować
#toogoodtogo ten wiecheć niby 75zł normalnie kosztuje xD
37.50 zapłacone. Znam lepsze kwiaciarnie z TGTG, tylko tam z kolei humorzasta pracownica i skraca sobie godziny odbioru już po zakupieniu paczki.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedy wreszcie zrobicie z tym porządek? Znowu mnie wylogowało
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Widzieli w pełni elektryczne Ferrari?
Ja nie kupię.
Bo po co mi kolejne
#ferrari #motoryzacja #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#dziennazmiana #heheszki
@TyGrySSek

Zaloguj się aby komentować