Elo. Mam takie pytanie. Czy podepnę wtyczkę USB 3.0 z obudowy do złącza USB 3.2 na płycie głównej? Niby jest jakaś kompatybilność, ale nie jestem pewien.
#komputery #pcmasterrace

Elo. Mam takie pytanie. Czy podepnę wtyczkę USB 3.0 z obudowy do złącza USB 3.2 na płycie głównej? Niby jest jakaś kompatybilność, ale nie jestem pewien.
#komputery #pcmasterrace
@pokojowonastawionaowca Tak. Przedni panel obudowy ma port usb o standardzie 3.0, na płycie głównej znajduje się gniazdo o standardzie 3.2. Chciałem wiedzieć czy tą niebieską wtyczkę wyprowadzoną z przedniego panelu obudowy da radę podpiąć do płyty głównej. Ale już znalazłem rozwiązanie problemu, więc dziękuję za poświęcony czas
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ventylator - Plexa, Pulse | EP (1998)
Winyl właściwie już nie do zdobycia, a na nim dwa kawałki trochę dłuższe niż te wydane na CD.
#muzykaelektroniczna #techno #polskietechno #retrotechno
Zaloguj się aby komentować
Funk D'Void - Diabla (Heavenly Mix) (2001)
#muzykaelektroniczna #techno
#retrotechno underground, starocie lata 90/00
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Magnum Force - 44 calibre (1998)
#muzykaelektroniczna #techno #acidtechno
#retrotechno underground, starocie lata 90/00
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować