Zdjęcie w tle
leon

leon

Inspirator
 • 14wpisy
 • 1397komentarzy
 • 11obserwujących

#ufo to chyba jednak odwrócenie uwagi od tego co się stało w Ohio.

Wykoleił się tam pociąg wiozący toksyczne materiały. Gdy popatrzy się na mapę, staje się oczywiste dlaczego nagle wyłączono ruch lotniczy w tamtych okolicach czyli tam gdzie jezioro Huron.

Link do strony z nieśmiesznymi obrazkami:

https://9gag.com/gag/aqeee17

https://9gag.com/search?query=ohio

Zaloguj się aby komentować

leon
leon
Inspirator

Już napisałem, ale nie mam dostępu do wpisu więc tutaj zamieszczam:

śmierdziakow też zablokował

 

@0jciecPijo Mordeczko, dziękuję Ci za to, że przynajmniej Ty umiesz czytać i kojarzyć fakty. Nie musimy się ze sobą zgadzać i jestem świadom swojej drobnej ułomności w kontaktach z ludźmi kiedy to się denerwuję, chcę przedstawić treść w krótkich żołnierskich słowach i wychodzi to co wychodzi. Tyle, że często tej drugiej stronie się dana wypowiedź należy i to w takim formacie. Uważam też, że nawet jak bym pisał wielkie elaboraty na taki temat to i tak by nikt się w to nie zagłębił bo już widziałem takie przypadki, że ktoś kto jest:

- za ukrainą / za szczepionkami / za maseczkami / za pederastami (i.t.d.) wybierz cokolwiek

rzuci chociaż cień, że coś jest nie tak, np. że transy to nie baby, czy że szczepienia powinny być dobrowolne,z miejsca był wyzywany od: onuc / antyszczepionkowców / szurów / bigotów, dewotek.

Zero uważania co do pierwotnej twórczości, stopnia naukowego i.t.d. 

 

Zatem proszę zrozum, że nie mam ochoty pisać więcej/wylewniej w tych tematach, bo pierdolniętych ludzi po drugiej stronie interesuje jedynie ślepe powtarzanie dokładnego przekazu bez najmniejszych odstępstw.

Zaloguj się aby komentować

Interesuje mnie starożytność, to co było przed naszą cywilizacją. Całkiem ciekawie pokazuje to i objaśnia Dr Franc Zalewski. Zrobiłem sporo zdjęć na wyprawie z nim i kilka przedstawię. Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego jak to zostało zrobione. Zwracam uwagę na dość precyzyjną obróbkę kamieni.

Franc wykazuje, że to obróbka maszynowa inni, że to było zrobione z łapy bo komuś się nudziło.

 

Twierdza Kłodzko, 2022.

cb8bb2ca-2d8f-4350-846b-8707b0cba858
06b79119-7d2f-461e-a7dc-4a06d378c933
fac1092f-7d74-4a17-9a00-4b5c2b7cd7a2
49b8fdd9-d53d-4dd6-9275-5991e362828a
a4743690-e9c9-457f-9169-6b3ce6d6f2dc

Zaloguj się aby komentować

Najlepszą bekę mam z tych co się domagają aby jakaś telewizja, której nie oglądają, relacjonowała konkretne wydarzenia jakiegoś świra

 

#wosp #tvpis #tvpinfo #propaganda #bekazpisu

leon

@ferculorum a jest? pokaż tą różnicę to się pośmiejemy.

ferculorum

@leon Tak, jest, ale jeśli jej nie zauważyłeś przez ostanie 8 lat, to nie widzę nadziei, żebyś zauważył ją teraz.

leon

@ferculorum to proszę wymień konkretną różnicę. Ja żadnych istotnych nie widzę. Obie partie nas okradają i zadłużają, niezależnie czy to robi jakiś obajtek, nowak, niedzielski, szumowski, tusk czy kaczyński. Tak samo obie partie wywaliły podaty (bo podatkami to trudno już nazwać). A że jedna jest bardziej za aborcją a druga bardziej przeciwko to żadna różnica.

Zaloguj się aby komentować

leon
leon
Inspirator

#ukraina Pan Bill Gates, słynny szczepionkowiec i filantrop wypowiedział się o u-krainie.

 

https://streamable.com/uu3p4x

spacexdragonbaritone

@leon napisałeś we wpisie sprzed 24h akurat 3 minuty po moim komentarzu mimo że cię nie oznaczyłem? Wyczuwam multikonto.

 

A Twoje własne zdanie to nic innego jak zwykła ksenofobia nie mająca odzwierciedlenia w rzeczywistości.

 

Zresztą widać już, skończyły Ci się argumenty i zaczyna się zwykłe obrażanie i oczernianie.

leon

@spacexdragonbaritone Dostałem informację o tym:
Użytkownik spacexdragonbaritone i 6 innych dodali 33 komentarzy do Twojego wpisu: #ukraina Pan Bill Gates

 

ale pewnie jesteś za głupi aby to zrozumieć i musisz kogoś znowu wyzywać od jakichś multikont...
z resztą lewactwo tylko to umie, ktoś jest orką (oceaniczną) albo lurkerą czy tam jakieś inne durnoty wymyślacie...

Pietrek_Kogucik

@spacexdragonbaritone ale czemu bez komentarza? Zawsze wszyscy jesteście tacy wyszczekani, a jak przychodzi wam powiedzieć coś sensownego to nagle głowa w piach. Możesz mi wytłumaczyć dlaczego popierasz ograniczanie wolności słowa?

Zaloguj się aby komentować

leon
leon
Inspirator

https://9gag.com/gag/aMEKxjM

 

Skoro ukry wygrywają to po co im pomoc

 

#memy #ukraina

leon

@Sylvath ma pan dowód? #pdk

Sylvath

@leon Jak nie holocaust to odcięcie stalingradu i pozwolenie wrogim żołnierzom i cywilom głodować i uprawiać kanibalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dsol17

@Sylvath Dlatego piszę,że to oficjalna wersja. To sie kupy nie trzyma.

 

No dobra,uchylę kurtyny zamiast operować w ramach waszej normickiej idiotycznej i nie klejącej się nijak wizji świata - wypowiedź nie dla normictwa które wierzy ślepo w Ukrainę,nie czytaj jeśli nie grzebałeś po "króliczych norach" bo nic pewnie nie zrozumiesz:

 

Wiesz DLACZEGO tak naprawdę użycie przez ruskich broni atomowej miałoby mieć sens obecne ? Kontrolowane bankructwo w ramach wymarzonego przez globalistycznych żydów i reszty bandy komuchów z WEF "wielkiego resetu".EMP/gadanie że EMP wymazały wszystko. Przy założeniu że ruscy są kontrolowani przez jakichkolwiek graczy (WEF czy nie) - wszystko może zdążać do punktu przesycenia z użyciem broni nuklearnej na dużą skalę,lub przynajmniej sytuacji WYGLĄDAJĄCEJ NA TAKĄ (użycie broni atomowej i skażenie może być mniejsze niż będzie się wam wydawało). To czy skończy się to aresztowaniami globalistów (Q - ale sam nie wiem wierzyć czy nie wierzyć)
czy jednak bardziej prawdopodobnym (a to bardzo nieprzyjemna ewentualność) tyrańskim "Nowym" Porządkiem Świata/ "wielkim resetem" to nie wiem...

 

Punktem ostatecznie sprawdzającym będzie masowe użycie broni atomowej.

 

O ile oczywiście ta zwariowana teoria z zombiakami zrobionymi z zaszprycowanych nie jest prawdą,wtedy by wojny atomowej nie potrzebowali.

Zaloguj się aby komentować

@NocnyRabin i @creavill i inne mendy co mnie obrażają? Co zrobiłem?

 

zadaje proste pytania, może w czymś się omyliłem, nie jestem za jakimś tam fiutinem czy tym ukrem zielińskim...

ale widać nie wolno wyrazić swojego zdania bo od razu jest się onucą.

 

Będzie wam tam samo głupio jak kowidiańcom jak się okaże że maseczki co najwyżej mogły zaszkodzić. O naukowości szczepień przekonał się ostatnio pewien prezes MPK #pdk

a odpisuję tutaj bo mnie @Aryo zablokował możliwość odpowiedzi na ten zalew szamba na moją skromną osobę.

leon

@Kukiee Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Na wykopie miałem stale zablokowane konto więc się nie udzielałem. Tutaj widzę ludzie są normalniejsi i może uda się przywrócić to, żeby osoby, które ze sobą się nie zgadzają mogły w końcu wymienić się poglądami i przy nich pozostać.
Dodam na marginesie pewien przykład. Pewnie kojarzysz Pana zwanego Rurkowcem czyli Dariusza Szczotkowskiego. Poznałem go nawet osobiście mimo, że wtedy był jeszcze - po drugiej stronie barykady. Sam człowiek, dzięki temu, że od Korwina otrzymał jasne odpowiedzi mógł sprawy przemyśleć i się nawrócić. Co więcej wygłosił jeden wykład, którego w tym momencie nie mogę znaleźć właśnie o tym jak z socjalistami i komunistami rozmawiać, żeby zrozumieli.
Teraz sam chciałbym zrozumieć jaka jest prawda. Przy tej propagandzie jest dla mnie po prostu jednoznaczne, że coś jest nie tak. Odrzuca się zdane każdego kto ma przeciwne i ładuje się tylko jedno niezależnie czy to dotyczy szczepionek, maseczek, wukrainy, globalnego ocieplenia, dziury ozonowej i.t.d.
Może i moje teksty są nieco prowokacyjne, ale po prostu chcę wiedzieć więcej... a tu sytuacja taka, że nawet o włos zdanie nie może być inne bo od razu jest się np. ruskim onucem czy szurem.

 

I co do tego co napisałeś, to odniosę się do jednego przykładu aby na nim się skupić. Do innych można przejść później, jeżeli tylko zechcesz poświęcić kilka minut swojego cennego czasu.

 

Zapędy imperialne unii e. są dokładnie takie same jak Rosji. Jak tylko Brytyjczycy wyszli z ue od razu zaczęli być tępieni, blokowani, wyzywani i mieli wszystko utrudnione. Zatem jaka tutaj różnica?

 

A co do rozwoju... to popatrzmy: Rosja niby nie rozwinięta a porównajmy do Polski. Przecież nie tak dawno nawet w programie Uwaga! było o tym, że w łodzi nie ma ubikacji w niektórych kamienicach i ludzie mają sławojki. W wielu miejscach nadal ubikacja wspólna na piętrze. Tyle, że Rosjanie polecieli w kosmos, mają fabryki samochodów, a w Moskwie więcej aut luksusowych niż w całej Polsce. Do tego Putin co by o nim nie mówić to jednak nie daje sobie dmuchać w kasze. A nasze dudy, komorowskie, morawieckie i inne błazny tylko klękają do miecza ue i muszą działać pod ich dyktando.

 

Japonia, Chiny, Korea i.t.d. rozwinęły się tak, że tam produkuje się elektronikę na masową skale! Czy my mamy cokolwiek z tego w Polsce? Mieliśmy jakiś przemysł samochodowy i wszystko to zostało zaorane.

 

Właściwie to rządzą tutaj niemcy czy może jeszcze dokładniej dokładnie to co mówi Grzegorz Braun #pdk. Zabraniają nam różnych rzeczy i nie możemy się rozwijać.

 

Te wszystkie ue to paśniki dla sprzedajnych polityków, którzy jako ludzie nic nie potrafią a tam jest po prostu tyle kasy, że kręgosłup zostawiają w szafie gdy jadą tam.

Kukiee

@leon żeby łatwiej odpowiedzieć odniose się do Twoich akapitów numerami:

 1. Niestety nie kojarzę tego Pana. Sam dawniej kibicowałem Korwinowi, ale z biegiem lat zacząłem dostrzegać coraz więcej fałszu i populizmu po prawej stronie sceny politycznej. Ogólnie dalej jestem człowiekiem który przede wszystkim ceni wolność, niestety tej wolności nie znajduje w konfederacji, a im więcej śledziłem poczynania w obecnej kadencji tego ugrupowania tym bardziej mnie od nich odrzucało. Nie uważam że Ci z lewej strony są głupi, a z prawej nie i odwrotnie. Uważam za to że skrajności są złe i widzę też że ludzie coraz mocniej są polaryzowani i coraz bardziej radykalni. Na prawdę ciężko być dzisiaj normalnym człowiekiem i tak samo jak Ty odrzucasz zdanie przeciwne, co łatwo wywnioskować z tego akapitu, tak inni to samo robią. Żyjemy w szybkim świecie. Każdy chce mieć odpowiedź na pytanie na teraz, na już, nie ma miejsca na dyskusję, nie ma miejsca na wgłębienie się w temat, na edukację. I tutaj zyskują właśnie skrajne poglądy, docierając do ludzi prosto, na chłopski rozum, wykorzystując ich poczucie odrzucenia. Na ten temat polecam książkę Hoffera "Prawdziwy wyznawca". Bardzo fajnie opisuje mechanizmy działań różnych skrajnych środowisk, budowania się totalitaryzmów itd.
 2. Chwali się ludzi którzy chcą wiedzieć więcej. Ale żeby więcej wiedzieć trzeba czerpać wiedzę z różnych źródeł, tolerować i chcieć zrozumieć inne podejście. Ty mam wrażenie masz już wyrobione zdanie na dane tematy i nie chcesz zgłębiać wiedzy z innej strony niż mówią to Twoje przekonania.
 3. Ten akapit jest dla mnie srogą manipulacją. Każdy chce się rozwijać, każda organizacja chce być coraz mocniejsza i bardziej wpływowa. I naturalnie UE też. Różnica jest fundamentalna, bo UE oparta jest na ideach równości, tolerancji i poszanowaniu praw i przekonań innych ludzi. Rosja jest totalnym przeciwieństwem. Rosja jest oparta na wyzysku społeczeństwa, bogaceniu się wąskiego grona ludzi wybranych i bliskich władzy. I mam w bliskiej rodzinie osobę która pracowała długo w Rosji na Syberii w latach 90, już wtedy opisywała Rosję jako kraj niesamowicie zacofany względem Polski. A od tamtej pory Polska przeszła niesamowita drogę jeśli chodzi o polepszenie warunków życia. I to dzięki ciężkiej pracy ludzi oczywiście, ale też pomocy UE m.in. Moim sąsiadem jest Rosjanin który też musiał wyjechać z Rosji, bo po prostu nie mógł tam mieszkać... Miał złe poglądy. Podczas gdy w Polsce czy w UE możesz mieć poglądy jakie chcesz i conajwyzej inni popatrzą na Ciebie jak na głupka. Z Anglią totalnie dziwny przykład. Przecież Anglia wyszła z UE, więc traktowana jest jak każdy normalny kraj spoza Unii. Nikt jej specjalnie nie ogranicza. A i tak wiele połączeń ekonomicznych zostało z Unią więc i tak jest do przodu. To że jej teraz ciężko pokazuje jak łatwo było w UE. Bo nikt nie traktuje tego kraju teraz wyjątkowo gorzej jak każdego innego spoza Unii.
 4. No tak, ale problemy z kiblami w kamienicachto są sprawy jednostkowe. Znam takie przykłady. Wynikają z tego, że remonty zabytkowych kamienic są niebywale drogie, często trudne w wykonawstwie, a mimo to są to bardzo jednostkowe przykłady. Podczas gdy Rosja teoretycznie powinna być prawdziwie bogatym supermocarstwem, bo ma ogromne połacie terenu, ogromną liczbę ludności, z ogromnymi bogactwami naturalnymi, a na poziomie mieszka się tylko w kilku miastach na zachodzie kraju. I tam problemy z bieżącą wodą w kiblu ma jednak wiekszosc kraju, a nie pojedyncze jednostki jak u nas. Ogólnie niesamowity potencjał na ogólny dobrobyt społeczeństwa, niestety trwoniony przez mafię u władzy. To jest właśnie Rosja, mają w stolicy ekskluzywne auta, polecieli w kosmos, a jednak większość kraju żyje poniżej jakiegokolwiek minimum egzystencji, bez perspektyw, edukacji. Rosja stronk.
  W Polsce cały przemysł został zaorany dzięki wieloletniej pomocy i współpracy z sowieckimi braćmi. I dzięki tej współpracy bylismy dziesięciolecia za Europa. I tak bardzo poszliśmy do przodu po tym całym dziadostwie.
  Ehh... Mam wrażenie że zmarnowałem czas na dyskusję z ruskim trollem.
leon

@Kukiee Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że bez żadnej podstawy od razy wyzywasz mnie.
Poznałem Twój punkt widzenia i rozumiem lepiej co chcesz pokazać.
Do miłego zobaczenia.

Zaloguj się aby komentować

Praga, Czechy. Widok na Hradczany. 2016.

 

#fotografia #mojezdjecie #czechy

 

Edit: niestety hejto masakruje grafikę. @Moderacja da się coś poradzić coś na jakoś obrazków przynajmniej w tej społeczności? Tutaj akurat jakość zdjęcia jest istotna.

35c3cc3c-f2ee-41a9-873a-040a62b43371

Zaloguj się aby komentować

Alanya, Turcja. Zrobiłem czarno-białe zdjęcie. Teraz jestem prawdziwym artystą

Oczywiście chętnie wysłucham wszelkich uwag aby kolejne zdjęcia były jeszcze lepsze.

#turcja #mojezdjecie #fotografia

d5a41f2b-0edf-4dbe-b195-f2850eeb4f8b
leon

@atom zdjęcia poniżej

Atom

@leon mi taka wersja się bardzo podoba

 

https://ibb.co/0JFnbKy

Zaloguj się aby komentować

Manavgat, Turcja. Wodospad w grudniu.

 

#fotografia #mojezdjecie #turcja

4a8a246e-0b0b-46c1-a36b-1a1a09cb624b

Zaloguj się aby komentować