Bylo fajnie chlodno pospierdotripowalem i posialem gdzies klucze od domu ehhh jest mi z tego powodu bardzo smutno ale znalazlem fajny randomowy setup, na kawalku obszczanego betonu.
#streetart #tagowanie #zadentagniewyraziogromumojegosmutku


Bylo fajnie chlodno pospierdotripowalem i posialem gdzies klucze od domu ehhh jest mi z tego powodu bardzo smutno ale znalazlem fajny randomowy setup, na kawalku obszczanego betonu.
#streetart #tagowanie #zadentagniewyraziogromumojegosmutku


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Fly_agaric Jeśli chodzi o tą animacje to polecam https://www.youtube.com/watch?v=PuQD1jgG9oQ
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #streetart #graffiti #ursynow
Stara praca- nie moja, legalna, na szkole (!).

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #streetart #graffiti #warszawa
Wczorajsza wycieczka piesza, tkz. Aleja Sław, mur służewiecki.
Swego czasu archiwizowałem analogiem pracę na murze.




@macgajster o tej akcji nie słyszałem. Natomiast Adidas kiedyś strzelił sobie w stopę i zamalował połowe swoimi paskami
https://www.newsweek.pl/polska/mur-na-sluzewcu-ocaleje-adidas-przeprasza/fs8hgcq
Mam też zdjęcie z malunkiem reprezentującym opcje polityczną jednego z posłów, jednej z partii. Co też wydało mi się mocno nie na miejscu. Chcesz to wrzucę później, ale na wyraźną prośbę.
Zaloguj się aby komentować
Niektórzy umio w graffiti.
#streetart #sztuka #graffiti #malta

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna #streetart #graffiti
Spokojnie, to tylko poniedziałek.
Praca nie moja, legalna.

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #streetart
Praca nie moja, legalna.
Analogowy Photoshop, nałożone dwa zdjęcia na siebie.

Zaloguj się aby komentować
@dsol17
Ciężko musi Ci być, gdy cały świat spiskuje, i to jeszcze w taki jakiś złośliwy kłócący się z faktami sposób.
Nie, nie prosze, byś wytłumaczył mi, jak z dzieła Banksyego skończyłeś na WEF (World Economic Forum), ani czemu to dzieło sprawiło, że musiałeś, po prostu musiałeś odbić pileczke gdzieś indziej.
Po prostu pisze, by dać wyraz mojemu współczuciu dla kogoś, kto z taką lubością marnuje swoje życie na teorie spiskowe.
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #streetart #metro
Warszawa, Kabaty dawno temu, w tle Tesco, którego już nie ma.

@Baltyk @Heheszki @moderacja_sie_nie_myje
Moim zdaniem jest to prowokacja, która ma za zadanie przyciągnąć, zainteresować, co jak widać się udało, nawet po ilości komentarzy.
Nie mniej, nie odczytuje osobiście tego pod względem seksualnym, tylko artystycznym. Za drugim razem autorka, musiała się bardziej wysilić i namalować oczy; spojrzeć w górę, czyli na zadany temat z innej płaszczyzny itd.
@moderacja_sie_nie_myje @Byk Od autorek:
Kojarzą się z fotosami wielkich gwiazd, ale nikt ich nie zna. Przypominają zdjęcia reklamowe, ale nie stoi za nimi żaden produkt. Na ich tle malujemy postacie osób, które pozowały nam do tych zdjęć, tym razem jednak w naturalnej skali, w codziennym ubraniu, ze zwyczajnym oświetleniem. Przechodzień przed swoją własną reklamą.
Jednymi słowy: głodnemu chleb na myśli :) W 2002 może i prowokacja, dzisiaj ludzie lubią jeszcze prościej "ona robi loda=pieklo kobiet=do zamalowania".
A może ona kradnie lub nie daje się okraść, może rozmawia z pracodawcą? Może wybiera alkohol w sklepie? Albo podpisuje się pod petycją, głosuje, wyraża głośno nie popularną opinię - to może być cokolwiek :) Przed sprowadzeniem sensu do seksu warto zastanowić się chwilę nad słowem "dojrzalej". Egzamin dojrzałości nie opiera się na seksie, dojrzałe są owoce, decyzje, myśli i słowa. Dojrzałość nie jest niezbędna do robienia komuś loda. Dojrzałość jest potrzebna by stać odważnym i zawalczyć o swoje.

Zaloguj się aby komentować
Jak widac giovanni też umie w murale.
#streetart #podroze


Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #streetart
Tag nie mój.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #streetart
Zdjęcie moje, praca nie moja.

Zaloguj się aby komentować
Już oficjalnie... Wiosna.
Mural w Lleidzie
#mural #sztuka #streetart #malarstwo #hiszpania #pogoda #natura

Zaloguj się aby komentować
#streetart #cytaty #madrosculicy
Tak, jestem leniwy. Nie chciało mi się przestawiać tej hulajki do zdjęcia. Aż tak widać? ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować