zosiasamosia1Osobistośćw Hydepark2024-12-16T20:34:32+01:004Od dziś zaczynam brać zimne prysznice. Daj olusik a dam znać czy cokolwiek się zmieniło za miesiąc #przegryw43Udostępnij
Rimfire2024-12-16T20:37:04+01:003@zosiasamosia1 no rachunek się zmieni bo będzie mniejszy o tę ciepłą wodę z bojlera.
Prze-przegralemZycie2024-12-17T12:09:09+01:000Robiłem tak ogółem cale te przez prawie rok. Fajnie budzi z rana i nie spędzasz tyle czasu pod prysznicem, skóra też lepiej reaguje bo sie nie wysusza sie