POTĘŻNE ŚNIADANIA DLA POTĘŻNEGO CHŁOPA. Ciekawe ile dni mi sie uda trzymać miche #przegryw

POTĘŻNE ŚNIADANIA DLA POTĘŻNEGO CHŁOPA. Ciekawe ile dni mi sie uda trzymać miche #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
najłatwiejszy sposób na awans;
każdego tygodnia/miesiaca, wymyśl argument żeby dostać awans/podwyzke/cokolwiek
spelnij wymogi argumentu
poinformuj o tym przełożonego
np. chciałbyś układać grafik - ułóż grafik, zaproponuj, pokaż dlaczego jest lepszy niż obecny.
chcialbys zarabiać więcej - wymyśl optymalizację która obniży koszty firmy o koszt Twojej podwyżki przez rok, udowodnij że zatrzymanie Cię w pracy z takimi inicjatywami to praktycznie darmowe pieniądze
chciałbyś dowodzić zespołem - weź nowego „pod swoje skrzydła” i zacznij samemu tworzyć grupę która ci ufa i za tobą pójdzie
powodzonka
#gownowpis #pracbaza #praca #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty
p.s. jeżeli wymyślacie, robicie i informujecie, a mimo tego stoicie w miejscu, to należy spierdalać. I to się tyczy każdej relacji, nie tylko pracowej.
Zaloguj się aby komentować
Otwieram nowy tag #codziennybuster - kilka razy wyświetliły mi się urywki Bustera Keatona na mediach. Czyste złoto - za dzieciaka oglądałem te filmy w serii "W starym kinie", ale tylko dlatego, że nie było nic innego w TV (lata 80-te i dwa kanały TVP). Buster mnie nie śmieszył - dziś z kilkoma krzyżykami na karku inaczej na to patrzę.
#heheszki i trochę #przegryw
A i pro forma - klip z filmu Zrobiony w balona 1923#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Tak to w życiu bywa, że ten, że no...
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Muszem czasem ojebać kawał mięcha żeby się poczuć jak menski menszczyzna #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Huop w kołchozie w niedzielę ehhh #pracbaza #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Tylko nieliczni mogą dostąpić prawdziwego oświecenia jaką jest wizja osiągniecie punktu osobliwości w technokapitalistycznej dystopii która doprowadzi do narodzin nowego boga. Ten bóg przywróci znaczenie sacrum i pokona siły profanum (satanistyczne elity które myślą, że poprzez swoje rytuały mogą kontrolować siły przepływu libido nieświadomości zbiorowej). Wszystko zostało w ramach wejścia punktu Barana w konstelacje wodnika.
#polityka #filozofia #revoltagainstmodernworld #antykapitalizm #przegryw

Zaloguj się aby komentować
nie ma cie na tagu w piątkowy wieczór? oski #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Życie na #wies ma swoje plusy. Półbagietki biedronkowe z serem żółtym, SWOJSKĄ SZYNKĄ no i do tego TOMAT OWOC ŻYWOTA JEGO. Siur wariował już od samych bagietek, nie ukrywam, a tu jeszcze huop KABANOSY SWOJSKIE dorzucił z musztardą. Najadłem się bardzo, na deser dwa banany i kreatyna, no i tak można żyć.
#foodporn #jedzenie #jedzzhejto #gotujzhejto #gotowanie #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Huop po nocce w #kolchoz poszedł na #silownia i odbył trening, czyste cardio dzisiaj, bo wczoraj był siłowy. Szybki marsz na bieżni, rowerek tu tego. Teraz huop się wykapie, ledwo już na oczy widzi. Może jak się prześpi z 4h to pójdzie na spierdotrip do lasu se, bo w dzień nie ma co dłużej spać. A może huop nawet pobiegać spróbuje.. ehh zobaczy się. Na dzisiaj już i tak aktywności pod dostatkiem, więc nie ma presji.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Dawno mnie tu nie było, ciekawe czy ktoś mnie pamięta xD. Wracam bo na wykopie, mimo, że też wstawiam posty o swoich postępach walki z #alkoholizm i #przegryw to jednak dobrze wspominam też ten portal xD. Rok temu, mniej więcej o tej porze schodziłem z ciągu alkoholowego, łapy dla jego latały podczas robienia jakiegoś gówna na wigilię. Postanowiłem wtedy nie pić, miałem przez ten czas wiele sytuacji gdzie się złamałem, czy to przez #alkohol czy przez #narkotykizawszespoko ale szczerze mogę przyznać, że 95% czasu byłem trzeźwy.
Jako iż nowy rok to nowy ja (XD) pragnę obrać też nowy kierunek w swoich postach czy też vlogach. Ze względu na moją poprawiającą się (choć nadal gównianą) sytuację, rozpoczynam #projekthuop dla jego. Na czym projekt ma polegać? No cóż, prawie 30 letni olkoholik, debil, zjeb, przez rok czasu utrzymał się na powierzchni wody, więc teraz pora się jakoś umeblować w tym chujstwie, zadomowić, no i nagrać z tego relację w postaci vlogów bożych xD.
ZAPĘTLENIE HUOPSKIE
Od początku tego roku coraz mniej zaglądam na wykop. Spędzam dużo mniej czasu na scrollowaniu postów na Reddicie, nie przeglądam praktycznie shortów na youtube, nie oglądam filmików o tym jak kroić owoce. Wszystko przez ten cholerny #kolchoz dla jego, ale w sumie to zadowolony jestem. Najzwyczajniej na świecie cieszy mnie fakt, że nie marnuję czasu na głupoty, i jak już zdarzy się wolna chwila, to poświęcam ją na kilka rodzajów "opierdzielania się", mianowicie:
- Nagrywam sobie filmiki i montuje, niedługo zacznę wrzucać, różne takie huopskie przepisy itp.
- Odpalę sobie gierkę, wiedźmina, albo ostatnio tego nowego Indianę włączyłem. Dzisiaj #diablo4 bo lubię
- Robię sobie jedzenie "na zapas" do #kolchoz
- Idę na spacer, ogólnie na powietrzu spędzam czas
- Dbam o siebie i swoje rzeczy, czyli myję auto, idę do dentysty.
NIE WIADOMO DLA JEGO JAKI DZIEŃ TYGODNIA
Poza pracą mam mnóstwo aktywności pobocznych, na przykład dzisiaj po skończeniu nocnej zmiany byłem na #silownia o 6 rano. Wróciłem do treningów, robię sobie Greyskull LP + jakieś dodatkowe ćwiczenia dla zabawy, poza dniami treningowymi jak mam ochotę to samo cardio. Nie ukrywam, czasami jestem wykończony, teraz jak to piszę, to przespałem się 4h i czuję się jak dętka, ale satysfakcja mi to wynagradza. Trzymam też dietę, do pracy robię sobie jedzenie, które średnio wygląda, ale smakuje i ma dobre makro.
Jak już nie idę na siłownię, to robię sobie spacer w celu "nabicia kroków". Wpadłem lekko w taką rutynę, no samo wszystko się dzieje, ja nawet nie mam pojęcia jaki mamy dzień tygodnia, chyba, że sprawdzę w kalendarzu. Sprawdziłem, mamy środę, idę na nockę i jutro/pojutrze wolne mam. To oznacza, że jutro wrócę odespać zarwaną noc, potem nagram sobie kolejny przepis, pogram w coś, ogarnę się i... spać. Tym razem by przespać noc, a plan na piątek jest taki, by spędzić sporo czasu na dworze - spacer / rower / siłownia. Nie wiem co z tego wybiorę.
DENTYSTYCZNE PRZYGODY
Obawiałem się wizyty u dentysty, bo ja ostatni raz to z 4 lata temu byłem. Wiadomo, 3/4 tego okresu spędziłem na chlaniu i niespecjalnie dbałem o siebie, więc spodziewałem się kosztorysu na kilka wizyt. Okazało się, że miałem jeden ubytek, więc w sumie to już po wszystkim. Umówiłem się tylko na usuwanie kamienia jeszcze, ale to na spokojnie w następnym miesiącu. Jak odłożę trochę pieniędzy to w tym roku sobie założę jeszcze aparat na zęby, a co!
Z rzeczy pozostałych do załatwienia to większość dotyczy teraz TOYOTY HUOPSKIEJ. Trzeba olej zmienić, filtr oleju, kabinowy, uzupełnić płyny, wymienić płyn od wspomagania, tarcze i klocki - mechanik musi zerknąć czy zmieniać. W kwietniu chciałbym ją odstawić na serwis klimatyzacji, więc z 2k pójdzie. No nic, przynajmniej na wakacje będę sobie śmigał komfortowo.
No i w sumie to tyle, czasami chciałoby się, nie ukrywam, to wszystko pierdolnąć i napić się #alkohol - normalna sprawa chyba. Potem sobie przypominam, że wszystko co mnie spotkało w życiu podczas uprawiania #alkoholizm było przykre, smutne, ch⁎⁎⁎we. I tak sobie myślę, że jak nie piłem / nie piję to dzieje się zupełnie odwrotnie. Mam spokój, ciszę, dobre (jak na mnie) zarobki, spędzam czas w przyjemny sposób... k⁎⁎wa jest w pytę.
#projekthuop #przegryw #alkoholizm #narkotykizawszespoko #kolchoz #pracbaza #mikrokoksy #wychodzimyzprzegrywu

Zaloguj się aby komentować
Jak ktoś uważa, że historycznie tylko od kobiet wymagano zachowania dziewictwa to gada głupoty. Zgodnie z legendami arturiańskimi możliwość ujrzenia Grala dostąpili Bors, Galahad i Parsifal którzy złożyli śluby czystości. Z Borsem była nawet taka historia, że jakaś urodziwa kobieta wraz z służkami groziła, że się zabije jeśli się z nią nie prześpi, ale i tak odmówił. To powinien być wzór mężczyzny.
#przegryw #historia #religia #revoltagainstmodernworld

@Al-3_x Nie ten kontekst. Graal był przedmiotem ze sfery sacrum - czystość tych, którzy w różnego rodzaju opowieściach dostępowali łaski kontaktu z Graalem, nawiązuje do czystości koniecznej do obcowania z tym, co święte i boskie. W takim kontekście była ona wymagana zarówno od mężczyzn, jak i od kobiet, i nie chodziło tu wyłącznie o czystość cielesną.
W średniowiecznych opowieściach wątek czystości, czy to w przypadku kobiet, czy mężczyzn, przewija się w różnych wariantach, zależnie od tego, co chciał przekazać autor. Jednak pomijając opowieści i patrząc ogólnie na obyczajowość epoki w świetle przekazów historycznych, wydaje się, że w wielu regionach utrata dziewictwa nie była aż tak strasznie piętnowana, jak nam współcześnie może się wydawać. Bardziej surowo piętnowano przypadki zdrady, gdzie przynajmniej jedna strona była już w związku małżeńskim, bo uznawano je za bardziej szkodliwe społecznie.
Seks przedmałżeński w średniowieczu był powszechnie uważany za grzech, ale takie sprawy były często traktowane pobłażliwie i były publicznie wyciągane na światło dzienne raczej tylko w określonych, skrajnych przypadkach, kiedy np. pojawiały się konsekwencje w postaci ciąży. Dużo zależało oczywiście od statusu społecznego, poza tym inaczej wyglądały kwestie obyczajowości w środowiskach wiejskich, inaczej w miastach. Do tego dochodzą też różnice regionalne.
Nie da się jednak zaprzeczyć, że zachowanie dziewictwa było w średniowieczu wymagane przede wszystkim od kobiet, a jego utrata miała dla kobiety (szczególnie wysoko urodzonej) dużo poważniejsze konsekwencje - obyczajowe, religijne, prawne - niż dla mężczyzny.
@Apaturia
Graal był przedmiotem ze sfery sacrum - czystość tych, którzy w różnego rodzaju opowieściach dostępowali łaski kontaktu z Graalem, nawiązuje do czystości koniecznej do obcowania z tym, co święte i boskie. W takim kontekście była ona wymagana zarówno od mężczyzn, jak i od kobiet, i nie chodziło tu wyłącznie o czystość cielesną.
Zdaje sobie z tego sprawę tyle, że teraz to ty pomijasz ważny kontekst. Rycerze i duchowni byli wywyższeni nad chłopstwo i przez to mieli oni status autorytetu. Legendy Arturiańskie były natomiast pewną formą mitu, a mity często stanowią wzorce i inspiracje do naśladownictwa. Natomiast doświadczenie sarcum miało być głównym, życiowym celem w średniowieczu. Biorąc to pod uwagę to Bors, Galahad i Parsifal byli też wzorcami dla innych rycerzy których winno się naśladować. Również dotyczyło to kwestii zachowania czystości. Trzeba tez pamiętać o samym Jezusie który zakazywał mężczyznom nawet myśleć o kobietach w sposób pożądliwy.
Zaloguj się aby komentować
Późny kapitalizm, a alienacja społęczna
Największym zagrożeniem dla idei rodziny nie jest żadne LGBT tylko kapitalizm i technologia. Z jednej strony mamy matki i ojców którzy często wolą się skupiać na pracy i robieniu kariery więc nie mają czasu się zajmować swoim potomstwem. Z drugiej dają im często tego przysłowiowego tableta dla własnego spokoju przez co dziecko uzależnia się od mediów społecznościowych i nie nabywa zdolności interakcji twarzą w twarz.
Tworzy to całą rzesze ludzi upośledzonych społecznie którzy w przyszłości będą mieli problem by porozmawiać nawet z własną matką i by oderwać wzrok od telefonu co właściwie już ma częściowo miejsce. Ban TikToka był słusznym posunięciem. Dobrze też postąpiła również Australia chcąc ograniczyć korzystanie z mediów społecznościowych dla osób poniżej 16 roku życia. Tego typu zmiany powinny być powszechne na całym świecie.
#polityka #revoltagainstmodernworld #antykapitalizm #psychologia #przegryw

@Al-3_x a jak tacy rodzice próbują zabrać już uzależnionemu dziecku tablet to zaczyna się wycie i ryk, więc dla spokoju mu go oddają i dzieciak gapi się w tablet jeszcze więcej. W kluczowym momencie rozwoju mózg jest orany clickbaitowym gównem podstawionym przez algorytmy. Może zawodem przyszłości będzie rehabilitant, jeśli takie coś da się w ogóle odwrócić.
Zaloguj się aby komentować
Im dłużej żyje, tym bardziej się zastanawiam po co na tej ziemi takie coś jak ja. Po co po świecie krąży taki pasożyt, robak, gnida, śmieć i niedojda.
Nieważne czego bym się tknął, to wszystko zniszczę, potrafię zawalić nawet najprostszą rzecz. Brzydki, głupi, niezaradny śmieć z paskudnym charakterem.
Bardziej niż to, że moje życie jest pasmem osobistych porażek boli mnie tylko to, że zawodzę przy okazji wszystkich wokół. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tak będzie już zawsze, do końca życia. Za mną smutne lata, przede mną burza.
Żółty Szalik, inaczej mówiąc: człowiek porażka
#przegryw

@Zolty__Szalik dla mnie jesteś wystarczająco dobry, pamiętaj że 90 % społeczeństwa to zwykli szarzy ludzie. Grunt to złapać sobie punkt zaczepienia i robić coś co cię interesuje ale też z góry nie zakładać że w miesiąc będę mistrzem świata. Gram na gitarze ale chujowo, jeżdżę rowerem ale po jednej jeździe 2 tyg L4 . No i co? I gówno bo puki robię coś dla siebie to robię to dla siebie a nie dla innych. W swoim niespełna 30 letnimi życiu nauczyłem się że szczęśliwym się bywa a nie jest. Pozdrawiam trzymaj się ramy to się nie posramy.
Zaloguj się aby komentować
Dajesz anon, spróbuj raz jeszcze, uda ci sie #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Odkładałem coś co miałem zrobić do pracy od ponad dwóch tygodni. Jako że jutro jest finalny termin w końcu sie za to wziąłem i zajeło mi to finalnie 30 minut, jestem k⁎⁎wa upośledzony #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Feminizm, a uprzedmiotawianie kobiet i mężczyzn
Pomimo mojej krytyki feminizmu jako ideologi promującej u kobiet hiperindywidualizm i odrzucenie tradycyjnych norm na rzecz nieskrępowanej, seksualnej samoekspresji bez zobowiązań to wciąż muszę przyznać feministkom racje w pewnej kwestii. Faktycznie dużo dziewczyn jest przesadnie seksualizowana i uprzedmiotowiana przez mężczyzn. Pisząc to chciałbym jednak zaznaczyć, że to nie jest takie jednostronne jak się to sugeruje.
Mężczyźni też mogą doświadczyć zjawiska uprzedmiotowiania i seksualizacji czy to w popkulturze czy w prawdziwym życiu. Jeśli mężczyzna lubi oglądać atrakcyjne, kobiece aktorki z dużym biustem to niejedna kobieta będzie zadowolona oglądając atrakcyjnego mężczyznę bez koszulki na dużym ekranie. Płeć piękna jest jak najbardziej wstanie patrzeć na mężczyznę jak na kawałek mięsa i odczuwać pragnienie by zaciągnąć go do łóżka mając gdzieś to jaką jest on osobą.
Jeśli już więc poddaje się krytyce seksualizacje kobiet to powinno się też zwrócić uwagę na seksualizacje mężczyzn, a to bywa już bardziej ignorowane.
#przegryw #polityka #przemyslenia

Panuje tutaj dualizm: Toby Gard - współtwórca postaci Lary Croft - zapytany czy jego postać jest symbolem seksizmu czy feminizmu miał powiedzieć że... czymś pomiędzy. Z jednej strony część odczuwa nieprzyjemność i niezadowolenie, czując się sprowadzonym wyłącznie do bycia obiektem fantazji i westchnień. Z drugiej inna część jest świadoma swojej atrakcyjności i wykorzystuje ją jako atut dla własnych korzyści co może im się bardzo podobać.
Zaloguj się aby komentować
Musze przyznać że jest coś terapeutycznego w oglądaniu tego jak ludzie robią sobie krzywdę przez własną głupotę i/lub brawurę. Tak to jest, oskarek rozbija swoje drogie auto (na szczęście nikt postronny nie ucierpiał), a ja siędze sobie w domu jak ten przegryw i w szafce mam czipsy i batony. Dziękuje pan portal sadystyczny pe el #przegryw

Zaloguj się aby komentować
3-4 dni do usunięcia przeze mnie konta zgodnie z obietnicą. Właściwie to tracę raczej nadzieję, bo wszystko wskazuje,że Q to była operacja psychologiczna przeciwko "szurom" takim jak ja w wyniku której zainstalowali swoich ludzi którzy pod przykrywką i przy poklasku głupszych "szurów" dalej będą realizować obecną gównianą politykę. I w wyniku której nie było oporu przeciwko zjebom u władzy.
Jak się coś nie odjebie w dniu inauguracji Trumpa (czyli przełom 20-21 stycznia) to będzie to niemal pewne...
Oczywiście osób hejtujących mnie na nomen omen hejto jest od groma więc nie zgodzą się ze mną,ale to bardzo zła wiadomość ponieważ:
Oznacza to,że jeśli winni operacji "pandemia" nie zostaną wcale ukarani to w ciągu maksimum maksimów 20 lat (a pewnie raczej przed 2030) czeka nas ostateczna powtórka z rozrywki na bardziej wredną i skurwysyńską skalę przy której maseczki i reszta to będą kolonie letnie dla dzieciaków z podstawówki.
Kończy się w takim ujęciu też czas kiedy mieliśmy jakąkolwiek wolność słowa w internecie czy gdziekolwiek. Zresztą czy ostatnie ustawy proponowane przez rząd nie idą w tym kierunku ?
Zjebane pomysły eko-komunistów zostaną zrealizowane, gospodarkę EU zostanie zaduszona i czeka nas totalna bieda z nędzą, może nawet klęska głodu - a potem zostaniemy lokajami Chińczyków czy zachodnich korporacyjnych cwaniaków zapierdalającymi po 16 czy 18 godzin dziennie jak Chińscy niewolnicy partii (czy raczej Izraelskich macherów którzy wspierali Mao). I to wszystko za prawo do klitki i nie zdechnięcia z głodu, z perspektywą,że przyszłe pokolenia będą zlobotomizowanymi bio-robotami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję.
Taka była między innymi stawka - i nadal jest. Coraz bardziej prawdopodobne jest,że nie miałem racji z nadziejami na to,że jednak skończy się to wszystko dobrze - i czeka nas życie w dystopii będącej piekłem na ziemi...
No ciul,na razie mimo wszystko trzeba czekać,jak się nie doczekam skasować konto i jeśli wcale się nie doczekam dalej - to zobaczymy albo i nie zobaczymy...
#przemyslenia #przemysleniazdupy #przegryw #spiseg
mówiłem Ci kiedyś że cokolwiek się pojawia od ludzi z agentury QQQQ to manipulacja gojami "trust the plan" wszystko było dokładnie przygotowane w agenturze nie ma naszych kumpli " white hats" zostali dawno usunięci albo nigdy nie istnieli wiadomo czyjej i wiadomo o co chodzi "trust the plan to komenda dla gojów zaufaj agenturze ;)" , czy jakiejś 3-literowej agenturze z USA można ufać w ogóle ? i tak zdalnie why do U trust Zionist plan ??
Zaloguj się aby komentować