Zaloguj się aby komentować
Jak lubię pościągać się w singlu casualowo na niskim poziomie trudności to assetto corsa się nada?
#gry
Zaloguj się aby komentować
Kiedy podjedziesz pod blok, ale zapomnisz, że już raz zaparkowałeś
#motoryzacja #heheszki

Zaloguj się aby komentować
@NiebieskiSzpadelNihilizmu @boogie wpraszamy się na spaghetti do @moll ?
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem co sobie zrobić na śniadanie. Małosolne zniknęły, chociaż ich nie jadłem
Zaloguj się aby komentować
Kurde, nie wiem co se kupić
#gry #steam



Zaloguj się aby komentować
Włoskiego to już totalnie nie znam, fajna zabawa xd
29.06.2024 –
45 lettere in 7 parole
#grywebowe
#diffleen
Zaloguj się aby komentować
#ciekawostki #sluzbazdrowia #kapitalizm #usa
"Wchodzi facet do baru i...."
Taka sytuacja: gościu wszedł do baru z drągiem i uderzył nim pracownika. To zdanie nie oddaje prawidłowo tego, co się wydarzyło, więc dodaję YT.
Jakim cudem ofiara przeżyła, to nie wiem, ale miło. Natomiast tak czytam sobie artykuł i natrafiam na fragment:
"Mercado, a bartender in Dallas with limited health care options, declined to take an ambulance ride, concerned about the cost"
Ten kraj to jest jednak raj dla mieszkańców. Dla tych brave & free
Zaloguj się aby komentować
Przystanki w Krakowie.
https://ztpk-gmk-2.hub.arcgis.com/datasets/73cfc1778d0d4305a643ef0d2cb13e1f_0/explore
#krakow #mpkkrakow


Zaloguj się aby komentować
Słuchajcie, sprawa jest. Sprawa związana z #krakow a konkretnie z osiedlem Krowodrza Górka. A jak Kraków, to wiadomo, że pewnie sprawa z patodeweloperką i betonozą.
Tl;dr Miasto zmieniło kwalifikacje działek na budowlane, co oznacza, że znikną tereny zielone, które są atutem tego osiedla.
Jak nie zgadzasz się z betonozą Krakowa i zawłaszczaniem każdego skrawka zieleni - podpisz i wyślij wniosek do 30 czerwca. Jest już wypełniony. Link do niego daje w komentarzu.
Jak się dowiedziałam, skargi mogą składać mieszkańcy całego Krakowa. Zachęcam!
____ Szczegóły:
Na drzwiach bloku znalazłam informacje od spółdzielni. Sprawą zajmuje się członek rady administracji; kobieta, która jest aktywistką, w radzie dopiero jest od 1 czerwca, dlatego tak mało czasu zostało.
Ogólnie na tym placyku ze zdjęcia wkrótce może powstanie blok. Jest to mój obecny widok z balkonu i aż strach sobie wyobrażać, co tam może powstać. I nie tylko tam. Sprawa dotyczy też lasku przy Netto (tam jest mnóstwo fajnych ptaszków), pasa zieleni przy deptaku, placu zabaw przy żłobku.
Co więcej, na tym osiedlu oprócz seniorów grasują też wiewiórki i naprawdę nie chciałabym, aby to się zmieniło. Jest to ewenement na skalę Krakowa, bo na innych osiedlach spotkasz co najwyżej dziki XD
No kurde, wkurwiłam się. Weźże pomóż ʕ•ᴥ•ʔ
#hejtoefekt




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wracając do mojego wpisu z kwietnia https://www.hejto.pl/wpis/zaplacilam-ps81-za-15min-wizyte-u-dentysty-zeby-dowiedziec-sie-ze-mam-dwie-plomb
Właśnie zrobiłam obydwa zęby za 580 zł w Białymstoku. Przy okazji urlopu zaoszczędziłam 75% ceny jaką krzyknęli mi w UK za zrobienie plomby i jakiegoś ubytku. Wołam @Budo bo pytałeś o update
#uk #anglia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chciałem napisać, że bunkrów nie ma, ale nawet bunkry som!
Genialne miejsce. Mrówków jak mrówków, ale i tak jest gdzie się bawić
#dzieci #warszawa


Zaloguj się aby komentować
#krakow
Jak komuś się podoba tego typu content to ma więcej:
https://www.instagram.com/niskolatajacy.golab.zwiadowczy/
https://www.tiktok.com/@golab.zwiadowczy
Teatr Bagatela





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć, szukam projektanta/projektantkę z okolic Śremu lub Poznania, która dokona adaptacji projektu domu jednorodzinnego lub przygotuje projekt indywidualny. Jeśli znasz kogoś godnego polecenia lub jesteś zainteresowany/a współpracą, to proszę komcie pod wpisem
#budowadomu #dom #projektowanie #architektura
Zaloguj się aby komentować
Mam do oddania dwa fotele, których nazwy, stylu, rocznika nie jestem w stanie podać. Prawdopodobnie samodział z #prl
Są duże, wygodne, mają trzy pozycje regulacji oparcia i siedziska (razem). Siadając na nich człowiek się zapada w niesamowitym komforcie, co osobom 30+ przysporzy trochę problemów ze wstawaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gąbki trochę wypierdziane, tzn. dopasowane. Ich obicie fabryczne jest... bardzo ozdobne, natomiast ja dla zachowania czystego wyglądu narzuciłem po kocyku z pepko za 7 cbl. Kocyki mogę dołączyć. Pewnie nie zaszkodzi jeszcze zrobić im małej renowacji drewna, ale to sobie już nowy właściciel zdziała.
W komentarzu reszta zdjęć.
#warszawa #oddam #zadarmo #cebuladeals #wyposazeniedomu #meble





@macgajster Poszukam tego rysunku, ale ocena wizualna tych luksusowych towarów potwierdza to, co widziałem lata temu w wynajmowanym mieszkaniu w Lublinie. Takie samo, proste wykonanie, wymiary z grubsza by się zgadzały. Ergo tamte sprzed lat oceniłem jako samoróbka, ale Twoje są tak samo PRLsjonalnie wykonane więc to musi być jakiś seryjny model. Dalej nie wiem jak to się nazywa. Z plusów, moja ciężarówka dokonała testów i mebel jest bardzo wygodny. Jeszcze raz dziękuję za #macgajsterdelivery ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Zaloguj się aby komentować