
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#praca #transporttoniebajka Moim najważniejszym krokiem w busiarskim biznesie, zaraz po zlapaniu pierwszego kontraktu z Górą było zatrudnienie Młodego. (Tak, qrwa, pamiętam jak głosowaliście!). Dzięki temu moje jedyne obowiązki to ogarnąć papiery dla księgowej, zrobić wypłaty (80% księgowa) i odczytać codzienny raport Młodego, który na ogół informuje że nic się nie działo, kupił to czy tamto i pozmieniał coś w grafiku.
Niby tylko pracownik ale... ale nie muszę się totalnie niczym przejmować. Dzisiaj od rana siedzę nad morzem i posiedzę sobie nie wiem ile. Może przesiedzę tutaj całą tą falę upałów? Wcześniej nie było opcji, zawsze coś do zrobienia. A teraz? Hulaj dusza, piekła nie ma.
W sumie można powiedzieć że zawodowo osiągnąłem stan idealny. Mogę beztrosko jak emeryt opierdalać na plaży w Tajlandii czy innym Rio de Janeiro i patrzeć jak euroski wyskakują na konto.
@Fishery też se musze firmę otworzyć a nie wiecznie na tego prywaciarza ciemiężyciela robić
Z cyklicznie powtarzajacej się historii transów to uważaj żeby ci mlody nie spierdolił i nie zrobił konkurencji. Jak ogarnia dobrze i zacznie sie orientować ile zarabiasz to może po prostu pójśc na swoje, szczególnie jak zlapie dobry kontakt z klientami. Podpowiem, że czasami od kasy lepiej do zostania i ciężkiej pracy motywuje kilka procent udziałów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Byłem dzisiaj w ZUSie co mnie zdziwiło była młoda miła pani w okienku(kilka ładnych młodych było) wszystko sprawnie zostało załatwione, jeszcze konto mi założyła online bo się okazało, że już można wszystko zdalnie załatwić. W domu zobaczyłem, że moje nazwisko źle wpisała przy logowaniu, na szczęście na stronie w danych jest prawidłowe.
Z drugiej strony zazdroszczę roboty bo za dużo jej nie mają i jako mężczyzna nie mam takich możliwości tylko kołchoz.
#polska #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
a i ogólnie to chciałem powiedzieć, że wszelkie istoty żywe w moim otoczeniu mają od tej chwili przejebane
#raportzchwilibiezacej

Zaloguj się aby komentować
#muzyka Może ktoś kojarzy kanał Janusza Filmu, kiedyś bardziej w tematyce montażu, tu bardziej muzycznie.
Patrząc na ilość wyświetleń czuję niesprawiedliwość, więc dzielę się z Wami, może komuś a nuż się spodoba.
A i na wideo są jeże i nie tylko.
Zaloguj się aby komentować