#zalesie leże w łóżku z randką z tindera, popili poruchali i baba poszła spać a ja się nudze.
rozważam rewatch primitive technology w oczekiwaniu na rano.
#randkujzhejto #tinder
#zalesie leże w łóżku z randką z tindera, popili poruchali i baba poszła spać a ja się nudze.
rozważam rewatch primitive technology w oczekiwaniu na rano.
#randkujzhejto #tinder
Zaloguj się aby komentować
Przypominajka, kobietom nie przeszkadza jakie masz poglądy jeśli masz dobrą mordę, nie pomoże ci to, że chodzisz na każdy protest kobiet, popierasz wszystko co powiedzą feministki czy to, że głosujesz na lewicę
#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #zwiazki #neuropa #4konserwy

Zaloguj się aby komentować
Stan cywilny Polaków. Brakuje ponad milion singielek. Generalnie na deficyt miliona kobiet składają się po pierwsze, naturalna różnica w liczbie urodzeń mężczyzn i kobiet (około 5% czyli 200-250 tys.). Po drugie, nadreprezentacja związków Polek z obcokrajowcami w Polsce (ok. 350 tys.). A po trzecie, nadreprezentacja związków Polek z obcokrajowcami za granicą (ok. 500-600 tys.). Polacy tracą przez ostatnie lata każdego roku po około 40 tys. kobiet wiążących się z obcokrajowcami,
#przegryw #demografia #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder

Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Chuop znowu spróbował odbyć tzw. #seks . Tym razem nawet mi stanął, czyli jest jakiś sukces xd (chociaż wspomogłem się niebieską tabletką, ale nie wiem czy to coś robiło). Co chwilę opadał i dziewczyna musiała mi loda robić żeby się utwardził. Dalej prawie nic nie czułem, najprzyjemniejszy był lodzik. Dobra w tym była, deepthroatowała mi całego, chociaż gryzła trochę przy tym xd, ale daleko było w ogóle do orgazmu.
W niedziele ma znowu przyjść, do tego czasu nie będę w ogóle walił konia (wczoraj też nie waliłem w ogóle), może się uda tym razem dojść, mam kilka pomysłów na to co możemy robić. Muszę się nauczyć otwierania stanika, bo przypał xD ale nie wiem jak się nauczyć.
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Jak ma się jakiś problem to zwykle wystarczy go wpisać w Google i robić to co tam jest napisane, żeby ten problem ogarnąć.
Jak loszki piszą ciągle, że nie ten temperament, vibe, brak chemii czy "tego czegos" to nic się nie da z tym zrobić. Zostało tylko użalanie się na przegrywowych tagach.
To jest właśnie klątwa urodzenia się chłopa z osobowością INTP.
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
#tinder #it #android #pytanie #smartfony
Czy da się założyć Tindera bez google? Nie ma zweryfikowanego wieku na koncie google i nie wyświetla mi się apka nawet w sklepie.
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Follow up do tego https://www.hejto.pl/wpis/anonekrandkuje-ksiezniczka-przegryw-rozowepaski-tinder-zwiazki-logikarozowychpas
Jak widać, zapytanie o to jak minął dzień jest najlepszą pierwszą wiadomością jaką można wysłać na Tinderze. Dziewczyna próbuje się opierać, ale po dwóch jej wiadomościach już nie może się powstrzymać i musi się ze mną spotkać na herbatkę.
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować

Wielu polskich mężczyzn zastanawia się dlaczego są samotni. Obwiniamy własny wygląd, brak pewności siebie, wzrost, dochody poniżej średniej, brak własnego mieszkania, zakola. W tej wyliczance wielu zapomina, że jeszcze ich ojcowie nie prezentowali się dużo lepiej a mimo wszystko znaleźli partnerkę....
#anonekrandkuje
Nie da się zaruchać będąc INTP. Jest to matematycznie niemożliwe.
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

@Anonek w jakim jesteś wieku? W dobie internetu to nie jest trudne zadanie.
MBTI to przystępne narzędzie przedstawiajace kombinacje preferencji i predyspozycji wynikających z kombinacji cech przyjmujących różne natężenia. Nie pelni funkcji diagnostycznych. A skoro mówi o preferencjach i predyspozycjach, nie mówi o umiejętnościach. Sugeruje jedynie, że dla osobowości danego typu istnieją umiejętności, które są ważne, choć ich zdobycie może być trudniejsze niż w innych typach.
W świetle źródłowej koncepcji osobowości Junga, pomija bardzo ważny aspekt: osobowość ksztaltuje się jako sposób na przeżycie, co oznacza pójście w stronę jednego lub drugiego bieguna w danym aspekcie. Dorosłość polega na odrobieniu tych strat, integracji wyeliminowanego - tak Jung postrzegał dojrzewanie osobowości, trwające do śmierci. Przy pomyślnych wiatrach.
Sprawdzę, o co chodzi z Forever Alone, wtedy będę mógł się odnieść.
No jeśli dupczysz świnie niczym Murzyn na Erazmusie to pewnie tak, pisze głupoty.
@imie-nazwisko ok
w jakim jesteś wieku? W dobie internetu to nie jest trudne zadanie.
@Zlasu 27 lat, zaraz 28. To co sugerujesz?
Sprawdzę, o co chodzi z Forever Alone, wtedy będę mógł się odnieść.
Subreddit dla przegrywów. Tu masz kolejne dwa polle z podobnymi wynikami https://www.reddit.com/r/mbti/comments/k9fq36/most_incel_type/
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Jestem pionerem.
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fajnie jakby była taka aplikacja jak tinder ale do szukania przyjaciół
#przegryw #tinder #przyjazn
Zaloguj się aby komentować
Co to za nagła inwazja Ukrainek na Tinderze, mam konto od roku ale tyle co teraz nigdy nie widziałem
#tinder #ukrainki
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Księżniczka
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
No i co, wykopki, już nie tylko piszę z tą dziewczyną wyższą ode mnie (z tego threada https://www.hejto.pl/wpis/anonekrandkuje-pisze-sobie-z-dziewczyna-wyzsza-ode-mnie-mimo-tego-ze-ona-wie-o-m), ale też umówiłem się z nią jutro. Nawet prosi, bym jej nie zghostował xd
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Sam kiedyś tam byłem. ale zrozumiałem, że Red Pill to w dużej mierze samo sprawdzająca się przepowiednia. Czujesz/Myślisz, że jesteś nieadekwatny bez wartości -> W swoich słowach, czynach i mowie ciała robisz projekcje bycia nieadekwatnym -> Dziewczyna Ciebie odbiera jako nieadekwatnego, bo taki przekaz jej dałeś -> Zostajesz odrzucony, a właściwie sam siebie odrzuciłeś i potwierdzasz tylko swoje przekonanie o byciu nieadekwatnym i że kobiety są straszne.
Ile razy mi uszło gadanie totalnych głupot na randce tylko dlatego, że mówiłem je z totalną narcystyczną wręcz pewnością siebie i spotkały się z pozytywną reakcją. Wiele razy na pierwszej randce nachylałem się do ucha dziewczyny i gadałem. "Gdyby nie klienci i barman to pieprzylibyśmy się na stoliku teraz". I nie powiem spotykało się to z różnymi reakcjami, większości śmieszkiem. Ale celem było pokazanie, że mogę powiedzieć co chcę i czuć się z tym dobrze. Większość kolesi boi się cokolwiek powiedzieć bo myśli, że powie coś źle. I jak wcześniej powiedziałem. Samo sprawdzająca się przepowiednia. Jak myślisz, że powiesz coś źle to pewnie powiesz. Jak czujesz się nieadekwatny to każda dziewczyna to wyłapie bo Kobiety generalnie są bardziej wyczulone społęcznie. Więc jak czujesz się pewny siebie z gadaniem głupot to co dopiero z normalną rozmową i flirtowaniem.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Piszę sobie z dziewczyną wyższą ode mnie, mimo tego że ona wie o mojej niskości (mam też wpisane w profilu). I co przegrywy, jak tam te wasze dziwne teorie? Coś się nie sprawdzają
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Śmiechu warte, podryw sąsiedzki. Sprawdziłem balkon i nawet nie dwa mieszkania obok tylko jestem bezpośrednio nad nią. Łaże jej po suficie codziennie
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Chłop nie mógł się powstrzymać i od razu ujawnił swoje przegrywanie dziewczynie. Ehhh
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować