Sushi - Osaka Acid (1994)
#muzykaelektroniczna #hardtrance #acid
#retrotechno underground, starocie lata 90/00

Sushi - Osaka Acid (1994)
#muzykaelektroniczna #hardtrance #acid
#retrotechno underground, starocie lata 90/00
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Keep Hope Alive · The Crystal Method (1997)
#retrotechno underground, starocie lata 90/00
#muzykaelektroniczna #breakbeat
Zaloguj się aby komentować
Jeff Mills - Sugar is Sweeter (1997)
#muzykaelektroniczna #techno
#retrotechno underground, starocie lata 90/00
Zaloguj się aby komentować
Super oferta $#%^&!
Ktoś wie, gdzie można legalnie pobrać, czy też kupić grę, bo steam daje ciała.
Na olxie widziałem płyty w cenie ok 100 zł, ale ja nawet napędu optycznego w domu nie mam.
#staregry #gry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale to dobre...
Special Request - Spectral Frequency
#muzykaelektroniczna #jungle #dnb #breaks
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Elo. Posiadam procek i5 4690 i mam do wyboru dwie karty: GTX 1060 3 gb i Radeon rx 470 4gb.
Która będzie lepsza do starszych gierek w dx11? Minusem czerwonych jest wysoki pobór mocy i temperatury,
zaś zieloni mają mniej vramu. Co sądzicie? Wiem, że to starocie, ale kompa będę zmieniał za rok, jak połatają STALKERA 2 xD #komputery
#pcmasterrace #nvidia #amd #kartygraficzne
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
The Extremist - Journey to the Other World (12", 1996)
#muzykaelektroniczna #dnb #drumandbass #atmosphericdnb
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Elo. Pytanie do fanatyków gier z 8 bitowego Nintendo, albo raczej Pegasusa
Otóż.. Od dawien dawna zagrywam się w pierwsza część Chip&Dale i do tej pory nie mam pojęcia
co daje ta buteleczka, po wzięciu której pojawia się literka P nad serduszkami.
#retrogaming #pegasus #nintendo #famicom

Zaloguj się aby komentować
Jednym z moich większych osiągnięć życiowych, było przeskoczenie masztu z flagą w Mario.
#mario #nintendo #retrogaming



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować