Jestem alkoholikiem i jestem z tego dumny, chleje browary od 4 lat z przerwami (4-6 piwa dzienne srednio) #przegryw #alkoholizm
Jestem alkoholikiem i jestem z tego dumny, chleje browary od 4 lat z przerwami (4-6 piwa dzienne srednio) #przegryw #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Tomwick gdzie jestes #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Mam dookoła siebie blisko 5 Żabek. W każdej z nich pracuje atrakcyjna kasjerka, czy to jakiś psyops żeby zmusić piwniczaków takich jak ja żeby przepłacali w żabce za czipsy i kole? #przegryw

Zaloguj się aby komentować
DAJCIE MI NEET KURWAAAAAAAAAAAAAA #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Na wykopie jest spora grupa użytkowników #przegryw i #patostreamy a na #hejto widziałem tylko kilka wpisów z tych tagów.Czy taka jest polityka hejto, żeby ograniczać napływ takich osób,czy też takie treści nie są tolerowane przez użytkowników?
Zaloguj się aby komentować
codzienne non puszczam bąki smierdziace ehh #przegryw
Zaloguj się aby komentować
życie to gówno ide chlać browary, kupuje w promocjach tylko piwa a siłownia to cope #przegryw #alkoholizm #silownia
Zaloguj się aby komentować
Czymajcie kcióki za moją walke z alkoholem #przegryw

Zaloguj się aby komentować
miłego wieczoru i dobrej nocy #przegryw
Zaloguj się aby komentować
dzien dobry i milego dnia #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ktoś z was gra w szachy? Zalozylem 2 konto na chess com nick prawiczek92 i wbilem 1800 przedchwilą. Mam na bym koncie wiekszy ranking niz na glownym ehh ktos chce zagrac? #przegryw #szachy
Zaloguj się aby komentować
Lista obecności piątkowy wieczór. Kogo nie ma ten oski. Możliwe usprawiedliwienie: kołchoz, śmierć #przegryw

Zaloguj się aby komentować
#przegryw #pracbaza
Wreszcie zebrałem się żeby złożyć wypowiedzenie w robocie. Tak się zbierałem że kierownik wyszedł wcześniej, prezesa nie ma a kadry na zwolnieniu. Fml

Zaloguj się aby komentować
kolejny dzien jako bezdomny ehh daje rade jakos #przegryw #bezdomnosc
Zaloguj się aby komentować
Płynę, ale jak powiada klasyk: lód nade mną zamarzł.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Czesc wam, 2 stycznia przestalem byc prawiczkiem, swoj 1 raz mialem z pannica z wykopu w moim wieku, dopiero teraz pisze bo zapomnalem o tym portalu. Pozdrawiam prawiczek92 #przegryw
Zaloguj się aby komentować
ALE MI SIĘ WÓDKI CHCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE (ale sie powstrzymuje ) #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Te wyzwania są jakoś dostosowane do możliwości użytkowników czy totalnie losowe? Bo mam wrażenie, że 300 pierunów to ja tydzień, jak nie miesiąc muszę zbierać, a w ciągu doby stać mnie maź na niecałą setkę... Jak żyć adminie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hejto #hejtowyzwanie #wyzwanie i w sumie trochę #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować