Rok przerwy, czas najwyższy. Jeszcze kilka razy i będzie druga odznaka 😁
#krew #rckik #barylkakrwi #krwiodawstwo
#chwalesie


Rok przerwy, czas najwyższy. Jeszcze kilka razy i będzie druga odznaka 😁
#krew #rckik #barylkakrwi #krwiodawstwo
#chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Kuczak słodki, kwaśny, ostry, pyszny.
No i stało się, ostatnio za często i za bardzo intensywnie ćwiczyłem. Efekt? Coś mnie chrupie i boli w barkach xDD na razie daje im spokój, porobię nogi 😆
Spokojnego tygodnia 😊
#silownia #hejtokoksy #gotujzhejto #jedzenie #chlopskadyscyplina

Zaloguj się aby komentować
Ehhh żyd mi ligawe w cenie polędwicy sprzedał xD
Wczorajsza kolacja i śniadanie do pracy.
Tataro i sałatka z kurczakiem.
#gotujzhejto #jedzenie


ja ostatnio poszedlem do zyguly (taka spoko siec miesna, jakby ktos nie znal) zeby mi pani ligawe zmielila (2x oczywiscie) na tatar. chcialem 400g, a ona sie pyta czy taki kawalek 650g moze byc. mysle sobie no dobra, bedzie na 3 porcje zamiast 2. zmielila, zadowolon zaplacilem i poszedlem do domu z pieknym tatarkiem. przychodze do domu, wrzucam na wage a tam 550g. no k⁎⁎wa ja rozumiem, ze troche zostanie w maszynce, ale 100g przy cenie 70zl czy za kg czy cos kolo tego to troche przesada. nastepnym razem powiem jej, zeby polozyla to co zmielila na wage i dopiero zaplace. tak sie dac wyruchac... amator.
Zaloguj się aby komentować
Tak sobie siedzę w pracy i z nudów mi chodzi po głowie myśl. A może by tak znaleźć tani lot gdziekolwiek i weekend spędzić powiedzmy w Tiranie albo Atenach. Ale później dochodzi głos "ale tak samemu to trochę słabo". Ktoś by się przydał, tak więc myślę dalej. Ten z żoną, ten z dzieckiem, ten d⁎⁎y nigdy nie rusza poza swój blok. Shit, no zostałem sam xD I tak po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że może przecież to być i obca osoba. Bo przecież chodzi o to żeby spędzić czas z kimś, wymienić się opiniami na temat danego miasta, zabytku czy jedzenia i bez różnicy mi to czy to osoba którą znam 10 lat czy 10 min.
I teraz pytanie: czy na hejto znajdzie się jakiś wariat który chciałby tak spędzić weekend? XD
#podroze #pytaniaiodpowiedzi #pytanie #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
El klasyko, kurczak z ryżem i warzywami.
Te dodatkowe 4-5 dni pracy w weekendy daje w d⁎⁎e, mega się czuję zmęczony. Waga zatrzymała się na 69 kg.
Z plusów ostatnio ziomek na basenie powiedział mi, że się zmieniłem i bardzo dobrze ta siłownia działa. Pomimo ostatnich wydarzeń, morda mi się cieszy po czymś takim xDDD
#chlopskadyscyplina #silownia #hejtokoksy #gotujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Wczoraj się dowiedziałem, że kolega o którego miałem się nie martwić (przed rozstaniem) to już nie kolega...
Rozjebany łeb od nowa.
ttps://youtu.be/t_Rlh_jhE34?si=8iRsUs6Ah6Aw14Z0
#zwiazki #depresja #zalesie
Pamiętaj, że zdrada świadczy źle o niej, nie o Tobie, nie pozwól żeby to obniżyło Twoje poczucie własnej wartości. Miałeś tego pecha, że po prostu trafiłeś na durną babę - na przyszłość będziesz wiedział, jakiego typu lasek się wystrzegać. A teraz głowa do góry, zajmij się sobą, swoim hobby i przyjaciółmi i pamiętaj, że nie wszystkie laski to k***y
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz w tym roku, jakoś nie mogłem się zebrać do tego biegania. Akurat dziś po pracy od razu siłka, później przyjechał węgiel no i stwierdziłem, że można jeszcze trochę pogonić xD
4 702,99+3.79=4 706,78
#bieganie #sztafeta #chlopskadyscyplina

Zaloguj się aby komentować
Wczorajsza kolacja i śniadanie do pracy. Znowu chilli con carne bo mięso było na promce xD w quesadilli chilli con carne.
Zacząłem wciskać w siebie żarcie, zobaczymy co to będzie i czy uda się powiększyć.
Miłego tygodnia 💪
#chlopskadyscyplina #gotujzhejto #gotowanie #hejtokoksy #silownia

Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś doświadczenie w podróżowaniu stopem? Planuje wakacje. Obszar działania to Bałkany, start Chorwacja później Bośnia (tu chciałem widzieć najwięcej), Serbia przez Węgry i dom. Będę miał 2 tygodnie wolnego. W większych miastach wiadomo hotel, na zadupiach namiot. Jakieś protipy? Przyjmę wszystko xD
O minach w Bośni już wiem 😆
#podroze #podrozujzhejto #wakacje #pytaniaiodpowiedzi

-w Sarajewie obowiązkowo tunel nadziei
-Mostar i skakanie z mostu ogarnij xD
-Często możesz mieć ofertę noclegu, obiadu itp. Bośniacy są mega gościnni, w kawie to Ciebie utopią
-na Bałkanach prędzej zaakceptują homoseksualizm niż wegetarianizm xD
-free tour, super sprawa
-ogarnij couchsurfing.com lepsza opcja niż hostele
-kup jakieś małe prezenty dla kierowców np. przypinki, magnesy z twojego regionu,
-Po niemiecku prędzej się dogadasz niż aniegielsku (skutek uchodźctwa do krajów Austria, Niemcy i emeigracji zarobkowej)
-ogarnij podstawy serbskiego, dziękuję, proszę itd
-trasa pociągiem Belgrad - Bar bardzo ładna.
-Bjelo dugme, Bajaga Veruje ne veruje, 442 do Beograda, S.A.R.S prespektiva, na playliste
Z bezpieczeństwa:
-uważaj trochę bardziej na kierowców z Albani czy Kosowa
-jak coś w głowie Ci mówi, nie wsiadaj, nie idź to się słuchaj
-gaz pieprzowy w żelu
-Serbia to „braciszki” Rosji
Temat wojny na Bałkanach Ja unikałem, pozwalałem ludziom samemu decydować czy ktoś coś opowie o swoich doświadczeniach . W tej wojnie tak naprawdę nie było dobrych i złych, a dużo indywidualnych tragedii.
Zaloguj się aby komentować
Stek i buła a na deser kulka mozzarelli xD
Przestałem się pilnować i waga zleciała do 68 kg. Wieczorem jakoś nie mam smaków do jedzenia przez stres za dnia i najczęściej idę spać bez kolacji albo tylko coś przegryzę. Ładować w siebie na siłę czy zwiększyć kaloryczność np śniadania i obiadu bo to wchodzi elegancko.
PS. Znowu powiedzą, że kapeć, a ja na to myk 😆
Ps2. Poprawiłem sobie dziś humor dokupując jeszcze jedną ławeczkę i obciążenia do siłowni xD
#gotujzhejto #hejtokoksy #silownia #chlopskadyscyplina


Zaloguj się aby komentować
Kolacja chłopska: Stek z jajem
#chlopskadyscyplina #gotujzhejto #silownia

Zaloguj się aby komentować
Hejo! Był tydzień w delegacji i zaczynamy od nowa to samo xD dziś ragu bolognese. Waga zatrzymała się na 70kg jakoś nie mam na tyle apetytu żeby jeść więcej. Jest sens żreć na siłę i powiedzmy dobić 73-75 kg i czy zdążę później to zredukować powiedzmy do czerwca?
Z ciekawszych rzeczy byłem pierwszy raz na morsowaniu, organizowali z WOŚP u mnie w okolicy. Mega przeżycie i chyba jeszcze kiedyś się przejdę 😅
Załapałem też robotę na kuchni w weekendy, zbieram na nowego gruza.
Miłego tygodnia 😁
#silownia #chlopskadyscyplina #morsowanie #gotujzhejto


Ja raz w życiu zaliczyłem morsowanie. Podobało mi się i stwierdziłem, że chciałbym to powtórzyć, albo i robić to regularnie. I nigdy więcej już tego nie zrobiłem xd
Czemu chcesz zrobić 73-75 a później redukować? Przecież jak Ci wejdzie te powiedzmy 3 kilo masy mięśniowej to chcesz ją później stracić? Chyba nie jesteś zalany tłuszczem przy takiej wadze, żeby coś poprawiać w dół? A jak będziesz jadł więcej i ćwiczył to powinna Ci wejść czyste mięśnie, jeśli pomyślisz nad odpowiednią ilością białka w diecie
Zaloguj się aby komentować
Hej sportowe świry xD
Nie było czasu wrzucić nic w poniedziałek, bo sporo pracy. Przyszły tydzień "delegacja" także cały tydzień bez siłki. Wagowo bez wielkich zmian 70-71 kg. Kiedyś nie chodziłem w t-shirtach S bo bebech, teraz nie ubiorę bo za bardzo poszło w bary i klatę xD dziś klasyczny kurczak z ryżem na szybko i również dziś przypada mi rocznica na hejto 🥰 w rok udzieliłem się tu więcej razy niż na wykopie przez 7 lat xDDD bardzo się cieszę, że tu jestem i dziękuję wszystkim z którymi wchodzę w jakakolwiek interakcję. Jesteście super ❤️
#chlopskadyscyplina #silownia #hejtokoksy #rocznicanadzis

Zaloguj się aby komentować
Hejka.
Fajny krótki tydzień po świętach. Wleciało trochę spacerów i 3 razy siłownia. Aktualnie ważę 70kg, waha się to o pół kilo w jedną lub drugą. A na śniadanko chilli con carne z ryżem. Chyba moje ulubione jednogarnkowe danie. Droższe niż kurczak ale czasem można zaszaleć xD dorzuciłem do dyscypliny wstawanie bez drzemek w budziku (budzik był nastawiony na 5:05 a wstawałem 5:40 a na 6 do pracy xD) i na razie się udaje.
Z fartem mordeczki ❤️
#chlopskadyscyplina #silownia #hejtokoksy #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Cały urlop nic nie robiłem. Dziś będzie pierwszy dzień siłowni i powrót na właściwe tory. Waga około 70kg.
Z fartem
#chlopskadyscyplina #silownia

Zaloguj się aby komentować
Ciekawy rok, sporo się zadziało w chłopskim życiu. Nie robiłem wpisów od świąt, bo poleciałem w tango z alko. (samotna świąteczna deprecha a później to jakoś samo poleciało) Życzę sobie w przyszłym roku wytrwałości w robieniu formy, zmiany pracy na bardziej dochodową (może wyjazdu za granicę, bo nic nie trzyma) i po prostu spokojnego życia bez stresu, którego jest za dużo. Czego i wam panowie i panie życzę. Szczęśliwego nowego roku, mniej stresu i po prostu uśmiechu z prostych rzeczy.
PS. Dziękuję za pioruny, wsparcie, komentarze. Budowało mnie to przez ten rok a w tym ostatnim okresie jeszcze bardziej ❤️
#chlopskadyscyplina #silownia #sylwesterzhejto
Zaloguj się aby komentować
30 768,97 + 5.36 = 30 774,33
Chłop zaczął dziś urlop i do pracki dopiero 3 stycznia 🥰 nie chciało mi się dziś nic robić oprócz siłowni ale zacząłem przerzucać drewno słuchając Rammstein i stwierdziłem, że idę biegać xD
Trzeba coś zjeść i za parę godzin siłownia.
Z fartem mordeczki
#chlopskadyscyplina #sztafeta

Zaloguj się aby komentować
#chlopskadyscyplina tym razem bez żarcia. W poniedziałek wziąłem obiad z niedzieli, później jakoś nie było czasu ani chęci. W tamtym tygodniu byłem 4 razy na siłce i raz na basenie. Biegać się nie udało ale za to spacery po 10-15km były kilka razy. Waga 69, widzę po sobie, że żre coraz więcej. Wygląda to coraz lepiej w lustrze ale daleka droga jeszcze. Z fartem chłopaki 😁
#silownia #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Kolejny tydzień #chlopskadyscyplina. W tamtym tygodniu była 3 razy siłownia, dwa razy bieganie i raz basen. Wagowo 67.5-68.5 kg. Kilka dni temu wjechało białko i uzupełniam braki. Żarcie na 4 dni. Łopatka wieprzowa, mix kasz i warzywa po turecku. Musiałem zrobić dwa z sosem, bo przy czwartym dniu jedzenia tego samego robi mi się nie dobrze xD
#gotujzhejto #silownia #chlopskadyscyplina

Zaloguj się aby komentować
Nie, to nie halucynacje z niedożywienia to prawdziwy zimniok. Wczorajsza kolacja zimniok, boczek, śmietana.
#gotujzhejto #jedzenie #lotewskichlop #heheszki

Zaloguj się aby komentować