Łatwo nie było
08.06.2026 –
36 letras en 6 palabras

Społeczność
Wybierz społeczność aby wybrać społeczność
Łatwo nie było
08.06.2026 –
36 letras en 6 palabras
Zaloguj się aby komentować
#kolej #heheszki A tak moi drodzy kończy się palenie gumy na kolei
https://forums.simviation.com/phpBB3/viewtopic.php?f=25&t=76502

Zaloguj się aby komentować
Masakra. Myślałem, że nie wykombinuję. 08.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
43 Buchstaben im 6 Wörtern 🟢 20 🟡 5 ⚪ 18 🔴 0
Zaloguj się aby komentować
07.06.2026 –
67 lettres en 17 mots
Zaloguj się aby komentować
Dziwny ten diffle niemiecki. Byłoby w 4 próbach, ale dwa słowa, które mimo że istnieją, nie przeszły (brak w słowniku).
07.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
26 Buchstaben im 2 Wörtern 🟢 14 🟡 2 ⚪ 10 🔴 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/de?r=hkyYz0SYoNmL0ImMtEWak5CMuATMuIjL0EjL4UTMtg2YzlGdvFGajhSI
Zaloguj się aby komentować
06.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
27 Buchstaben im 3 Wörtern 🟢 11 🟡 2 ⚪ 14 🔴 0
Zaloguj się aby komentować
Microslop odkrywa koło na nowo (na razie takie zaawansowane fukcje tylko dla Insiderów)
#windows #windows11

Zaloguj się aby komentować
Zastanawiało mnie, jak on uległ takiemu poważnemu wypadkowi.
Jeszcze bardziej mnie zastanowiło, jak po godzinie zniknęła cala sekcja z komentarzami. To skłoniło mnie do poszukiwań.
Jeśli chłopak z tego wyjdzie to zostanie kolejnym bohaterem na modłę Jasia Meli...
Ciekawe, ile kosztuje taka reklama w gazecie
#wypadek #glupota

Zaloguj się aby komentować
05.06.2026 –
30 lettres en 6 mots
Zaloguj się aby komentować
05.06.2026 –
34 Buchstaben im 6 Wörtern
Zaloguj się aby komentować
05.06.2026 –
37 lettere in 7 parole
Zaloguj się aby komentować
No i zdech ten durny farelek po mniej niż pół roku używania
#airfryer
Pytanie do ludzi, którzy to mają: też się wam podnosi temperatura w kuchni jak używacie?
Zaloguj się aby komentować
No tak, c⁎⁎j mi w d⁎⁎ę.
Wiedziałem, że w kinie zdzierają na popcornie więc wziąłem najmniejszy możliwy byle zaspokoić narzekanie młodego.
2.3 litra (jakieś 40g ziarna) kosztowało mnie 31.90zł
Mlody, marudzący od samego rana, że chce popcorn, zjadł JEDNO ziarenko.
Już nawet moja żona popiera moje zabieranie plecaka do kina (w sumie to ja to wytrzymam te 2h bez opychania się, ale dla mojej żony to nieodłączna część rozrywki - a ja zawsze dojadalem bo szkoda zmarnować xD)
#zalesie #scam #kino

Zaloguj się aby komentować
Uwaga, mogą być problemy z dostępnością moderacji w weekend
#owcaspam

Zaloguj się aby komentować
Niektórzy mi mówią
Ej ty, Felek, weź no se posłuchaj czegoś innego niż w kółko ten Niezwyciężony, ile można?
I wiecie co? Namówili mnie.
Drugi raz słucham "The Invincible by Stanislał Lem"
Niesamowita historia, polecam każdemu.
#niezwyciezony #lem #audiobook #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
No to poprawili xD
Znowu pojawiają się powiadomienia widmo, a tak wolno 6 rano dawno nie było.
Strach pomyśleć co będzie jak 10 osob na raz zacznie przeglądać
#hejto
Zaloguj się aby komentować
#dobranoc #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Ej a znacie legendę o białym serze?
#hejto #heheszki

Zaloguj się aby komentować
A co to jest za guwno? Ja chce moje rogale
#hejto #afera

Zaloguj się aby komentować
Lol, 45 za wpisy do 6:30, bez szans xD
Zapomniałem, że odpaliłem wyzwanie.
#owcaspam #hejtowyzwanie #dziendobry

Zaloguj się aby komentować