13 854,57 + 8,00 + 11,00 = 13 873,57
Ale nabiegałem w tym tygodniu xD
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


13 854,57 + 8,00 + 11,00 = 13 873,57
Ale nabiegałem w tym tygodniu xD
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
13 843,77 + 10,80 = 13 854,57
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
13 840,60 + 3,17 = 13 843,77
Drugi start w cyklu, dzisiaj w innej kategorii, cieżki teren, moze 500m drogami. No i w towarzystwie. Supcio!
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
13 832,80 + 6,3 + 1,5 = 13 840,60
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
13 826,36 + 6,44 = 13 832,80
Mialem iść popedałować ale chmury som i się zlękłem. Emerycki do lasu.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
13 723,58 + 11,02 + 12,01 + 16,01 + 10,26 + 11,02 + 2,63 + 7,01 + 1,34 + 10,11 + 21,37 = 13 826,36
No i kolejny tydzień minął. Ciężko było z nowym układem dnia, trzeba było skrócić dystanse ale udało się jakoś zachować codzienne bieganie. We wtorek nie dało się rano, to poprawiłem po południu
I OTO NADEJSZŁA
Atmosfera super! Dziki tłum biegaczy, na Rynku tłumy kibiców. Muzyka, światła, serducho biło radośnie. Początkowy plan "potuptam se spokojnie z kolegą co zającuje na 49 minut" z nagła szlag trafił, gdy się okazało że kolega jednak będzie zającował na 44 minuty xD Oczywiście nie było innej opcji jak ustawić się na 44 minuty
Poszło ostro. Najpierw było ciężko, bo dość ciasno - nie mogłem się przebić do zajączków, bo tyle ludzi się pchało i miejscami trzeba było zwolnić. Zając zastosował tradycyjną metodę odsiewania plew - pierwsze kilometry były w tempie w okolicach 4:08/km, i z zadowoleniem stwierdziłem że nawet daję radę. Tuż po pierwszym kilometrze zaskoczenie - na Dietla przebijała się między autami karetka, ale przebiegłem na długo przed tym zanim dojechała do skrzyżowania. Moje obawy o ciemność i niepewną nawierzchnię okazały się być mocno na wyrost - było całkiem spoko, choć przed pierwszym kilometrem jakieś dziewczę zaliczyło wywrotkę
Nie sprawdziłem trasy więc leciałem przyklejony do zająca. Było dobrze, na 5. kilometrze wpadła życiówka na 5 km (20:25), choć były dziwne rozjazdy znaczników i tego co mówił mój zegarek więc mam lekkie wątpliwości co do tej życiówki. Tempo mi trochę spadło, zając zaczął się oddalać - ale cisnąłem ile sił. No i wtedy pojawił się Wawel
Spodziewałem się podbiegu, ale nie spodziewałem się że będzie dużo krótszym podejściem - zdecydowanie ostrzejszym, niż się spodziewałem. W ogóle nawet nie przypuszczałem że tam jest podbieg xD taki ze mnie kurde Krakus. Wpadłszy na Dziedziniec Arkadowy zobaczyłem, że dogoniłem zająca - oj, coś to mieszkanie na szczycie wzgórza chyba daje
Ostatecznie wyszło 43:33
Potem jeszcze poczekałem na znajomych, w tym na zajączkę z 1:04 która chciała ze mną wrócić. Jak się wszyscy zebraliśmy, podreptaliśmy ten kilometr z hakiem do auta i potem już porozwoziłem dziewczyny.
A dzisiaj? No byłem nabuzowany po wczorajszym biegu jak jasny pieron! Sam z niczego obudziłem się o 3 rano, jakimś cudem zmusiłem do ponownego zaśnięcia - ale i tak wstałem przed budzikiem, kwadrans przed 5. Niespiesznie się pozbierałem i o 5:21 wyruszyłem na mój tradycyjny dystans
Spoko to był tydzień i bardzo fajny weekend. Oby tak dalej
Arbuz zjedzony, a ja trzymam kciuki za znajomych lecących maraton
Miłej niedzieli!
#sztafeta #bieganie #2137

Niepotrzebnie się wtrąciłem. Przez to teraz zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
13 713,80 + 4,35 + 5,43 = 13 723,58
Króciaki z wczoraj i dziś z piesem
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
13 699,80 + 14,00 = 13 713,80
Swiezbily mnie od tygodnia kopyta bo mialem zniknac na caly weekend na kajaka, no ale sie nie udalo bo pogoda wydawala sie byc bardzo kiepska.
Zycie.
No wiec z tymi swiezbiacymi kopytami wrocilem do roboty w poniedzialek, a tu email, ze moze ktos by mial ochote troche pobiegac, bo bedzie event i moze sie uda pozbierac troche funtuszy na szczytny cel.
I tu wchodze ja, caly na bialo, ze pewnie ze tak, przeciez nogi same chodza i wogle nie bedzie problemu bo przeciez kiedys biegalem.
I sie okazuje ze ta zasada czytania drobnego druku przed podpisaniem cyrografu to nie taka glupia sprawa.
No wiec przez wlasna glupote biegne w pazdzierniku polmaraton…
#polmaraton
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
13 694,8 + 5,0 = 13 699,8
Taka piątka na 85-90 procent obecnych możliwości na test przed jutrzejszym biegiem... Jeżeli mnie w jakiś cudowny sposób infekcja nie puści to na sub20 nie ma raczej szans bo już dzisiaj czułem na 3 km, że mnie płuca dusi. Mógłbym docisnąć ostatni kilometr ale zostawmy tę energię na jutro. Myślę, że ruszę tak pierwsze dwa kilometry w 4:10 trzeci przyspiesze aby ostatnie dwa dołożyć ognia i umrzeć. Machajacypapaj.gmd
No i pobiegnę w tych Asicsach trailowych pomimo, że płaski asfalt bo to moje najszybsze buty. Potem mam zamiar wrócić do domu te 17 km bo zawody na drugim końcu miasta.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
13 679,50 + 15,30 = 13 694,80
Dzisiejszy trening po znanych ścieżkach. Pogoda w końcu dopisuje i za chwilę spodziewam się upałów.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
13 666,30 + 13,20 = 13 679,50
Tup, tup, tup,
tup, tup,
tup
.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin





Zaloguj się aby komentować
13 661,53 + 4,77 = 13 666,30
Kondycja - brak. Praca z mapą 99% udana. Zostawilem za soba tych szybkich ktorzy nadrabiali drogami. Tempo niskie, bo to albo pionowo pod gore, albo las gesty albo dzikie pola okazuja sie dzikimi bagnami. Teraz pora na kiełbaske i szykowanie mentalu, jutro powtorka. Planowane 3,5km daje realne 4,8km.
Nogi bezblednie, bardziej atakował mnie brak tlenu, ale no wyszlo jak wyszlo ze start bez wybiegania. Nie jestem ostatni! XD
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin




Zaloguj się aby komentować
13 646,52 + 15,01 = 13 661,53
Pierwsze leśne tuptanko w sezonie. Świetnie się bawiłam 😁 kilka wzniesień ładnie mnie pozbawiło godności, łącznie wpadło prawie 300m up. A się zgrzałam.
Jutro już nie planuje biegać, trzeba odrobinę zejść z objętości i intensywności bo za tydzień start w połówce. Zatem tydzień zamykam z 68 kilometrami.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
13 632,52 + 14 = 13 646,52
Dzisiaj próba nowych butów New Balance Minumus
Wady:
-dość niska amortyzacja stopy
-zaskakująco cienka podeszwa. Producent reklamuje je jako ŚWIETNY WYBÓR NA INTESYWNE TRENINGI W TERENIE, koniec cytatu, jednak mam zupełnie inne zdanie - po dziesiątym kilometrze czuć każdy kamyczek. Stosunek jakość cena też jakiś mierny, za 400 zł, katalogowo 700, spodziewałam się czegoś więcej.
Zalety
-bardzo lekkie i wygodne
-siatka z boku wygląda jak gofry, a ja lubię gofry.
Podsumowanie: Fajne buty turystyczne, na lekki trening też, na start powyżej 10k nie odważyłabym się.
#sztafeta


Ciekawy model, niech Ci służą 😃Na przyszłość polecam sprawdzanie butów do biegania przed zakupem na https://runrepeat.com
Zaloguj się aby komentować
13 624,51 + 8,01 = 13 632,52
Piatek, piąteczek, piątunio ;D
A się miło biega w taką pogodę. Zapisałem się na bieg w majówkę, trzeba trochę potrenować.
Kondycyjnie czuje się dobrze, rower trochę w tym pomógł, pierwsze nogi siadają, ale będzie dobrze.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
13 600,94 + 8,42 + 9,06 + 6,09 = 13 624,51
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
13 580,69 + 13,51 + 6,74 = 13 600,94
Siemka, kolejne pętelki do kolekcji, zawody za 8 dni. Jak na miesiąc przygotowań to nie jest źle xxd
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
13 568,29 + 12,4 = 13 580,69
Miał być papaton i pytam żony: na którą młody ma szczepienie? -Na 12⁴⁰. -A to spokojnie zdążę.
Ubrałem buty, patrzę w kalendarz: szczepienie 11⁴⁰. Czyli nie zdążę. XD Pobiegłem na most, od tablicy do tablicy jest równo kilometr, zrobiłem most X8 i wróciłem do domu.
Dodałem 6 sprintów po 100-150m.
Płuca nadal nie to i na niedzielne zawody 5 kilometrów poniżej 20 minut raczej nieosiągalne.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

@AdelbertVonBimberstein ja potrafię biegać i robić sobie kontuzje, po prostu już dawno 40 na karku, codzienna praca i obowiązki, był czas, że biegałem 2-3 razy w tygodniu po 10-15 km ale nigdy w takim tempie!
Teraz biegam z reguły 1 w tygodniu i dwa razy na matę (tam też jest niezły wycisk).
Także szczere gratulacje.
Ostatnio mam taką fazę, że doceniam i dzielę się docenianiem.
Zaloguj się aby komentować
13 550,04 + 5,25 + 13 = 13 568,29
Przedwczoraj i dzisiaj
#sztafeta
@BoriaOddajBulku musisz dodawć przez link inaczej nie dodadzą się biegi do puli.
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl https://hejtostats.pl/sztafeta . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
13 537,31 + 12,73 = 13 550,04
Poranne mocne tuptanko. Ponad 20 minut w progu ciągiem a potem kilka dwusetek. Czuję, że żyje 😃
Próg po 4:18
200 po 3
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować