#remontujzhejto trochę się cykam bez osłony:(


Społeczność
Remontuj z Hejto!
#remontujzhejto trochę się cykam bez osłony:(

Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto zrobiłem dziurę w kiblu:x
Niestety dziś nie skończę bo sąsiadka starsza pani ma już dosyc:x

Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto przyszli do mnie koledzy z wiertłami udarowymi i borujemy dziury w ścianie:x

Zaloguj się aby komentować
Oficjalnie zostałem Majstrem:) taki sprzęt mi żona podarowała


Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto nie oszczędzajcie na panelach i nie dawajcie używanych paneli bo się napsioczycie więcej niż to warte ;(

Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto a po co jest te niebieskie ustrojstwo w panelach? To się wyjmuje? Bo wyjąłem:x

@szukajek Ale to sprzedali Ci panele bez etykiety, w wersji OEM czy jak? Poznaje ze to panele KronoSwiss i jest tam jak wol napisane ze to polaczenie nazywa sie express click - ogolnie mowi sie ze jest to panel 'szybkiego montazu". Cel jest taki, żebyś się nie pi⁎⁎⁎⁎lił przy montażu z rozjeżdżającymi się panelami po długości. Jak zapniesz taki panel to trzyma nie tylko po dlugiej ale tez po krotkiej krawedzi, co ulatwia montaz. Nie ukladasz calego spietego rzedu, tylko masz mozliwosc wpinania kazdego panel oddzielnie.
Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto kurde ja już nie wiem , panele to się układa do okna tym długo m bokiem czy krótkim?:(

Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto no i panele położone, pora na kawusie i Simsy

Zaloguj się aby komentować
Z uwagi na pracę akcja #remont dzieję się teraz w weekendy. Z samego rana chciałem odebrać szafę i ją dziś złożyć. Dobrze że przed wyjazdem sprawdziłem godziny otwarcia bo ikea będzie otwarta dopiero od 9:00.
Teraz więc czekam jak na obrazku poniżej.
#remontujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Szukam szafy przesuwnej. Te wszystkie tanie mają bardzo złe opinie. Macie do polecenia jakieś konkretne firmy albo producentów ze zrównoważoną ceną i jakością? Widzę w komentarzach że zmorą jest też wysyłka złych części przez co ludzie tygodniami nie mogą złożyć szafy bo brakuje np. 1 elementu.
Ciekawy komentarz który trafiłem dla zasięgu.
#remontujzhejto #meble

Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto #pogotowiebudowlane #remont #mieszkanie jest problem :( łuszy się po nałożeniu tynku na sufit ( był gruntowany ) teraz tak zalepiać świeżym tynkiem czy poczekać aż się tłuszczu zadrapać, zagruntować, nałożyć nowy?:x ps tak naprawdę to nie tynk tylko klej gipsowy:) ale zawsze na nim robię i się nie łuszczyła. Może temperatura, za szybko wysycha?





Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto jaka jest najcięższa najbardziej męcząca i brudna robota przy remontach? Zdzieranie kuźwa tapet wodoodpornych pokrytych warstwami farby !!! :( Przy tym kucie ścian czy tynkowanie to przyjemność:)


Zaloguj się aby komentować
Mam grunt Cekol rok po terminie ważności. Myślicie że powinien być git? W internecie wyczytałem że dopóki nie śmierdzi to powinien być git, a pachnie normalnie gruntem.
#remontujzhejto #remont
Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto dopiero dziś zmierzyłem 4,50 na 4 metra:o a to najmniejszy z 4:o jest 14 15 zobaczymy o której skończę gruntowac:x

Zaloguj się aby komentować
#majowka #remontujzhejto no to jadę na majówkę:D

Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto jak skonstruowane są kominy?:d bo ja właśnie czyscze swój nowy komin i pod warstwą popiołu znalazłem młotek na sznurze i kamień szlifierski,ktoś tym chyba czyścił od dachu wrzucając to do komina:x tylko że jak to wyciągnąłem to reszta sadzy poleciała gdzieś na dół:D


Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto #nowydomszukajka kurcze odnośnie tej podłogi to mi żona krzyżuje plany bo odkryłem że pod nią jest z 10cm niczego i dopiero potem chyba sufit sąsiada z dołu.
A żona się obawia że jak tam nic nie ma to się może zawalić i mówi że nie będziemy ściągać tego OSB:/ bo też zimno może iść od spodu. Faktycznie jest tam dziura ale czy serio mogą się takie deski 100letnie połamać i może aż tak ciepło uciekać:/

Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto #nowydomszukajka kurde czym wyjmować takie wbite na płasko gwoździe w płytę pilśniowa na tej starej podłodze położyli jakieś płyty z sklejki i podbijane to jest gwoździami próbuje dłubać dookoła gwoździa i kombinerkami ciągnę ale 5minut na jeden gwóźdź schodzi



Zaloguj się aby komentować
#remontujzhejto #nowydomszukajka dokopałem się do podłogi z 1920:)

@DzejZi jutro. Już jadę do domu spać:p będę kopał pod panelami łącznie już znalazłem 2zl 79gr kto wie co może być pod stuletnią podłoga:D no i zrobiłem dil życia miałem wycinać rury i kaloryfery, pięć stary wynosić itp.
a dałem na olx ogłoszenie ogłoszenie że mam złom za darmo do oddania, w 15minut 3 chłopa dzwoniło . Przyjechał pierwszy z ekipą w pół godziny wszystko pocieli zabrali i jeszcze podziękowali:D

Zaloguj się aby komentować
Tydzień urlopu jest, korzenie mam polskie więc zaczynamy remoncik.
#remontujzhejto

Zaloguj się aby komentować