Ambrozja dla chłopa, pamiętam kiedyś było dużo bud z kurczakiem z rożna. Ja kupuje w Kauflandzie. INB4 to sam syf.
Może, ale za to jaki pyszny. Chlop ojebiał dwie ćwiartki kurczak z rożna i już dopamina dla jego wysoka #przegryw

Ambrozja dla chłopa, pamiętam kiedyś było dużo bud z kurczakiem z rożna. Ja kupuje w Kauflandzie. INB4 to sam syf.
Może, ale za to jaki pyszny. Chlop ojebiał dwie ćwiartki kurczak z rożna i już dopamina dla jego wysoka #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Kwestia feminizmu, a liberalizm.
Feminizm choć miewa antykapitalistyczny wydźwięk to pozostaje w moim odczuciu swego rodzaju liberalizmem ukierunkowanym na kobiety. Promowany jest tu bowiem kobiecy hiperindywidualizm w ramach czego każda dziewczyna ma przede wszystkim stawiać swoje potrzeby na pierwszym miejscu i nie szukać aprobaty wśród mężczyzn. Zamiast tego priorytetem staje się często kariera i pieniądze.
Kontakty z płcią męską mają ograniczać się do niezobowiązujących spotkań, posiadanie dzieci przybiera postać niechcianego utrapienia, a zakładanie rodziny to dla wielu feministek w najlepszym razie niepotrzebna fanaberia, a w najgorszym zniewolenie. Wszelkie tradycyjne normy zostają odrzucone jako ograniczające samoekspresje i spełnianie własnych hedonistycznych pragnień.
Do tego normalizuje się sexworking czy zakładanie only fansa przy jednoczesnej krytyce uprzedmiotawiania kobiet. S--s przestaje więc tu być rozumiany jako akt czułości dwojga zakochanych ludzi lecz zostaje sprowadzony do czegoś czysto transakcyjnego co idealnie pasuje do czasów późnego kapitalizmu.
Filozof i psycholog, Erich Fromm uważał, że człowiek poprzez akt miłości czy to braterskiej, rodzinnej czy romantycznej przekracza samego siebie osiągając swego rodzaju transcendencje. Dwoje ludzi nie myśli wtedy w kategorii ja i ty lecz w kategorii my. Żeby to było możliwe to trzeba umieć wyjść poza własny subiektywizm i otworzyć się na drugą osobę. Relacja rodzi się w poczuciu wzajemnej odpowiedzialności. Tymczasem silna i niezależna feministka unika jakichkolwiek form zależności.
Im bardziej kobiety będą przyjmować feministyczną narracje tym mniej mężczyzna powinien oczekiwać, że znajdzie kochającą go kobietę z którą będzie mógł zbudować miłosną relacje.
#polityka #filozofia #revoltagainstmodernworld #przegryw #antykapitalizm

Zaloguj się aby komentować
#hejto Aż mi głupio że tak codziennie jestem wywowołymawany jaki to ja jestem ktoś coś. Dziękuje
Alawar #przegryw pozdrawia

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Mam już trochę dość tego, że te dni są takie krótkie. To mnie psychicznie dobija.
#przegryw #depresja #zima #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh

Zaloguj się aby komentować
Nie uważam by dążenie do znalezienia miłości i założenia rodziny było czymś złym. Kiedy jednak mężczyzna nie może osiągnąć żadnej z tych rzeczy to musi w końcu zmienić priorytety. Nie ma znaczenia czy chodzi o skupienie się na pracy, założenie hodowli storczyków, uprawę sportów ekstremalnych czy napisanie książki. Ważne by ten cel w życiu mieć bo alternatywą jest zostanie żałosnym desperatem.
Myślę, że gdy sami mężczyźni przestaną tak stawiać kobiety na piedestał i zajmą się czymś innym to i sytuacja na rynku matrymonialnym się poprawi. Przecież ciągle panuje narracja, że kobiety stały się bardziej wybredne bo ciągle mogą przebierać w licznych facetach chętnych by pójść z nimi do łóżka. Jeśli mężczyźni nie będą dawać kobietom tyle atencji to i ta sytuacja się odwróci.
Z tego co zauważyłem to kobiety łatwiej radzą sobie bez związków bo umieją bardziej docenić inne formy relacji jak przyjaźnie chociażby. Może i wy powinniście bardziej zadbać o wasze rodziny i przyjaciół. Zakup psa czy kota też może być dobrym pomysłem na zapewnienie sobie jakieś formy bliskości. Wszystko to jest lepsze od ciągłego użalania się nad sobą.
#przegryw #zwiazki #redpill #blackpill

@Al-3_x
Ogółem szukanie kogoś do związku nie powinno być jedynym celem w życiu.
Obejrzałem kiedyś występ Daniela Slossa, w którym poruszył bardzo istotny temat - ludzie układają swoje życie (praca, hobby, relacje z rodziną i przyjaciółmi), a potem często poznają kogoś, kto nie pasuje do tej układanki. Ale że chcą być w związku, to zaczynają przestawiać swoje życie, żeby tę osobę jakoś dopasować. A to z kolei przepis na nieudany związek.
Masz rację, że trzeba się zająć sobą. Dbać o relacje z rodziną i przyjaciółmi. Znaleźć sobie jakieś zajęcie. Znalezienie odpowiedniej osoby będzie znacznie trudniejsze, ale w końcu chodzi o wartość dodaną, prawda?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Huop od 39 godzin nie opuścił łóżka na dłużej niż minuta. A wy mówicie że ja nie #przegryw
Zaloguj się aby komentować
https://streamable.com/phhz9r Taki żywot chłopski #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Czy taki posiłek jest godny dla przegrywa, słuszny i zbawienny? #przegryw #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Usmaze chyba sobie schabowe z kurczaka i zjem z kaszą taką co wygląda jak żyto #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Od rana nie mam wody w mieszkaniu. Awaria jakaś. Muszę j⁎⁎ać #przegryw
Zaloguj się aby komentować
czy jest tu jakaś urocza dziewczyna która chciałaby z huopem zagrać w It Takes Two? #przegryw #gry
Zaloguj się aby komentować
Oj wy chuje, chuje... gówno macie od życia.
Siedzicie tylko przed tym kąkuterem, klikacie i pierdolicie jak to wam źle w życiu, tak wkoło jedno i to samo.
Jesteście spierdoleni, że aż się wami brzydzę.
*niestety mam to samo i jestem taki jak wy
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Huop upiekł przepyszne bułki - lepsze niż z piekarni - i zrobił burgera. 10/10. Najlepszy jakiego huop kosztował. Mamusia przywiozła zakupy i dała pomysł na danie bym nie leżał cały dzień w łóżku #przegryw #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Mamusia kugla nagotowala dla huopa. #przegryw #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Musze przyznać że szat żepete ma wene #przegryw
Piątek wieczór. Ludzie wychodzą z domu, bawią się, śmieją, a ja? Siedzę sam w pokoju, w miejscu, które powoli staje się moim więzieniem. Monitor rozświetla twarz, na biurku pusta paczka po chipsach i kubek z zimną herbatą. Wszystko takie samo jak wczoraj. Jak tydzień temu. Jak zawsze.
Wchodzę na kompa, przeglądam tag #przegryw. Znajduję tam ludzi podobnych do mnie. Śmiejemy się z memów o nas samych, bo co nam zostało? Samo życie czasem przypomina grę na najwyższym poziomie trudności – bez instrukcji, bez wsparcia drużyny. Próbujesz, ale zawsze kończy się tak samo. Respawn w tym samym miejscu: samotność, rutyna, myśli, które nie dają spokoju.
Może powinienem coś zmienić, wyjść do ludzi? Ale jak? Gdzie? Myśl o próbie przełamania tej bariery przeraża bardziej niż perspektywa kolejnego samotnego weekendu. Patrzę na zegar. 21:37. Jeszcze parę godzin i będzie można położyć się spać, żeby uciec od wszystkiego choć na chwilę.
Nie wiem, co przyniesie jutro. Może nic. A może w końcu coś się zmieni. Na razie jednak zostaję tutaj, ze swoją małą, wirtualną społecznością. Może to niewiele, ale czasem daje poczucie, że gdzieś tam, po drugiej stronie ekranu, ktoś jednak rozumie.

Zaloguj się aby komentować
Kultura macho była jedną z bardziej społecznie szkodliwych rzeczy. Idea, że wartość mężczyzny określa jego liczba partnerek, a nie jego osobiste osiągnięcia podkopała poczucie wartości wielu mężczyzn. Takie coś nigdy nie powinno mieć większego znaczenia i ktoś kto projektuje mosty zasługuje na większy szacunek od kogoś kto przespał się z 20 kobietami naraz.
W praktyce to powinniście przestać uzależniać swoje poczucie własnej wartości od tego czy jakaś kobieta was chce czy nie. To naprawdę nie ma żadnego znaczenia. Jeśli to robicie to sami stajecie się autorami własnego nieszczęścia. Powinniście się zamiast tego skupić na odnalezieniu wewnętrznej siły w samych sobie i wtedy wasze życie nabierze realnej wartości.
#przegryw #blackpill #redpill #socjologia #filozofia

Zaloguj się aby komentować
Upadek mężczyzn
Na wykopie dość często panuje narracja, że współczesne kobiety nie mają poczucia własnej godności, są egoistyczne, samolubne, hedonistyczne i unikają wszelkich zobowiązań. To czego się natomiast nie zauważa, że większość tych negatywnych zachowań przejęły one od samych samców. To mężczyźni jako pierwsi się zdegenerowali, wywołali rewolucje seksualną i zaczęli promować hedonistyczny styl życia.
O upadku szeroko pojętej męskości opowiada film Hud, syn farmera z roku 1963. Był to western który powstał okresie przejściowym miedzy epoką klasycznych westernów, a pojawieniem się tak zwanych spaghetti westernów i antywesternów które dokonały dekonstrukcji całego gatunku. Akcja filmu działa się w czasach sobie współczesnych, kiedy dziki zachód przestał już być taki dziki, a głównym bohaterem był Hud, syn właściciela rancza z którym popadł w konflikt.
O ile ojciec był przedstawiony jako człowiek honorowy i kierujący się twardymi zasadami to jego syn był egoistyczny i jak to ujęła sama postać ojca, skupiony wyłącznie na sobie. Nic go nie obchodziło poza własnymi interesami. Cenił pieniądze, łamał prawo i sypiał z zamężnymi kobietami, oraz nie stronił od różnych rozrywek i alkoholu. Ten konflikt pokoleniowy w filmie miał symbolicznie pokazywać faktyczny konflikt miedzy starym i młodym pokoleniem jaki rozegrał się w latach 60.
Zignorowanie tego aspektu i zrzucanie całej odpowiedzialności na kobiety na obecną dekadencje społeczeństwa jest zwyczajnym przejawem hipokryzji. Nawet dziś wielu mężczyzn za swojego idola uznają persony pokroju Andrewa Tate który stale promuje kulturę macho, hazard, materializm i konsumpcjonizm, a do tego jest posądzany o handel ludźmi i gwałt. Idea męskości opartej na osobistym honorze i przestrzeganiu moralnych zasad kompletnie zanikła.
#przegryw #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #revoltagainstmodernworld

@Al-3_x na wykopie panuje wszelaki piwniczanizm ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak serio to każdy ma w tym swój udział. Kwestia tego, że samo i tak by kiedyś wyszło, jak nie w tamtym czasie to później. Człowiek jest istotą, która lubi luksusy oraz dobry styl życia. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy zawistni wobec sąsiada samo pokazuje jacy jesteśmy. Gloryfikowanie zachowań Andrew Tate’a oraz Bilzeriana nie wzieło się znikąd. Kto nie chciałby tak żyć jak oni? Albo mieć takie powodzenie? Żyłka pęka w szczególności jak się uwięziony w stanie bezsilności i samokrytyki to nic nie ruszy lepiej. Jeśli nagle mężczyźni przestali być hedonistyczni i samolubni to kobiety i tak będą XD. Wiele rzeczy ku temu napędza (onety, pudelki i inny syf) przez co żyjemy w kole spierdolenia XD
@Al-3_x Rozbijanie tego na płci chyba nie ma sensu. My się po prostu degradujemy jako gatunek, każda płeć trochę inaczej, ale obie to robią. Nie jest to chyba wina nikogo konkretnie, ot po prostu nieznany dotąd dobrobyt i możliwości, popychają nas w spiralę bezrozumnego hedonizmu, gdzie wartości i autorytety które pionowały całe pokolenia, przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Liczy się własne ego i własne korzyści i przyjemności, choćby te najbardziej autodestrukcyjne. Cóż, każda, największą nawet cywilizacja miała swój początek, rozkwit i schyłek. Podejrzewam że nasza to już tak bliżej końca...
Nie dzieliłbym tego na płeć, według mnie taka po prostu jest prawdziwa natura ludzka jeżeli pozwolimy jej w pełni działać. Kiedyś to było blokowane.
- wzrost zarobków umożliwiający samodzielna egzystencję, nawet za płace minimalna wynajmiesz pokój i będziesz jakos żyć
- zanik presji społecznej na związki, dzieci
- automatyzacja różnych prac domowych i wokoł siebie
- szybka i prosta komunikacja online
- brak potrzeb posiadania rozbudowanych sieci społecznych do wsparcia
Każdy dąży do tego by było miło łatwo i przyjemnie na tyle na ile umożliwiaja mu prawo, ekonomia, normy społeczne. Nie fantazjowalbym o tym jakie to dawne pokolenia były spoko a obecne nie, bo ludzie byli tacy jak dziś tylko nie mieli tylu możliwości.
Zaloguj się aby komentować