Dawno nie było publikacji nowych danych na temat popularności serwisów społecznościowych. Nie mogę zatem podać informacji, jak zdycha #wykop i czy w ogóle zdycha... #socialmedia #mediapanel #Gemius oraz #facebook #twitter

Dawno nie było publikacji nowych danych na temat popularności serwisów społecznościowych. Nie mogę zatem podać informacji, jak zdycha #wykop i czy w ogóle zdycha... #socialmedia #mediapanel #Gemius oraz #facebook #twitter

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
@hejto chciałbym zapytać dlaczego został usunięty mój komentarz w którym nazwałem debilem z imienia i nazwiska CEO pewnego portalu społecznościowego na W i tamtejszych użytkowników.
Czy staraszą was jakimiś sądami że usuwacie takie komentarze, a całe wpisy (pic rel) w których nazywam polityków z imienia i z nazwiska dosłownie śmieciami wiszą mimo mojego własnego zgłoszenia na te wpisy jako obraźliwe?
Czy może jesteście zobligowani do usuwania takich treści prawnie jak zgłosi je wam sam Majkel Protejn? A jeżeli tak to czemu już nazwanie przeze mnie premiera polski śmieciem nie zostało usunięte na moją prośbę skoro też wykracza poza wszelkie normy, nawet prawne? (dlatego prosiłem aby ten wpis jednak usunąć mimo że dalej tak sądzę)
Czy macie zamiar stosować podowjne standardy w moderowaniu treści w których występują takie same epitety jak na wykopie? W wielu wpisach pojawiają się podobne słowa skierowane personalnie wprost do użytkowników i nikt z tymi komentarzami nic nie robi. Dlatego zupełnie nie rozumiem tej sytuacji i decyzji.
Tym bardziej że we wpisie z usuniętym komentarzem sam OP zaczyna wątek pisząc "życzę c⁎⁎ja do d⁎⁎y wszystkim wykopowym wieszczom..."
Fajnie gdybyście to wytłumaczyli, bo można odnieść wrażenie że coś tu jest mocno nie tak.
Na wykopie nigdy nie dostałem odpowiedzi na podobne pytania i bardzo ciekawi mnie jak to wyglada tutaj.
Mam nadzieję że potraficie napisać na ten temat coś więcej niż odnośnik do regulaminu, bo to oznaczałoby zwyczajne przyznanie się do stronnniczosci w podejmowaniu decyzji. I zupełnie nie rozumiem dlaczego na korzyść konkurencyjnego portalu.
#hejto #cenzura #wykop #pytanie #cotusieodpierdala #fucklogic




Zaloguj się aby komentować
Wykop stronk, szkoda, że prowadzący audycję miał rację, bo ceny żywności miesiąc do miesiąca spadły, oczywiście przez sezonowość, ale spadek to spadek
#wykop #inflacja

Zaloguj się aby komentować
ktoś wstawił obrazek strugaczki i jak to się nazywa czy strógobór, strug, ferefere czy ogubuga. Ale żeby tak podać tam odpowiedź strugaczka - nie. No i jak mam się nie wkur$iać? Gdybym miał tam konto to zaraz bym go zjechał od góry do dołu za durnoty.
#gownowpis #wykop
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Miałem dziś fleszbeki z wypoku. Niefajne to było. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hejto #wykop #cossiezepsulo

Zaloguj się aby komentować
O co chodzi z tą gównoburzą z tą laską i jej facetem i murzynem? xD
#afera #wykop
Zaloguj się aby komentować
Jest sens przenosić tutaj swoje tagi z #wykop? Prowadzę tam kontent kryminalny pn. #polskiepato i #rejestrzboczencow. To prawda, że Mircy i Mirabelcy są teraz na Hejto? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Znam tu kogoś? #kryminalne #sprawykryminalne #pytanie #pedofilia

Zaloguj się aby komentować
Jak to się mówi:
Lepiej późno niż wcale xd
#wykop #bekazwykopu #sklepplay

Zaloguj się aby komentować
@Quake
https://www.hejto.pl/wpis/podejrzewam-ze-wykop-manipuluje-tresciami-w-zwiazku-z-brakiem-uzytkownikow-prawd https://wykop.pl/link/7018967/orlen-wykorzystuje-multikonta-boty-aby-promowac-swoj-profil-part-2 https://www.hejto.pl/wpis/proplatformiane-manipulacje-znaleziskami-na-wykop-pl
Zaloguj się aby komentować
Czytałam wykop i znów był festiwal nienawiści w stosunku do kobiet i ich sposobu używania #tinder
Zarzuty były, że m.in. kobiety tak szybko swipują na lewo, że jak one tak szybko oceniają?! I że nawet opisów nie czytają!!! Straszne mendy z tych kobiet!
How Long Does It Take You to Decide Whether Someone is Attractive? Science Says Just 3 Seconds
Zarówno kobiety jak i mężczyźni oceniają w klika sekund czy ktoś im się podoba.
Na tinderze jest podobno więcej kobiet niż mężczyzn, wg kolejnych artykułów:
Czy portale randkowe poprawiły sytuację kawalerów w Polsce? Szacuje się, że około 80% użytkowników popularnej aplikacji Tinder to mężczyźni. Kobiety stanowią pozostałe 20%. Zatem, na jedną użytkowniczkę przypada aż kilku panów. Dodatkowo, użytkowników „paruje” komputer, na zasadzie algorytmów. To wszystko sprawiło, że kobiety na portalu zostały sprowadzone – mówiąc bezpardonowo - do poziomu towaru luksusowego, a mężczyźni prowadzą prawdziwy wyścig szczurów. Szanse na znalezienie miłości mają jednak tylko ci nieliczni.
Biorąc oba kryteria pod uwagę logiczny człowiek dojdzie do wniosku, że jeśli kobieta ma średnio 1000-2000 profili do swipowania (to już moje osobiste domysły) to żeby było to skuteczne, musi filtrować szybko. Co jak ucieknie ciekawy profil? Nic. Najwyraźniej tak musiało być, będą następni, the sea is plenty of fish, jak to mówią
Czy opisy się liczą? Tak, ale tylko takie szczere, pisane od serca, przynajmniej z mojego doświadczenia. Często wybieram chłopaków mniej przystojnych, ale np. z fajnym poczuciem humoru, niż facetów 10/10, bez opisu i z adnotacją, że szukają tylko zabawy i czegoś przelotnego.
Należy jednak pamiętać, że Tinder to nie jest życie
Dzisiaj np. napisałam pewnemu chłopakowi, że cierpię na stany depresyjne - on chyba sobie wyobraził osobę, która nie funkcjonuje, tylko leży i płacze w poduszkę i przestał się całkowicie odzywać (; delikatnie próbowałam mu wytłumaczyć, że nie jestem skrajnym przypadkiem i żyje bez leków. No i co? Niby podobamy się sobie na zdjęciach, ale przy bliższym poznaniu ja mam wadę tzn. stany depresyjne, której on nie akceptuje u partnera i pozamiatane.
Innym razem gadałam z chłopakiem, który na papierze wyglądał idealnie - przystojny, lekko szurnięty jak ja, podobna branża, chciał się już ustatkować, nie był to typ chłopaka co szukał przelotnych znajomości. I co? Na żywo nam totalnie nie kliknęło.
I tyle
Na Tinderze w tej chwili mega ciężko się czymś wyróżnić - miliard profili ma foty z podróży, modne ubrania, ciekawe zawody, ciekawe życia towarzyskie itd. Jak w życiu masz wybór między 2-3 potencjalnymi partnerami to mózg jest to w stanie przetworzyć. Jak masz nagle 1000 osób do porównania to twój umysł nie jest w stanie racjonalnie ocenić.
ALE
Ostatnio byłam na speed datingu i oceniam to jako jeszcze gorsze miejsce do poznania kogoś niż tinder. Po pierwsze nie możesz wybrać kto tam przyjdzie i czy osoba będzie w twoim typie (ja należę do osób, które mają bardzo konkretny typ), po drugie rozmowy są bardzo krótkie, po trzecie osób jest bardzo dużo i koniec końców nic nie pamiętasz, a na końcu jesteś oszołomiony ilością ludzi i informacji. Dla mnie jako introwertyka była to walka z sobą, żeby sobie poradzić w takiej ciężkiej sytuacji jaką jest poznawanie wielu nowych osób na raz, cieszę się, że pokonałam część lęków i spróbowałam, koniec końców nie było aż tak ciężko jak to sobie wyobraziłam, ale w kontekście związkowym nie widzę w tym metody dla poznania człowieka.
Jak zwykle: jakie wy macie opinie na ten temat? Randkowanie w netach, randkowanie na żywo? Jakieś inne sposoby/miejsca polecacie? Macie jakieś własne mądre obserwacje na ten temat?
Ja kiedyś oglądałam materiał o Tinderze, i był tam chłopak, który miał tysiące par, był na 100 randkach czy coś koło tego i w żadnym przypadku mu nie wyszło i śmiałam się w duchu, że koleś jest seryjnym randkowiczem i nigdy się nie ustatkuje, bo zawsze będzie myślał "po drugiej stronie trawa jest na pewno bardziej zielona", więc zamiast się zatrzymać, będzie szukał nowych bodźców... A dzisiaj sama tak klikam. Bez sensu i celu
#tinder #randki #speeddating #wykop #badoo
@entropy_ no ja niestety cierpię na chorobliwą nieśmiałość i nawet jak mnie ktoś zagaduje na imprezie - to uciekam bo się wstydze, nawet jak mi się gościu podoba. Nie bardzo wiem jak reagować w takich sytuacjach. Wszystkie związki jakie miałam to powstawały na neutralnym gruncie, z przyjaźni - przyjaźniłam się z kimś, podobał mi się i znajomość się czasem rozwijała w coś więcej. Ale te chłopy teraz to na hasło "może się przyjaźnijmy i poznajmy się lepiej" reagują jak płachta na byka, bo że niby friendzone (co nie jest wykluczone, jest z jedną opcji) i ciężko mi kogoś poznać tak dobrze, że wiem, że ta osoba do mnie pasuje bo umiemy ze sobą spędzać czas i się dogadujemy.
@GtotheG z tym friendzone to też jak dla mnie stulejarski termin.
Mam koleżanki z którymi znam się 20 lat. Jakoś nikt z tym problemów nie ma ani ja do nich ani one do mnie.
Z doświadczenia Ci powiem: jak ktoś nie chce Cię zaakceptować taką jaką jesteś to niech się buja i szuka kogoś innego. Byłem w związku gdzie się wszystko gryzło z tego powodu i szczerze to szkoda czasu. Trochę skrót myślowy ale chyba rozumiesz.
W Twoim wypadku to spróbuj jakieś hobby, nie wiem: jest w mieście jakąś grupa na fb co się spotyka na gry planszowe, jazdę na rowerze, tenisa, cokolwiek. Nie Idź na randkę tylko miło spędzić czas może trafi się ktoś dla Ciebie.
Ja za to miałem kilka spotkań z tindera jak z horroru dosłownie xD
Tinder jest przede wszystkim koszmarnie czasochłonny. Trzeba poświęcić mnóstwo czasu na przeglądanie setek profili, później w kółko wałkować różne suche zapoznawcze gadki. Ciężko nawet spamiętać z kim się o czym pisało. Umówienie się na randkę trwa kupę czasu i wymaga spoko zaangażowania, czasu i energii. A na sam koniec jak już człowiek się umówi, zarezerwuje czas wieczorem, przyjdzie na miejsce to po 5 sekundach okazuje się, że to był błąd. Ale z grzeczności wypada chociaż z godzinkę wytrzymać
W prawdziwym świecie przynajmniej od razu widać z kim ma się do czynienia i czy w ogóle chce się zaczynać jakąś znajomość.
Główny plus portali randkowych jest taki, że wiadomo po co wszyscy tam są. Automatycznie odfiltrowuje się wszystkich, którzy w ogóle nie są zainteresowani żadnymi romansami. Acz ilość ludzi którzy tam są z czystej ciekawości, bez intencji umawiania się z kimkolwiek też jest bardzo dużo.
@Basement-Chad o to to. Już sama rozkminiam czy nie mówić ludziom, że np. spotkanie będzie trwało tylko 20 minut i po tym się rozstajemy, bo nie widzę sensu żeby marnować i mój i ich czas zazwyczaj. Z żadnego spotkania nie uciekłam, z jednego miałam ochotę, no ale właśnie po spotkaniach przychodziło takie zmęczenie emocjonalne "2 godziny siedziałam z chłopem, dla którego rozrywką w życiu jest picie na festiwalach" - totalnie nie mój vibe, miły chłopak, ale no jestem całkiem innym typem człowieka i wiem, że na dłuższą metę to by nie zagrało.
@GtotheG Też wiele razy tak miałem. Dziewczyna niby spoko, ale od razu widać, że z innej bajki i kompletnie nie mamy nawet o czym ze sobą rozmawiać. Parę razu trafiałem też na cwaniary, które ewidentnie umawiały się na kolację żeby się najeść za darmo. Były też gold diggerki, które od razu pytały o to ile lat ma mój samochód, czy mieszkanie na własność itp. Żenua.
Cieszę się że mam to już za sobą.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wykop to szumowiny dali mi bana nigdy tam nie wrócę #wykop
Zaloguj się aby komentować
Wstydzę się wchodzić na wykop w miejscu publicznym #oswiadczeniezdupy #wykop
Zaloguj się aby komentować
#wykop #kultura #hejto wystarczy wyjść z tego dna by poznać czym jest kultura
Zaloguj się aby komentować
Wchodzę sobie na pewną stronę,a tam armagedon,protest anulowany boooooo poszkodowana ma kontrowersyjne zdjęcia i teraz to już pozamiatane nie co reagować w przypadkach policyjnych nadużyć bo ktoś ma zdjęcia.
Może gyby miała symbole neonazistowskie to sam Ziobro wziął by ją w swoją obronę.
A tak to laptop zabrany.
[#wykop](/tag/wykop) [#polityka](/tag/polityka)
@Kaktus12 To jest kolejny cios w moją wiarę w społeczeństwo. Jeden szympans zrobił konferencję, na którym potwierdził wszystkie zarzuty wobec Policji i jeszcze złamał prawo, drugi szympans znalazł zdjęcia kobiety w makijażu - i margines społeczny klaszcze zaśliniony, że "zaorane" i tefałen powinien przeprosić.
Zaloguj się aby komentować
#moderacja powoli zaczyna robić czystki jak na #wykop
dlaczego mnie to nie dziwi
Zaloguj się aby komentować
O jak się zesrali na wykopie o komentarz... ( ͡° ͜ʖ ͡°) RavgorTV dynamiczny chłopak który robił pranki i porady jak podrywać etc na YouTube i skoczył z okna. Jest z tego filmik. No i łaskawie dla jaj ktoś napisał coś że "szkoda że nie wylądował telemarkiem" i ale się gównoburza rozpętała. I wiecie co? Gówno k⁎⁎wa. Śmieszy was zjeby jakaś żółta morda, koteczki i inne gówno ale jak ktoś machnie czarny humor to "PACZ, TAKIE ZJEBY CHODZO PO ULICACH". ( ͡° ͜ʖ ͡°) ZDECH to ZECH na c⁎⁎j drążyć temat.
#gownowpis #wykop #heheszki

@gawafe1241 zrozum źródło problemu. Kilku guru yt pokazuje goowniarzom że zarabiają hajs z tego, dla tych nygusów i istnieje normalna praca. Ostatni przykład to debil z Krakowa, który za dużo się yt naoglądał i tych motoryzacyjnych influencerów. Wystarczyło aby nauczył się budowlanki, elektryku, hydrauliki. Teraz pewnie by żył na poziomie. Wybierasz drogę na skróty, to również skracasz swoją drogę do trumny.
Zaloguj się aby komentować