Uważam ze jeśli kobieta która wpadnie z mężczyzną z którym nie chce być ma mieć możliwość pozbycia się problemu to facet powinien mieć takie samo prawo. #przegryw
Uważam ze jeśli kobieta która wpadnie z mężczyzną z którym nie chce być ma mieć możliwość pozbycia się problemu to facet powinien mieć takie samo prawo. #przegryw
Zaloguj się aby komentować