Zdjęcie w tle
Pietrek_Kogucik

Pietrek_Kogucik

Kompan

Dołączył/a: 28.01.2021

  • 15Wpisy
  • 81Komentarzy
  • 5Obserwujących

Ogólnie, po dłuższym namyśle, używam że dronowanie jest niehonorowe i powinno być zakazane i zdefiniowane jako zbrodnia wojenna. Fakt ze Ukraińcy się w tym tak lubują w sumie mi do nich bardzo pasuje.

#ukraina

Zaloguj się aby komentować

@Alalai Powiem więcej - mnie się wydaje, że im te czystki są na rękę. Pozbędą się więźniów, jakichś przestępców, bezdomnych, narkomanów i innego niewygodnego elementu. Ile zwojują, tyle zwojują. Dla Władka to i tak wpada jak za darmo.

@Pietrek_Kogucik tak, ale myślę głównie że chodzi o zalanie frontu ludźmi po których nikt płakać nie będzie, takie przedłużanie, nim wykorzystają mobików. Przed przestępczością nie uciekną, jak wrócą wojaki że złamaną psychiką i ludzkimi wartościami do swojego syfu i biedy, to dopiero będzie cyrk.

@Alalai Tak. Masz rację. Jak mobiki skończą podgatowkę i wpadnie ich z pół miliona na front, to się wszystkim oczy otworzą.

Zaloguj się aby komentować

Zrobiliście z #ukraina dokładnie to samo, co stare baby z papajem. Nawet ktoś to napisał tu czy na wykopie. Przez to wasze opętańcze podejście, totalnie nieobiektywne, odklejone i w pewnym sensie antypolskie zaczynam mieć nadzieje, ze ruscy rozjadą Ukraińców.

#wojna

@FoxtrotLima jestem Polakiem i brzydzę się wami ukrofilami. Ofiary Wołynia wirują w grobach jak wentylatory widząc co wyprawiacie

@Pietrek_Kogucik Rosjan też nienawidzisz za to co zrobili Polakom?

@pinbecker oczywiście. Jedna i druga strona powinna się spalić do zera w tej wojnie

Zaloguj się aby komentować

Trochę mnie wkurwia, że my musimy sobie wypruwać flaki, jesteśmy rżnięci coraz to nowymi podatkami i między innymi z tej kasy staramy się utrzymać przyzwoitą armię, a Ukraina gówno miała, wszystko było rozkradzione przez oligarchów a teraz dej i dej. Po jakiego grzyba mamy inwestować w cokolwiek? Żeby im za frajer rozdać? W razie W też będziemy się zachowywać jak Cygan pod kościołem, a teraz byśmy sobie chociaż podatki obniżyli. Jeśli dajemy im takie ilości czołgów, to powinnismy w zamian na przykład otrzymać prawo do wieczystego użytkowania jakiejś ich kopalni czy coś na ten kształt.

#ukraina #wojna

@Pietrek_Kogucik Masz rację, lepiej nie dawać. Mielibyśmy teraz granicę z rosją a nie z ukrainą.

@Pietrek_Kogucik Jak najbardziej powinniśmy rozmawiać z ludźmi mającymi zupełnie inne zdanie od naszego, ale ta rozmowa musi być merytoryczna i kulturalna, tak aby obydwie strony mogły coś z tego dialogu wyciągnąć. Patrząc po Twoich komentarzach i po samym wpisie negatywnie nacechowanym i po prostu chamskim nie jesteś odpowiednią osobą do dyskusji.

@Pietrek_Kogucik niestety jest w tym ziarno prawdy darmowe jest szybko zapomniane, powinno być choćby za symboliczne pieniądze sprzedane lub prawo do złóż

Zaloguj się aby komentować

@hejto

Dajcie w następnym updacie taki ficzer, że przy użyciu szukajki albo wołaniu użytkownika będzie się uruchamiało autouzupełnianie (czy chuj wie jak to się nazywa). W sensie, ze kąkuter podpowie pasujące nazwy userów albo tagi.

Zaloguj się aby komentować