pszny grill obraża mnie konon #przegryw
pszny grill obraża mnie konon #przegryw
Zaloguj się aby komentować
nie umiem j⁎⁎ać #przegryw
Zaloguj się aby komentować
To są te całe erpodsy? Tanie całkiem. Chyba huop zainwestuje te 25 zł. Chcecie wiedzieć jak grajom? #przegryw #apple

Zaloguj się aby komentować
Huop sobie w ramach nagrody za wyjście z domu do sklepu (zazwyczaj mama robi mi zakupy, ale podobno jest chora i jej się nie chce) bycie dynamicznym sobie burdel Kinga kupił. Więc tak żywi się oskarowy? #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Huop jedzie do sklepu pt Auchan. Bardzo lubi houp tam jeździć bo mają tam wszystko a tymczasem huop nie ma nic #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Huopska kolacja typu śródziemnomorskiego. Beka z tych co wyrzucają skwarki że smalcu zamiast je zjeść ze smakiem #przegryw #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Takie o huopecek jedzonko sobie zrobił #przegryw
Edit: KURCZAK SMAZONY NA SMALCU SMAKUJE 10x LEPIEJ

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie ruszać się sk⁎⁎⁎⁎syny!
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
https://streamable.com/5aplmr it's too late for chłop #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Pół dnia w robocie po ponad 2 tygodniach przerwy i już nie mogę, DAJCIE MI K⁎⁎WA NEET BŁAGAM #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Czy jakby jakiś bogaty homoś zaproponował milion dolców za noc z wami to by się huopy zgodziły? #przegryw #gejoskiseksanalny
Zaloguj się aby komentować
Wstałem dziś o świcie i jestem bardzo głodny. A powinienem pasze sobie nałożyć dopiero o 14. Idę do biblioteki licząc że spaziren gegangen choć trochę zabije głód #przegryw
Zaloguj się aby komentować
I tak jest dzień po dniu #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Eh huop nawet do robienia brzuszków sie nie nadaje... Teraz chociaz nie bedzie mnie garb bolał #przegryw #silownia
Zaloguj się aby komentować
wyrwałem sobie 4 włosy z nosa dzis i 2 były siwe. huop przegrał sromotnie w loterii genetycznej. Kojarzycie tego mariusza 24 lat który nie moze jesc bo jego siostra odrabia lekcje? Ja tak wygladam w wieku 20 lat ehhh #przegryw
Zaloguj się aby komentować
ale sie chce jesc dla chłopa. 1200 kcall przy 119 kg wagi to chyba troche przesada co nie? #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem se retrokonsolke i nakurwiam w pokemony.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Huop zrobił 2x20 pompek i cały się trzęsie #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Huopski obajtek.
Składniki:
-700g ziemniaków
-4 jajka
-15 ml oliwy z oliwek
-szczypta Vegety
-cebula.
Przygotowanie:
Ziemniaki odbierz i włóż do garnka z wodą. Gotuj przez 30 min. Nie zapomnij włączyć kuchenki. Następnie rozgrzej niewielka ilość oliwy na patelni. Wbij jajka i smaż 2 min z jednej strony i 30 sekund z drugiej. Zdejmij jajka i wrzuć i zeszklij cebulę. Następnie dodaj do cebuli ziemniaki i podsmaż 5 min. Podawaj na dużym talerzu i udekoruj vegetą i do picia podać kokokole zero z biedronki #przegryw #gotujzhejto #karynkaofood > obserwuj po więcej prostych i zbalansowanych posiłków.

Zaloguj się aby komentować