15.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
26 Buchstaben im 2 Wörtern 🟢 12 🟡 3 ⚪ 11 🔴 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/de?r=hkSM30ybldmL0ImMtEWak5CMuETMuMjLyEjL2YTMtUWayRXZt9WZnhSI

Społeczność
Wybierz społeczność aby wybrać społeczność
15.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
26 Buchstaben im 2 Wörtern 🟢 12 🟡 3 ⚪ 11 🔴 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/de?r=hkSM30ybldmL0ImMtEWak5CMuETMuMjLyEjL2YTMtUWayRXZt9WZnhSI
@Seppuku 15.06.2026 –
22 Buchstaben im 2 Wörtern
https://deykun.github.io/diffle-lang/de?r=hkSM30ybldmLzUmZ20CajNnLw4iNuIjL0EjL2YTMtUWayRXZt9WZnhSI
Zaloguj się aby komentować
Nie ma fajny dla chłopca, wzium arfajer i znik
#gownowpis #znikajacyuzytkownicy

Zaloguj się aby komentować
Ktoś tu się wreszcie pogodził, że z takimi zakolami nie ma sensu robić #comiesiecznybarber
Zaloguj się aby komentować
Oj dawno nie używałem niemieckiego. Nie pamiętam, abym pamiętał te słowo.
14.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
33 Buchstaben im 4 Wörtern 🟢 14 🟡 4 ⚪ 15 🔴 0
Zaloguj się aby komentować
Ale trafiłem bagno
#polityka @maximilianan





Zaloguj się aby komentować
Kto rano wstaje temu somsiad daje.
Znalazłem na ulicy DWIE DYCHY
#dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj akurat niemiecki najszybciej mi poszedł
13.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
25 Buchstaben im 2 Wörtern 🟢 12 🟡 3 ⚪ 10 🔴 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/de?r=hkCOjFTLz5WYuQjYy0SYpRmLw4CMx4yMuITMuQjNx0yZhxGajNnbhhSI
Zaloguj się aby komentować
Zużył mi się wyłącznik w pilocie, a mieszanka jakaś takaś paskudna, że klej CA nie trzymał gumki ukradzionej z innego guzika.
Miałem na chama przylutować mikroswitcha i wyciąć dziurę w gumie, ale natknąłem się na pilota od nawilżacza i powstało rozwiązanie idealne xD
W gratisie guzik zyskał przyjemny klik.
#elektronika #diy
Planeta uratowana od kolejnego elektrośmiecia, a ja 80zl do przodu, bo nie kupuję kolejnego pilota.

Zaloguj się aby komentować
Nadal się zastanawiacie, czemu ludzie nie wyłamują rogatek?
Wyłamanie rogatki: 3500zł + 15pkt
Kolizja z pociągiem: 3000zł + 10pkt
XD
https://piasecznonews.pl/pl/755_tarczyn/113615_o-krok-od-tragedii-na-przejezdzie-kolejowym.html
#kolej #wypadki
https://autoblog.spidersweb.pl/wysokosc-mandatu-za-wylamanie-rogatki



Zaloguj się aby komentować
Facebook nie działa, Messenger nie dziala, trzebaby się wziąć za robotę
#pracbaza #facebook
Zaloguj się aby komentować
Ło matko 12.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
48 Buchstaben im 7 Wörtern 🟢 27 🟡 9 ⚪ 12 🔴 0
Zaloguj się aby komentować
11.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
27 Buchstaben im 3 Wörtern 🟢 11 🟡 3 ⚪ 13 🔴 0
Zaloguj się aby komentować
Mam wrażenie, że niektórzy nie do końca zrozumieli mój poranny wpis. Nie chodziło mi o pochwalanie wjazdu na przejazd, jak niektórzy sugerowali (lol), tylko o sposób przekazywania informacji przez media.
Miałem teraz chwilkę to pogrzebałem w necie i znalazłem dokładnie taki artykuł, jak bym chciał, żeby wyglądał każdy.
Sam artykuł za paywallem, ale większość i tak czyta tylko nagłówki, a w tym (i porannym) artykule właśnie o nagłówek mi chodziło
#kolej

@Felonious_Gru
kto-placi-za-wylamana-rogatke
kurde... wiem że siedząc wygodnie to się łatwo mówi, ale zawsze mnie to zastanawiało czy ci wszyscy ludzie nie wiem- wyceniają swoje życie na mniej niż ten j⁎⁎⁎ny szlaban czy nagle się w nich jakaś miłość do tego kawałka blachy rodzi czy się boją konsekwencji? Przecież to instynkt przetrwania powinien wbić na pełnej k⁎⁎⁎ie i nawet jakby jakimś c⁎⁎⁎em wyłamanie tej rogatki było nielegalne to powinni na nic nie patrzeć, tylko wy⁎⁎⁎ać ten szlaban z trzaskiem, byleby tylko uciekać z torowiska. Tak, wiem, nie w tym konkretnym przypadku, ale jak widzę czasem filmiki z przejazdów, to niektórzy to są tacy debile że wnet by sobie na tym przejeździe rondo urządzili, byleby tylko nie ruszyć tych szlabanów... ლ(ಠ_ಠ ლ)
Zaloguj się aby komentować
Nie znałem albo już zapomniałem. 10.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
34 Buchstaben im 4 Wörtern 🟢 19 🟡 1 ⚪ 14 🔴 0
Zaloguj się aby komentować
Gdybyście się zastanawiali, dlaczego ludzie wolą stać na torach niż wyłamać rogatki. Nadawca publiczny...
#kolej

Nikt nie zrozumiał. Tu nie chodzi o to, że wybierasz rozjechanie przez pociąg albo wyłamanie rogatki.
Większość ludzi boi się wyłamania rogatki (jak widać słusznie bo dla 90% ludzi wyjąc z portfela 3000zł to to samo co wejść pod ten pociąg) więc próbują się przytulić się do rogatki aby uniknąć zniszczenia rogatki i śmierci od pociągu.
Powinni dostać taką karę za ten post, że by się posrali i dobrze zastanowili następnym razem. Przecież pisanie takich bzdur może naprawdę komuś namieszać w głowie co wystarczy, żeby się zawahał przed wyłamaniem rogatek. A takiej sytuacji nawet sekunda może zaważyć na tym czy wrócisz tym samym samochodem, czy cię wywiozą. Krótko mówiąc igrają z ludzkim życiem, byle kliki się zgadzały. Ale wszyscy wiemy że nawet sprostowania nikt im nie nakaże napisać.
Zaloguj się aby komentować
Dam ci 100 plastrów żebyś się odpierdolił
#chlopakizbarakow #owcomeme #owcaspam #moderacja

Zaloguj się aby komentować
I w polskim i w niemieckim trzeba bylo od razu układać z tych liter, co zostały, a nie sprawdzać przy okazji inne litery 09.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
29 Buchstaben im 3 Wörtern 🟢 12 🟡 3 ⚪ 14 🔴 0
Zaloguj się aby komentować
Za każdym razem jak pomyślę, że za dzieciaka odpuściłem bycie dziennikarzem bo się bałem, że nie będę rzetelny, to mam ciary na plecach xd
#tvn #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Ahoj
08.06.2026 –
44 písmen v 10 slovech
Zaloguj się aby komentować