Zaloguj się aby komentować
@Deykun Chyba moje pierwsze zamówienie na amazon z 15 (?) lat temu (amazon.co.uk ale do Polski). Zamawiałem mostek floyd rose do gitary. Przyjechało duże pudło takie metr szerokości na pół metra grubości - z logówkami amazon i jakimiś naklejkami. W środku maleńka paczuszka 10x5cm która całkowicie luzem, bez żadnych wypełniaczy latała sobie w tym wielkim pudle.
Do tej pory nie potrafię tego sobie tego w żaden sposób wytłumaczyć... DLACZEGO??!??
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Takie o miejsce mocy w lesie znalazłem.
#niewiemjaktootagowac #random #las

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja pi⁎⁎⁎⁎lę #sodastream , niby miało być bardziej ekologicznie, może odrobine taniej.
No ale jak niby!? Butla gazu na 60L napoju więc się nie wyrzuca do plastików ~35 butelek spoko, ale ta butle na gaz są z metalu ciężkie to nie wiem o ile lepiej te butle zamiast 35 plastikowych. Jeszcze 20zł koncentrat i 100zł ta butelka gazu na 60L. Przecież to się nie opłaca.
Od kiedy kupiłem automat chyba już z 8 tych butelek kupiłem, 800zł do kosza, a kaucja za plastikową butelkę 50gr, nawet jakbym wywalał bez kaucji to 8 butli x 35 butelek x 50gr = 140zł.
#oburzony #random #ekologia .

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować