zosiasamosia1Osobistośćw Hydepark2024-12-17T02:50:26+01:002Huop dla huopa zasnąć nie może. Chyba poproszę jutro lekarza o jakieś proszki nasenne #przegryw29Udostępnij
Hi-cube★2024-12-17T08:46:34+01:001@cebulaZrosolu jak nie xD ja biorę 1/3 tabletki i potem śpię jak dzieciątko. Tak głęboko że zacząłem chrapać nawet xD
cebulaZrosolu2024-12-17T08:49:17+01:001@Hi-cube @zosiasamosia1 ej pany rzeczywiście xD Zajebałem się w akcji jak wyszukiwałem co to i chyba nie to wtedy znalazłem :D Przepraszam
zosiasamosia12024-12-17T08:51:34+01:001@Hi-cube już się nie mogę doczekać aż zjem wieczorem xD @cebulaZrosolu on jest też stosowany przeciwdepresyjnie ale to trzeba go wtedy łykać w większych dawkach