Zdjęcie w tle
Pietrek_Kogucik

Pietrek_Kogucik

Specjalista
  • 31wpisy
  • 178komentarzy
Kupiłem sobie na Allegro 10kg włoskiej wysokogatunkowej mąki. Niech się ukry razem z pisowcami dławią tym brudnym barachłem i niech im to gnije w silosach. Ja sobie chlebka sam napiekę i zdrowiej na tym wyjdę. Czego i państwu również życzę i rekomenduję.
#ukraina #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Bardzo mnie cieszy embargo na ukraińskie śmieciowe żarcie. Lepiej późno niż później. Fakt, że te pisowskie bakterie zrobiły na tym interesy i trzeba by im za to łby poucinać, ale to temat na inną dyskusję. Jeszcze tylko wypierdolić ukraińskie tiry z polski i będzie mi się trochę lepiej spało.
#ukraina

Zaloguj się aby komentować

Obejrzałem właśnie interesujący film z kanału Ciekawe Historie dotyczący pierwszej doby wojny na tzw. ukrainie. Bardzo interesujący materiał, polecam każdemu. Link: https://www.youtube.com/watch?v=Fs8d3xmg_oA&t=2254s
Co jest w nim najciekawsze z mojej perspektywy to fakt, że zostało jednoznacznie pokazane, że Zelenski miał możliwość wyjścia z sytuacji bez rozpoczynania wojny. Wszystko co ukraina powinna była zrobić, to uznać niepodległość Donbasu i Ługańska, dać sobie spokój z parciem do UE, w której nikt jej na dobrą sprawę nie chce i to wszystko. Ktoś powie, że dlaczego miałaby oddawać swoje terytorium? A co, bardziej opłaciło się stracić kilka milionów obywateli, mieć wyzerowaną gospodarkę i w efekcie i tak stracić tamte terytoria plus najpewniej jeszcze Zaporoże? Zawsze miałeś łeb do interesów Wołodymyr XD
#ukraina

Zaloguj się aby komentować

Dziś dowiedziałem się, że mój biologiczny dziadek był Ukraińcem. Nie wychowywał mojej mamy, ani nie mieliśmy żadnego kontaktu z Ukraińcami. Nic nas nie skaziło pod tym względem. Miałem przybranego dziadka Polaka, który miał jakieś niemieckie korzenie i to część, z której jestem dumny. Mimo to czuję wielki niesmak. Brzydzę się tego, czego się dowiedziałem. Od tej pory będę jeszcze mocniej trzymał kciuki za rozpad tzw. ukrainy i sukces specjalnej operacji.
#ukraina

Zaloguj się aby komentować

Żelenski chciał się lansować na gali rozdania Oscarów xD i jeszcze Kuleba wielce oburzony, ze mu odmówili xD Na wszystko jest czas i miejsce, a wy nie jesteście pępkiem świata. Ludzie za oceanem mają w dupie wojnę domową w ruskim mirze.
Ukraińcy to już ostro przeginają pałę. Chcieliby wszędzie się wpychać z butami, a jak ich gdzieś nie chcą, to wielce obrażeni. Typowo roszczeniowe ukraińskie podejscie - stare, znałem.
#ukraina

Zaloguj się aby komentować

Pewnie już wszyscy słyszeliście newsa, że reżim kijowski dostał od Francji i Niemiec ultimatum, że albo kończy te swoją wojenkę do jesieni, albo ma się układać z ruskimi? XD No, czyli będzie tak, jak wszyscy trzeźwo myślący mówili od dawna. Ruscy nie muszą nic robić, tylko siedzieć na dupach i czekać oraz wymieniać gruz 200 na świeże mięso. Donbas zostaje ich i wszystkie zajęte terytoria również.
#ukraina

Zaloguj się aby komentować

Jeśli kogoś nawet interesują ukraińskie materiały propagandowe, a przy tym ma minimum rigczu, to jednak powinien powstrzymać się od postowania czegokolwiek gdzie widoczna jest morda tego probanderowskiego śmiecia Załużnego. Tfu mu w nazistowski ryj. 
#ukraina [tak zwana i pewnie już niedługo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ]

Zaloguj się aby komentować

Prawda jest taka, że obwody Doniecki, Ługański i Zaporoski są i pozostaną już w rękach Rosji. Dla całej Europy byłoby lepiej, gdyby tzw. ukraina zaakceptowała ten stan rzeczy i przestała prowadzić swoich obywateli na rzeź. Moglibyśmy wreszcie wrócić do business as usual, bo mnie ta stagnacja zaczyna wkurwiać.
#ukraina

Zaloguj się aby komentować

@Denis_Pucha już bez związku z tematem posta, bo nie chce mi się tego roztrząsać. Rzygać mi się chce, jak ktoś pisze „bracia Ukraińcy”. Weź się chłopie zastanów nad sobą i pomyśl nad historią tego ha tfu „braterstwa”
Niech go ktoś oznaczy, bo mnie zablokował.
#ukraina #wojna
27369f24-1487-4d3a-9703-146e39926ebc
Pietrek_Kogucik

@Aquamen Dobrze, przepraszam. Postaram się nie przeszkadzać. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Turbo

Lepszy Ukrainiec niz polska onuca

beetroot

Był spokój, człowiek odpoczął od tej całej wojny, relaksował sie z piwerkiem w łapie ale nie, musieli przyleźć wszelkiej maści ukrofile i rusofile a ja jeszcze nie wiem jak dodawac tagi na czarną listę w aplikacji.

Zaloguj się aby komentować

Pietrek_Kogucik

@Alalai Tak. Masz rację. Jak mobiki skończą podgatowkę i wpadnie ich z pół miliona na front, to się wszystkim oczy otworzą.

Alalai

@Pietrek_Kogucik jestem ciekaw jak to będzie. Ja obstawiam że dużych zmian okupowanych terenów nie będzie (mogą kawałek kacapy jeszcze zdobyć) ale wykrwawią Ukraińców i podpiszą rozejm. Kacapy prężą się, ale to pokerowa twarz do złej gry i nie będą ciągnąć tej jatki latami, chyba że są wariatami i czekają do wyborów w usa, tylko wtedy stany mogą nie czekać na nich i ich udupią wcześniej.

Pietrek_Kogucik

@Alalai Stany będą miały zaraz Tajwan na głowie. Jeśli do tego czasu nie rozprawią się z ruskimi, to marnie może być dla nas.

Zaloguj się aby komentować

Zrobiliście z #ukraina dokładnie to samo, co stare baby z papajem. Nawet ktoś to napisał tu czy na wykopie. Przez to wasze opętańcze podejście, totalnie nieobiektywne, odklejone i w pewnym sensie antypolskie zaczynam mieć nadzieje, ze ruscy rozjadą Ukraińców.
#wojna
FoxtrotLima

@Pietrek_Kogucik Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń!

Tyle tylko potraficie, kacapy, podszywając się pod Polaków dodatkowo.

Pietrek_Kogucik

@Bayzedman już cię tu przywiało ukronuco? XD tu też będziesz spamował to swoją siermiężną propagandę?

@FoxtrotLima Jestem Polakiem nacjonalistą i nie mam się czego wstydzić.

FoxtrotLima

@Pietrek_Kogucik kacap czy polski nacjonalista... Ciężko Was rozróżnić.

Zaloguj się aby komentować

Mimo że nie wspieram Ukrainy i nie kibicuje jej w tej wojnie, to przyznaje, ze chętnie bym zobaczył jak zachód daje F-16 i co by robiły z orkami rakiety JASSM. Fajne fajerwerki by były xD
#ukraina #wojna
nogiweza

@Aquamen "racjonalny sceptycyzm"

Aquamen

@nogiweza xddddddddddd

Zaloguj się aby komentować

Trochę mnie wkurwia, że my musimy sobie wypruwać flaki, jesteśmy rżnięci coraz to nowymi podatkami i między innymi z tej kasy staramy się utrzymać przyzwoitą armię, a Ukraina gówno miała, wszystko było rozkradzione przez oligarchów a teraz dej i dej. Po jakiego grzyba mamy inwestować w cokolwiek? Żeby im za frajer rozdać? W razie W też będziemy się zachowywać jak Cygan pod kościołem, a teraz byśmy sobie chociaż podatki obniżyli. Jeśli dajemy im takie ilości czołgów, to powinnismy w zamian na przykład otrzymać prawo do wieczystego użytkowania jakiejś ich kopalni czy coś na ten kształt.
#ukraina #wojna
s_____

@Pietrek_Kogucik Masz rację, lepiej nie dawać. Mielibyśmy teraz granicę z rosją a nie z ukrainą.

spacexdragonbaritone

@Pietrek_Kogucik Jak najbardziej powinniśmy rozmawiać z ludźmi mającymi zupełnie inne zdanie od naszego, ale ta rozmowa musi być merytoryczna i kulturalna, tak aby obydwie strony mogły coś z tego dialogu wyciągnąć. Patrząc po Twoich komentarzach i po samym wpisie negatywnie nacechowanym i po prostu chamskim nie jesteś odpowiednią osobą do dyskusji.

xeerxees

@Pietrek_Kogucik niestety jest w tym ziarno prawdy darmowe jest szybko zapomniane, powinno być choćby za symboliczne pieniądze sprzedane lub prawo do złóż

Zaloguj się aby komentować

Następna