A moje kroniki były na dobreprogramy! To też coś! @cebulaZrosolu posuń się, ja się zmieszczę XD
#manacieopowiesci #hejtomeme #cyklicznykonkurshejtomeme


A moje kroniki były na dobreprogramy! To też coś! @cebulaZrosolu posuń się, ja się zmieszczę XD
#manacieopowiesci #hejtomeme #cyklicznykonkurshejtomeme


Zaloguj się aby komentować