
Społeczność
#muzyka
Posty związane z kategorią muzyka. Wszystkie gatunki

Społeczność
Posty związane z kategorią muzyka. Wszystkie gatunki
Zaloguj się aby komentować
#avrillavigne @ErwinoRommelo
A tej chudej miałem plakat, musiałem pojechać 10km żeby kupić bravogirls bez przypału xD

Zaloguj się aby komentować
#jarocin #punkrock Jestem na festiwalu w Jarocinie. Koncert Dezertera, odtworzenie tego sprzed 40 lat. Nigdy tego zespołu nie słuchałem, nie znam. Dezerter rozwalił dziś system. Zaskakujące, jak teksty pisane ponad czterdzieści lat temu przez dwudziestolatków są dziś aktualne. Czasy się zmieniły, ale prawie nic się nie zmieniło...
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Ale mi dzisiaj Łydka Grubasa zaimponiła.
\
_Chłop obrzygał schodek, bo dzwoniła kaja godek. _
_Kaja, Kaja jesteś zerem, idź całować się z Hitlerem. _
A tu urywek o zusie... 😛\
#muzyka #lydkagrubasa
Zaloguj się aby komentować
Jakiś komcert #metallica dzisiaj?
Masa czarnuchów w pociągu.
#rock #warszawa #heavymetal #koncert

Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/EDnIEWyVIlE?si=ViSgMckiukFPyisV
RATATATATA MY BODY IS A WEAPON
#muzyka #muzykaelektroniczna #metal #babymetal #electriccallboy
Zaloguj się aby komentować
KAZIK I KWARTET PROFORMA - 23 Minuty [OFFICIAL VIDEO]
#muzyka #kazik #kazikstaszewski #kwartetproforma
Zaloguj się aby komentować
Chyba nigdy nie odpaliłem filmiku nagranego podczas koncertu. Rozjebane dynie w Gliwicach. #muzyka #koncert

Zaloguj się aby komentować
Proszę Państwa, przedstawiam Państwu Headache i jego płytę. Przyjemna muzyka i teksty mówione, polecam te teksty. Mam ciarki, gdy tego słucham. Jak je określić? Nie do końca umiem. Płyta to w sumie całość, opowieść. Pewien strumień myśli odnośnie życia kogoś, może autora i odnośnie życia ludzkiego ogólnie i odnośnie tego świata. Zachowane jest to w kontemplacyjnym klimacie, nie jest to smalltalk. Daje link do pierwszej piosenki z płyty.
https://youtu.be/IYRmjFUm0f0?si=a9f_Z2ZzYtjUzyWy
#muzyka
Zaloguj się aby komentować
Carbon carbon i po carbonie, ciężko sie wraca do pracy po dwoch dniach festiwalowania.. Royksopp trochę zawiódł bo set był bardzo ostry, gusgus świetny ale najlepiej bawiliśmy się na zero-t & medic mc. Największa niespodzianka festiwalu to zespół Jeszcze
#muzyka #muzykaelektroniczna #carbon




Zaloguj się aby komentować
Beliver Imagine Dragons
W niezwykłej, brawurowej, odważnej aranżacji, która nie pozostawia najmniejszych złudzeń, co do maestrii i wirtuozerii odtwórcy.
Czopki z głów. Radujmy się siostry i bracia. Taka perła zdarza się raz na sto lat.
https://www.youtube.com/watch?v=-OvUcV2UVxM
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Kiedy nakłamiesz babci, że tego się teraz słucha podczas komunii pirwszej.
Ghost -He Is
https://www.youtube.com/watch?v=7hMaHDTw-pI
#muzyka
@NiewielkiKonikPolny proszę uprzejmie, prawdziwie ksześcijańska muzyka: https://www.youtube.com/watch?v=NIqH6rrmqh0
Zaloguj się aby komentować
Chłopaki nic nie wiedziały, doszliśmy do Stadionu Olimpijskiego i wtedy pokazałem im koszulki i bilety 😎
#rammstein

Zaloguj się aby komentować
Jeśli dobrze się domyślam, to tak jak kiedyś na IRC były "pokoje" tak tutaj są "społeczności".
Zauważyłem, że są siostry i bracia słuchający muzyki oraz nią się dzielący.
A gdyby tak idąc za ciosem sukcesu "na sonety" i kawiarni "za firewallem" zrobić cykliczne spotkania muzyczne?
Na ten przykład w piątki (może być każdy inny dzień, byłe regularnie) otwieramy pokój tematyczny, pokój muzyczny (nazwa do ustalenia, koncepcja do dopracowania). W tym pokoju obowiązuje temat przewodni na dany dzień np. rock, hip-hop, poezja śpiewana, nostalgia, pierwsza książka, noc nad jeziorem etc. ustalony uprzednio.
W komentach wrzucamy swoje propozycje muzyczne związane z tematem przewodnim na dany dzień, z mile widzianym komentarzem dlaczego pasuje.
Co wy na to?
P.S.
Rzucam pomysł do dyskusji, nie gotowy przepis.
Zaloguj się aby komentować
Skoro walimy klasykami, to się dokładam.
Trzyha - Na Ten Sam Temat.
Zwrotka Tede to mistrzostwo i z jej względu to wrzucam.
#muzyka #hiphop #polskihiphop
Zaloguj się aby komentować
#spotify podniosło ceny więc zdecydowałem spróbować migracji do #tidal - pakiet rodzinny HiFi jest w tej chwili 2pln tańszy niż spoti i oferuje lepszą jakość dźwięku. Z ponad 6000 utworów nie znalazło ok 40 więc ta część poszła dobrze (nie biorąc pod uwagę faktu iż musiałem założyć konto na jakieś stronie żeby je przenieść co dodatkowo kosztowało jakieś 5USD).
Jakość dźwięku, apka na android, android auto - wszystko działa b dobrze i czuć różnicę. Ale.. apka na LG tv to totalna porażka, ciężko się do czegokolwiek dokopać poza narzucanymi playlistami, nie można sobie w trakcie zrobić losowo np. wszystkich polubionych utworów.. nie można sterować tv z telefonu a sama aplikacja jest wolna, czasem też przestaje grać po zakończeniu jakiegoś utwóru i trzeba kliknąć dalej..
Chyba wrócę do spoti mimo że strasznienie wkurza że obiecują HiFi od lat a ceny podnoszą o tak.
Może coś robię źle, jaki jest wasz faworyt?


Zaloguj się aby komentować
Ai pozamiatało, mamy przejebane 🥲
Twórca: https://wykop.pl/ludzie/kinasato
#przegryw #muzyka #piosenkanadzis #heheszki #ai
@figa-rybka https://youtu.be/rGiXtM46mVY naruto XD w sumie padlem XD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #muzykaelektroniczna
Zaloguj się aby komentować