O kurde Pinokio ma brata bliźniaka
#polityka #memy #morawiecki #pis #heheszki

O kurde Pinokio ma brata bliźniaka
#polityka #memy #morawiecki #pis #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#pytanie #polska #polityka #policja #pis Ludzie dlaczego nie tegujecie artykułów które wrzucacie? Jaki macie z tym problem, za trudne to dla was? Jakiś kurs specjalny musicie przejść? Ja pi⁎⁎⁎⁎le!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A co z tą Odrą? Czy ktoś za coś odpowiedział w ogóle?
#polska #afera #pis #polityka #chlewobsranygownem
Zaloguj się aby komentować
#ukraina #pis #platforma #konfederacja #polityka
Jezu, jak sobie pomyślę, że jak miałem te 16 lat to oglądałem kurwinka to mam ochotę się zapaść pod ziemię. Dobrze, że nigdy na nich nie zagłosowałem. Plujesz na cumfederatów

Zaloguj się aby komentować

"#pis tak zmieni przepisy, aby organizacje prozwierzęce nie mogły wchodzić na teren rolników i odbierać zaniedbanych zwierząt (...), podmiotem uprawnionym do działań w tej sprawie jest tylko Inspekcja Weterynaryjna”. Rząd przedstawił propozycje zmian w prawie, które mają odsunąć...
m0rawieckiego plucia na rudego ciąg dalszy #pis #jebacpis #m0rawiecki #tusk #polityka

@GucciSlav Plucie na wrogów w polskiej polityce to świetne narzędzie. Nikt z elektoratu nie wie, że za czasów Tuska Maowiecki był jego doradcą. Elektorat z demencją to elektorat idealny. Dlatego uważam, że ludzie powyżej 80 lat powinni stracić prawa wyborcze albo otrzymać je po teście, który wykaże, że wiedzą, na jakim świecie żyją.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #gownowpis #pis https://streamable.com/ivo6lk
Zaloguj się aby komentować

Połączenie Orlenu i Lotosu wydawało się zawsze kontrowersyjnym pomysłem. Im więcej szczegółów jednak poznawaliśmy, tym wątpliwości przybywało. Po co w ogóle było nam to wszystko? Daniel Obajtek właśnie wytłumaczył. Na przykład aby stacje Orlen w Niemczech już nikogo nie dziwiły.
#polska...
Jak tanio i zdrowo sie odzywiac przy tej inflacji? Poszlam do sklepu, maslo cena ponad 8 zl... Pamietam jak cena z 3-4 skoczyla na 5 zł ze 3 lata temu i bylam oburzona. O ile wczesniej nigdy nie patrzylam na ceny, bo zarabialam calkiem spoko, to teraz czesto patrze, biore cos z polki, reflektuje sie, ze znowu zakupy na 3 dni mi wyjda 150 zl i odkladam na polke. Dodam, ze nie jem jakos duzo - zazwyczaj 2 posilki dziennie. Jak ludzie zyja za najnizsza krajowa? Co kupujecie, zeby byc zdrowym/nie chorowac, a jednoczesnie nie zostawiac w sklepie 100-200 zeta co chwile? Jak na razie to zauwazam, ze niektore warzywa i owoce sa w przystepnej cenie, wiec kupuje wiecej. Ale mieso, jogurty, inne rzeczy to jakas masakra
#inflacja #pis #jedzenie
@GtotheG popatrz na cenę tych swoich pierogów za kilogram, a nie za paczkę i wyjdzie Ci, że często wcale one mniej niż te 2 dyszki za kilogram nie kosztują...
A mięso z indyka da się zrobić soczyste - poza pomysłem wyżej, można też z naczynia żaroodpornego - wtedy lepiej zrobić marynatę - łyżka-dwie oliwy plus przyprawy i tym natrzeć mięso. Dodatkowo możesz podlać przed wstawieniem do piekarnika odrobioną wody na dno.
@paramyksowiroza dzieki za przepisik. W rekawie tzn. w takiej folii? Nie uzywalam nigdy tego. Raczej unikam plastiku i aluminum jesli moge. Jasne, ze moglabym zrobic 2 tony pierogow tylko kto to zje?
Zaloguj się aby komentować
Na straży świętości rodziny i przeciwko rozwodom do samego końca! (chyba, ze ksiądz unieważni małżeństwo xD)
#pis #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie te dawne internetowe #heheszki z czasów pierwszych rządów #pis - jak to telewizja publiczna już niedługo zmieni się w telewizję kościelną?
Cóż.
Zaloguj się aby komentować
Jestem wyborca Konfederacji, natomiast jak przychodzi wybierac miedzy wiekszym i mniejszym zlem, to zawsze glosuje przeciwko PO i Tuskowi, byle by tylko moc rozkoszowac sie trzaskiem odwloku lewactwa i postepactwa i sodomictwa i gomorryctwa. Tak, nawet jezeli wymaga to glosowania na PiS. Skomlenie tych drugich to zawsze miod na serce, bez wzgledu na koszt.
#polityka #wybory #pis #po #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Ważny temat, wygląda na to, że PiS mocno wjeżdża w świat influ i portali społecznościowych.
Bardzo możliwe, że zaczynają kupować influencerów, aby ocieplać wizerunek i stosować propagandowe sztuczki, które dokładniej rozpisał Jakub Biel na Twitterze na przykładzie wczorajszego TikToka Zabielskiego, który zachwala PiS .
Zbliżają się wybory, chcą docierać do młodych - taka kampania jest jak "incepcja", coś pozytywnego tutaj, coś tam, i nie orientujesz się kiedy zmieniłeś zdanie, że ten PiS wcale nie taki zły.
Warto dać pioruna: https://www.hejto.pl/wpis/polski-influencer-kupiony-przez-pis
#polityka #pis #famemma #youtube
Zaloguj się aby komentować

Ziobro, zadeklarował, że jego partia rozważa samodzielny start w wyborach.
Bierzemy pod uwagę samodzielny start Solidarnej Polski w wyborach parlamentarnych. Zbigniew Ziobro jest poważnym politykiem i nie rzuca takich słów na wiatr, ale myślę że w interesie całego obozu byłby start wspólny - ocenił...
Jestem wierzący(i nie obchodzi mnie kto ma jakie podejście w tej kwestii) ale jakiekolwiek wpierdzielanie sie kleru do polityki i namawianie do popierania i chwalenia partii X mnie odpycha mocno. Szkoda tylko księży którzy naprawdę z powołania robią to co powinni, a przez cwaniaków i biznesmenów w sutannach są opluwani jako grupa (tak są tacy i znam takiego, żyje skromnie w pokoiku z mikro łazienką i poświęca sie innym prowadząc AA itp. pieniędzy za pomoc nie idzie mu wcisnąć).
https://joemonster.org/filmy/121536/Rozdzial_Kosciola_od_panstwa_w_polskim_wydaniu
#bekazpisu #pis #kler #kosciol
Zaloguj się aby komentować