
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
Kraków, stara pętla tramwajowa Salwator (27.06.2004)
NGT6 #2002 (obecny numer RP602) linia 6
N #20 linia 2
Za: https://www.facebook.com/groups/124907828187769
#krakow #tramwaje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#krakow
W sumie to 192 niedociągnięte do Lotniska słabo. Pewnie dla mieszkańców Olszanica Bory żeby się nie jebali z turystami we wszystkich autobusach.

Zaloguj się aby komentować

W nocy z 11 na 12 kwietnia nieznani sprawcy wysadzili bankomat Euronet znajdujący się w pasażu handlowym na os. Na Kozłówce (dzielnica Bieżanów-Prokocim). Pieniędzy nie zdołano ukraść. Prowadzone jest dochodzenie.
-----
O sprawie dowiedziałem się od babci, która mieszka na tym osiedlu. Mówiła, że...
Najnowszy flipper wyjęty ze skrzynki, Karolina i Ernest szukają mieszkania. Być może jest do młode małżeństwo, albo ludzie bez umiejętności posługiwania się komputerem w 2024 roku, dlatego napisane odręcznie? #mieszkanie #natropachflipperow #krakow

Zaloguj się aby komentować
Nie będzie nocnej parady smoków (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
Najlepsza impreza plenerowa krakowa. (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻ (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻ (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
https://krknews.pl/po-23-latach-smoki-znikaja-z-zakola-wisly-pod-wawelem/
#krakow
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś z szanownych hejterów korzystał z jakiejś poczty kwiatowej w #krakow? #kwiaty
Zaloguj się aby komentować
Szykuje się za 2-3 lata nowa ulica na Ruczaju:
Oto 8 Pułku Ułanów
#krakow #ruczaj


Zaloguj się aby komentować
Gdzie w Krakowie wytoczą mi stalową śrubę na podstawie innej śruby? Czy możecie polecić jakieś miejsce? #krakow #majsterkowanie
Zaloguj się aby komentować
Te wszystkie biurowce przy Bora Komorowskiego stoją puste #krakow #pradnikczerwony #korposwiat




Siedzę w nieruchomościach komercyjnych, ale nie takich A, B klasowych, gdzie czynsz jest w euro, tylko stare budynki z lat 50. / 70. Sam przeżyłem szok jak dowiedziałem się, że lease managerowi bardziej opłaca się mieć pusty budynek, niż wynająć choćby 1 euro poniżej czynszu założonego w budżecie, bo on w excelu będzie miał stratę.
Trochę sam już przestałem się szarpać o każdego najemcę. Inna sprawa, że budynek niemieszkalny generuje niesamowite koszty - sam podatek od nieruchomości budynkowej to prawie 25 zł/m² PU. Do tego grunt w użytkowaniu wieczystym, co oznacza w praktyce, że za grunt płacisz dwa podatki - stawkę ustaloną przez gminę za metr + 3% od wartości nieruchomości
Zaloguj się aby komentować
Jeśli kiedyś wrócę do nocek na taryfie to będę puszczał Trójkę pod księżycem młodego Beksińskiego.
#taxi #krakow #muzyka #beksinski #rozkminy #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
#osiedlowykonfident #krakow #nowahuta #czyzyny @DerMirker
Synek, mam zadanie bojowe dla Ciebie ;)
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Może w tym roku kogoś wywiało na #hackyeah w #krakow?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uwaga bo #strazmiejska próbuje sobie poprawić statystyki, przez ten przejazd trzeba prowadzić rower.
#rower #krakow

Uwaga bo #strazmiejska próbuje sobie poprawić statystyki, przez ten przejazd trzeba prowadzić rower.
@Kelt I bardzo k⁎⁎wa dobrze. Dokładnie w tym miejscu jeden kretyn we mnie wjechał, a sytuacji tam widziałem chyba kilkanaście, w tym raz z karetką (mieszkałem większość życia na Dąbiu). Generalnie nie mam nic przeciwko rowerom jadącym na chodniku, ale w tym miejscu trzeba mieć IQ pantofelka aby zapierdalać na rowerze.
Dla nieznających Krakowa/miejsca - tam jest po drugiej stronie górka, potem tunel bez swiatła, potem wyjśćie z tunelu z zakrętem.
Zaloguj się aby komentować
Chcieliście drzew to macie. W doniczkach, pora na CSa
#krakow

@smierdakow Kraków ma wbrew pozorom sporo zieleni a cały rynek otoczony jest zielonymi plantami. Rynek zaś historycznie nigdy zielony nie był. Chyba tylko jakieś zjeby nieznające jego historii i mające jakieś leśne ciągoty chcą tam drzew. Natomiast inicjatywa z donicami całkiem spoko, miłe ożywienie ale w nieinwazyjny sposób a jak ktoś chce drzew to są 100m od rynku.
Zaloguj się aby komentować
Dwójką na liście PO w Krakowie jest Jagna Marczułajtis - Walczak XDDD
Czyli PO nie będzie mieć mojego głosu. Szkoda. #krakow #polityka #bekazpo
Zaloguj się aby komentować
Kopiec Kościuszki
Fot. Paweł Krzan / krakow4u.pl
#krakow #kopieckosciuszki #polska

Zaloguj się aby komentować
Nowa Huta, Kraków
#krakow #polska

Nowa Huta, Kraków Fot. 6 w Krakowie - Kraków i Małopolska
Nowa Huta, Kraków Fot. 6 w Krakowie

Zaloguj się aby komentować