10 358,99 + 9,3 = 10 368,29
Ok.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

10 358,99 + 9,3 = 10 368,29
Ok.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
10 350,96 + 8,03 = 10 358,99
Spokojne 8 czyli e-e (easy eight)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
10 345,60 + 5,36 = 10 350,96
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
10 326,60 + 19,00 = 10 345,60
Trening jakościowy z akcentem na 6 powtórzeń: 4 minuty biegu trudnego z 3 min przerwy w truchcie.
BT wszedł średnio po 3:24/km. Trening taki se, chciało mi się ciągle siku, dwójka też już była u wrót, potwornie zimno no i ogólnie czuję się zmęczony. Ale trening musiałem odbyć, nie ma poddawania się. Jednakże cieszę się, że mam już to za sobą.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Tak. To ja uznałem, że to wystarczy do przyznania osiągnięcia
W sumie... Hardkor edyszyn! (400 km)
Dokumentalista (50 zdjęć)
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.


Zaloguj się aby komentować
10 312,10 + 14,50 = 10 326,60
Progowo-szybkościowa robota na rozpoczęcie weekendu
Odcinki progowe po 4
Prędkościowki po 3
Najs
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
10 297,65 + 7,20 + 7,25 = 10 312,10
Miał być dzisiaj jeszcze jeden bieg na bieżni, ale rano okazało się że strefa cardio na siłowni na którą chodzę biegać jest wyłączona. Może jutro uda mi sie wychaczyć jakieś okienko pogodowe by iść pobiegać na polu
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Osiągnięcie
zostało zdobyte. Tak, to już ten moment...
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
10 276,28 + 21,37 = 10 297,65
Wczoraj zaspałem i zamieszanie z rana było, to musiałem dzisiaj jakoś odreagować 😅
Fajnie się tuptało, cieplutko (4°C) i orzeźwiający deszczyk ☺️
Obwarzanki kupione 😎
Miłego dnia! ♥️
#sztafeta #bieganie #2137

Zaloguj się aby komentować
10 271,93 + 4,35 = 10 276,28
Ze srody tuptanko ino bez czasomierza
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
10 264,59 + 7,34 = 10 271,93
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
10 258,94 + 5,65 = 10 264,59
Dziś znów bardzo ładnie w parku, wiewióreczki spotkane. Telefonu zapomniałem więc musicie uwierzyć na słowo. Strzałeczka
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
10 251,94 + 7 = 10 258,94
Mało nie padłam dzisiaj na bieżni, jeszcze nie wróciłam do siebie po chorobie.
Pani redaktur my nie czytali, my się zapisali na starty, a teraz trzeba trenować!
#sztafeta
Zaloguj się aby komentować
10 240,56 + 11,38 = 10 251,94
2 km wolno, potem 8 km szybko szybko i potem truchcikiem na chatę
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
10 226,05 + 14,51 = 10 240,56
Bieg spokojny zakończony rytmami
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
10 216,04 + 10,01 = 10 226,05
Tuputup
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
10 200,94 + 15,10 = 10 216,04
Pomału przyzwyczajam się do odrobinę dłuższych dystansów.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin




Osiągnięcie
W sumie... (100 km)
Dokumentalista (75 zdjęć)
zostało zaliczone. Proszę nie klaskać.
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.


Zaloguj się aby komentować
10 196,08 + 4,86 = 10 200,94
Chyba jednak nie wbiłem tego gwoździa tak głęboko jak mi się wydawało. W ramach średniej pogody i przedwczorajszej kontuzji, dzisiaj męczyłem bierznię. Jak dla mnie, tragedia... Boże, jak ja nienawidzę bieżni!
Stopę po gwoździu czuję delikatnie i chyba na sobotniego longa będę jak nowy.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
10 186,88 + 9,2 = 10 196,08
Wszystko mi dzisiaj mówiło, żeby odpuścić: Garmin wskazuje zmęczenie (i tak się czuję), wieje pieruńsko, trochę pada, dzień mnie nie oszczędzał. Jednak gdy w tak dzień odpuszczę, to skąd wezmę wolę walki w lżejsze dni? Odpuszczę zatem gdy ja zdecyduję a nie gdy wskażą mi na to okoliczności.
Keep grindin'
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
10 174,28 + 12,60 = 10 186,88
Dzisiaj wpadł bieg spokojny plus 8 rytmów 100/100. Po treningu musiałem trochę podjeść, zrobiłem sb refeed bo czuję się bardzo zmęczony. Deficyt kaloryczny i duża objętość trenigowa dają się we znaki.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
10 166,28 + 8,00 = 10 174,28
Baza faza
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
10 122,78 + 10,01 + 12,12 + 21,37 = 10 166,28
Minęły kolejne trzy dni. Choć niedzielny występ w Marzannie był daleki od wybitnego, to poszło i tak lepiej niż się spodziewałem. Ewidentnie jednak coś tam walczyłem, bo mimo wieczornego intensywnego masowania, rozciągania i rolowania poniedziałkowa dyszka po bułeczki była do rytmu oj - oj - ała - auć xD No może nie aż tak, ale tempo 5:57/km mówi samo za siebie
Wtorek już był nieco lepszy - mimo bardzo późnego (po 7 rano) startu udało mi się urwać 12 km w tempie 5:23/km, więc już zahaczającym o granice przyzwoitości. Mięśnie też już odpuściły i cierpienia było zdecydowanie mniej
Ach, środa, środeczek, środunia
Wyszło jeszcze parę perturbacji, przez co wybiegłem dopiero o 5:33 - nici ze wschodu Słońca nad Wisłą, ale i tak było bardzo ładnie
Mimo środku tygodnia wszędzie pustawo. Nad Zalewem Nowohuckim o 6 zaledwie dwoje spacerowiczów, na Wałach Wiślanych szóstka rowerzystów i jeden biegacz. W najbliższych dniach dzięki ulewom będzie pewnie jeszcze mniej ludzi - zobaczy się,
Tempo było znośne, choć pod koniec średnia mocno spadła dzięki wdrapywaniu się na moje wzgórze. Generalnie po wykresach widać, że się po prostu opiedralałem - średni puls 132bpm, średnia kadencja 176spm. Ale było bardzo przyjemnie - a przecież o to chodzi w bieganiu, nie?
No to miłego dnia wszystkim!
#sztafeta #bieganie #2137

Zaloguj się aby komentować