. #hydepark #weekend #jezioro #fotografia #deafoto #podroze #lubuskie
Pozdrawiam Hejto ze wspaniałego jeziora Lubiąż.


Społeczność
. #hydepark #weekend #jezioro #fotografia #deafoto #podroze #lubuskie
Pozdrawiam Hejto ze wspaniałego jeziora Lubiąż.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ktoś z was próbował pozywać grupowo ze względu na art 144 KC tz nadmierne immersje hałasowe? Jakiś typek sobie wierci w godzinach porannych-południowych od wielu miesięcy (nawet nie potrafię zliczyć jak długo). Inni mieszkańcy też się na to skarżą i już była zwracana uwaga.
Czy prawo polskie coś w tym kontekście pomoże czy standardowo życie jest ustawione pod ekstrawertyków i cwaniaków, którzy będą się mścić?
Mam poczucie, że jak ktoś żyje w bloku na zdalnej lub wstaje później to nie da się żyć w Polsce.
Zamiast zrobić jeden porządny remont i powiadomić sąsiadów to takie utrudnianie życia bez szacunku do innych mieszkańców.
#osiedle #polska #chamstwo #mieszkanie
Jak tyle wierci to może narusza sciany konstrukcyjne? Wtedy możesz to zgłosić do spółdzielni i zażądać komisyjnego obejrzenia. W regulaminie na 100% jest zakaz ingerencji w ściany nośne, a i wprawie budowlanym coś się znajdzie.
A co do nagminnego hałasu to telefon na policję, art 51 i nie ma przeproś. Im was więcej zadzwoni tym lepiej.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować