Deus Vult!
nie ma przypadków, są tylko znaki
- słuchaj, wyjmij zamrażalnika ten boczek który sobie kupiłem w czwartek, żeby był rozmrożony jak wrócę
#niebo #chmury #znaki #znakinaniebieiziemi #boczek #oporniktojednakjestpojebany




Społeczność
Deus Vult!
nie ma przypadków, są tylko znaki
- słuchaj, wyjmij zamrażalnika ten boczek który sobie kupiłem w czwartek, żeby był rozmrożony jak wrócę
#niebo #chmury #znaki #znakinaniebieiziemi #boczek #oporniktojednakjestpojebany



Zaloguj się aby komentować
lubię cmentarz w #zyrardow, ma klimat.
#jesien #fotografia #przyroda #drzewa #cmentarz





Zaloguj się aby komentować
#liscieboners
#jesien #fotografia #przyroda #opornikcontent






Zaloguj się aby komentować
jakie śmieszne drzewko, częściowo jeszcze zielone a częściowo już żółte
jak można nie lubić jesieni, nie rozumiem
#przyroda #jesien #drzewa #opornikcontent


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ponoć wszystkie grzyby są jadalne, ale niektóre tylko raz...
#przyroda #grzyby #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Blisko 430 raków błotnych wróciło do Puszczy Kozienickiej – to kolejny etap projektu restytucji rodzimych gatunków raków, realizowanego przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawskiego we współpracy z leśnikami i instytucjami ochrony przyrody. [...]
Przedsięwzięcie koordynował dr Witold...

Na trzy palce - o tyle Kargul zaorał miedzę oddzielającą jego pole od Pawlaka. I te trzy palce okazały się warte długoletniego sporu sąsiedzkiego w "Samych swoich".
Miedza była kiedyś niezwykle ważna dla rolników, ale jeszcze ważniejsza dla zwierząt. Teraz zniknęła i mamy...

Śródlądowa delta Nidy, którą jeszcze dekadę temu uznawano za zdegradowaną przyrodniczo, dziś znów tętni życiem. Na obszarze 400 ha odtworzono naturalne warunki wodne i siedliska. Po dekadach wracają tu rzadkie gatunki, w tym żółwie błotne. Przyrodnicy mówią o przykładzie udanej...
Ależ to była walka, niestety musiałem im przerwać bo toczyły ją na aucie a musiałem ruszać.
#przyroda #owady

Zaloguj się aby komentować
Ledwo wysiądziesz w #otwock i od razu spotkanie z kulturą.
To chyba ostatnie taptanie w tym roku.
Spotkaliśmy też kotka podobnego do mojego. Drugi raz w życiu spotykam kota o takim namaszczeniu.
#swider #rzeki #lato #dzik






Zaloguj się aby komentować
Te, Zwiniucha, za robotje się weź, nie ma opierdzielania!
#gady #jaszczurki #zwinka #zwierzaczki #przyroda


Zaloguj się aby komentować
Ostatnio na spacerze z córką spotkaliśmy sporo motyli, a ja poza najbardziej charakterystycznymi wielu nie pamiętam.. Znalazłem spoko tablice z motylami polski, więc się z wami podzielę
#przyroda #owady #motyle #natura #ciekawostki #zuchpostuje




Zaloguj się aby komentować
No bezczel, w biały dzień, a ślimaków masa.
A koty nic, chyba muszę je przegłodzić.
#jez #chlopakizdzialeczek #dziwnypiesek #opornikcontent




Zaloguj się aby komentować
Kolejny helikopter składa jajeczka, a ja znajduję kolejne wylinki.
Ciekawe że wszystkie wychodzą przeobrazić się w to samo miejsce. Jedna tylko przeobraziła się na filarze werandy.
#owady #dzialka #wazki#przyroda




Zaloguj się aby komentować
Akurat ciepły, letni deszcz pada, i mi się przypomniało:
https://artkostm.github.io/vilify/
https://www.youtube.com/watch?v=IUOGUJEUQi8
Kiedyś była stronka, gdzie można było regulować głośność dźwięku muzyki i deszczu, fajne to było.
#deszcz #relaks #depresja #portal #portal2 #chellintherain #muzyka #gry #chell #lato

Zaloguj się aby komentować
Dziś dobry bugemon znaleziony
Orgyia hehe antiqua
znamionówka tarniówka
Z rodziny MROCZNICOWATYCH
**#owady #bugemon #przyroda #zwierzaczki **

Zaloguj się aby komentować